12:55 عصر | ۱۳۹۸ چهارشنبه ۴ ارديبهشت
استانها
نوبخت:اعتبار تکمیل و تجهیز بیمارستان 200 تختخوابی بیرجند تامین می شود معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری گفت : دولت اعتبارات مورد نیاز تکمیل و تجهیز بیمارستان 200 تختخوابی در دست ساخت بیرجند را تامین می کند.
معاون استاندار یزد: یزد قطب توریسم درمانی ایران می‌شود معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به اینکه از ظرفیت‌های پزشکان عمومی به خوبی استفاده نشده، گفت: یزد قابلیت تبدیل به قطب توریسم درمانی ایران را دارد.
درگفتگو با عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی مطرح شد: علی اکبر عسگری:ضرورت حضور احزاب فراگیر با محوریت شخصیتهای برجسته تندروها باید بدانند که عمر فعالیت آنها تمام شده است و جامعه پذیرای حرکت‌های تند آنها نیست. سخنان آنها در مجلس موجب ایجاد نفرت از سوی مردم شده است و در واقع این مواضع به خود مجلس ضربه زد. در آن چهار رو ...
امام جمعه میاندوآب:برای نقد دولت باید جانب انصاف را رعایت کرد حجت الاسلام حمید حسن زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه میاندوآب با اشاره به رویکرد مقام معظم رهبری در حمایت و انتقاد از عملکرد دولت اظهار کرد: برای نقد صحیح و درست از عملکرد یک دولت باید جوانب انصاف ...
با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ 140 پروژه مخابراتی در استان کرمانشاه به بهره برداری رسید 140 پروژه مخابراتی با اعتباری بالغ بر 383 میلیارد ریال با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان کرمانشاه به بهره برداری رسید.
استاندار آذربایجان‌شرقی: بودجه دولتی راه‌گشای مشکلات استان آذربایجان شرقی نیست استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر این که تکیه بر بودجه دولتی راهگشای مشکلات نیست، گفت: بر این اساس از معاونت برنامه‌ریزی استانداری خواسته‌ایم که روش‌های جدیدی برای تامین منابع شناسایی کند.
باند سارقان افغان منازل شهرستان رفسنجان متلاشی شد فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان گفت: یک باند ۴ نفره سرقت از منازل حومه شرقی رفسنجان که تمامی اعضای آن تبعه کشور افغانستان بودند، متلاشی شد.
معاون عمرانی استاندار اصفهان: بیش از ۲ هزار پروژه پروژه عمرانی در اصفهان به بهره‌برداری می‌رسد معاون عمرانی استاندار اصفهان گفت: با تلاش های صورت گرفته در حوزه عمرانی و زیر بنایی در استان اصفهان و با همکاری شهرداری ها، فرمانداری ها و دهیاری ها، در هفته دولت شاهد افتتاح و بهره برداری از ۲۱۴۸ پر ...
مرکز دانشگاهی فرهنگ و هنر لرستان راه‌اندازی می‌شود مدیرکل ارشاد لرستان گفت: یکی از برنامه‌های اداره‌کل ارشاد راه‌اندازی یک مرکز علمی کاربردی فرهنگی و هنری در استان است که در صورت امکان در سایر شهرهای استان نیز راه‌اندازی می‌کنیم.
۲۹۶ طرح و پروژه آذربایجان غربی در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: شهریورماه امسال همزمان با هفته دولت ۲۰۱ طرح و ۹۵ پروژه در آذربایجان غربی به بهره برداری می رسد.
امام‌جمعه اسدآباد: کنگره ۴۰۳ شهید شهرستان اسدآباد برگزار می‌شود امام‌جمعه اسدآباد از برگزاری کنگره ۴۰۳ شهید اسدآباد در سال ۹۳ خبر داد و گفت: ۴۰ شورای امر به‌ معروف و نهی از منکر در ادارات اسدآباد شهرستان اسدآباد فعال است.
فرمانداربیجار: ۷۷ پروژه عمرانی شهرستان بیجار در هفته دولت افتتاح می‌شود فرماندار بیجار از بهره‌برداری ۷۷ پروژه عمرانی بیجار در هفته دولت خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد و ۷۰۵ میلیون تومان هم‌زمان با هفته دولت به بهره برداری می رسد.
رتبه ششم تولید پسته کشور به خراسان جنوبی اختصاص دارد رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: از مجموع 18 هزار و 432 هکتار باغات پسته استان، 11 هزار و 174 هکتار آن یعنی معادل 60 درصد بارور است و از این لحاظ رتبه ششم تولید پسته ایران به این خطه از کشور ...
سالمندی جمعیت، نگرانی آینده آذربایجان غربی آذربایجان غربی همچون دیگر استانهای کشور، امروزه با مشکلی به نام افزایش جمعیت سالمند روبه روست که این مشکل علاوه بر تاثیرگذاشتن بر موضوع مولد بودن، می تواند در ارائه خدمات بیشتر و مطلوبتر به جمعیت سال ...
ساماندهی گلزار شهدای استان کرمانشاه ۶۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر ساماندهی ۹۵۰ مزار شهید در قالب ۵ گلزار در حال ساماندهی است که در مجموع بیش از ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
صنایع دستی خراسان جنوبی مهر اصالت ملی دریافت کردند معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی میراث فرهنگی خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر چهار اثر صنایع دستی استان نشان مرغوبیت کالا و یا مهر اصالت ملی دریافت کرده‌اند.
جرمش این بود که اسرارهویدا می کرد بیانیه حزب اعتماد ملی منطقه یزد درحمایت از وزیرعلوم ضمن احترام به حق طرح سوال و پرسش نمایندگان مردم از مسئولین در خصوص حقوق ضایع شده موکلینشان , طرح این سئوال از نمایندگان محترم و به خصوص نماینده اصولگرای حوزه انتخابیه یزد و صدوق جناب آقای سردار صالح ...
عملکرد فرجی دانا مطلوب است و وی تاوان افشاگریهایش را میدهد نماینده میاندوآب:استیضاح وزیرعلوم گرو کشی سیاسی است روح الله بیگی عضو فراکسیون رهرووان ولایت گفت: اکثریت نمایندگان استان آذربایجان نیز موافق استیضاح نیستند وخواهان حفظ آرامش موجود هستنددو قطعا این استیضاح یک مسئله سیاسی است و دنبال به چالش کشاندن وزارت ...
روح الله بیگی نماینده مردم درمجلس :میاندوآب منطقه ویژه اقتصادی می شود استیضاح وزیرعلوم سیاسی است ومصلحت نیست/میاندوآب منطقه ویژه اقتصادی می شود/عملکرد رئیس دانشگاه آزاد میاندوآب مطلوب نیست
مدیرکل کانون پرورش فکری کردستان اعلام کرد انجام ۴۰ فعالیت هنری در کانون پرورش فکری کودکان کردستان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان گفت: ۴۰ نوع فعالیت هنری، فرهنگی، ادبی در مراکز کانون پرورش فکری استان کردستان انجام می شود.
امام جمعه نیر: رئیس جمهور در سفر به اردبیل دستور رفع موانع توسعه را صادر کند امام جمعه نیر گفت: رئیس جمهور در حوزه اجرایی درد محورمیت این استان را به ویژه شهرهای کمتر توسعه یافته نظیر نیر را به خوبی درک و در این زمینه دستور لازم را برای رفع موانع و تنگناهای مختلف صادر کنند.
نماینده اردبیل: مجوز احداث منطقه آزاد گردشگری سرعین صادر می‌شود دبیر مجمع نمایندگان اردبیل گفت: در سفر رئیس جمهور به استان اردبیل مصمم هستیم تا مجوز راه اندازی منطقه ویژه گردشگری را دریافت کنیم تا با تأیید مجلس تمهیدات اجرایی آن فراهم آید.
معاون سازمان صنایع دستی کشور: ساخت نمادهای جدید برای جهانی‌شدن اصفهان در دستور کار قرار گیرد معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگ کشور گفت: خشکی زاینده‌رود یک اسطوره زدایی درسطح کشور بوده و ساخت نمادهایی جدید برای جهانی شدن اصفهان باید در دستور کار قرار گیرد.
آخرین وضعیت مناطق زلزله زده آذربایجان با گذشت دو سال 21 مرداد سال 1391 ارسباران سیاهپوش شد و هم اکنون نیز با وجود گذشت دو سال هنوز خاطرات تلخ آن زلزله بر پیکر ارسباران باقی مانده است ولی رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد از آن زلزله در دیدار با مردم آسیب دید ...
طوفان گرد و خاک در شمال سیستان و بلوچستان شدت می‌یابد هواشناسی سیستان و بلوچستان اعلام کرد: از اواخر امشب تا صبح شنبه، طوفان گرد و خاک در منطقه شمال سیستان و بلوچستان شدت می‌یابد.
استاندار همدان: تصمیمی برای فروش غار علیصدر همدان نداریم استاندار همدان با بیان اینکه غار علیصدر جز انفال محسوب می شود، گفت: قراری بر فرورش غار علیصدر همدان وجود ندارد.
عابد فتاحی نماینده مردم ارومیه: سیاسی‌کردن موضوع دریاچه ارومیه جفا در حق مردم آذربایجان است نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: سیاسی‌کردن موضوع دریاچه ارومیه نشانه به تدبیری در مدیریت یک موضوع اجتماعی است و افرادی که در گذشته و هم اکنون در صدد سیاسی کردن این موضوع برآمده اند در حق مردم این خط ...
نماینده مردم میاندوآب در مجلس: انتقال آب از رود ارس به دریاچه ارومیه توجیه فنی ندارد نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین دژ در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال آب از ارس به دریاچه ارومیه به سبب ارتفاع زمین و مصارف بالای کشاورزی در مجاورت خط انتقال توجیه فنی ندارد.
هفته فرهنگی استان ایلام در برج میلاد تهران برگزار می‌شود مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، از اعلام آمادگی شهرداری تهران برای برگزاری هفته فرهنگی استان ایلام در برج میلاد تهران خبر داد.

صفحه 10 از 17  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر

jk
آمریکا: ایران تنگه هرمز را نبندد درباره بستن تنگه هرمز بخش نظامی تصمیم می‌گیرد پاسخ عجیب مسابقه "برنده باش" به استفتاء آیت الله مکارم شیرازی: فرض مطرح شده كامل نیست؛ استفتا غلط است! ایران مال، فقط ۳۰۰ میلیارد جریمه شد! قیمت خودرو در روز ۳ اردیبهشت/ افزایش ۳ تا ۱۰ میلیونی برخی خودروها احتمال حمله سایبری ایران به تاسیسات نفتی عربستان، امارات و آمریکا/ هدف؛ افزایش قیمت نفت طی فصل تعطیلات در آمریکا و اروپا اولین سهمیه المپیک توکیو در تیراندازی با پنجمی نجمه خدمتی تسلا تا سال ۲۰۲۰ یک میلیون روبوتاکسی می‌سازد سهم ۸۵ درصدی منابع خبری رسمی در پیام‌های پربیننده تلگرام مربوط به سیل فروردین ۹۸ زنگنه: خواب آمریکا برای به صفر رساندن نفت ایران تعبیر نمی‌شود/ تحریم آمریکا را می‌شکنیم تاکید رییسی بر اجرای قانون رسیدگی به دارایی‌های مسئولان/ حکم متهمان دکل نفتی غیر قطعی است کره جنوبی دست‌بردار نیست! اعتباری برای معافیت‌های تحریم آمریکا قائل نبوده و نیستیم قیمت خانه در آگهی‌ها من درآوردی شد! جایزه ۱۰ میلیون دلاری آمریکا برای اخلال در شبکه مالی حزب الله لبنان معادله پیچیده رابطه تهران و اسلام‌آباد محسن هاشمی: امیدواریم در دوران پساسیل هم کنار مردم باشیم 78 درصد مخازن سدها پر است مخالفت مجدد چین با تصمیم آمریکا برای عدم تمدید معافیت‌ها مرزهای دو کشور باید مرزهای تجارت، ثبات و توسعه باشد حضور تاریخی اولین بانوی وزنه‌بردار ایران در قهرمانی آسیا/ بسامی در گروه B چهارم شد معافیت‌های نفتی ایران از ۱۲ اردیبهشت اجرایی نمی‌شود دعوت رییس قوه قضاییه از کارشناسان برای بررسی دلایل وقوع نزاع‌ها و دعاوی در جامعه سبز و آبی و قرمز؛ به سوی تاریخ‌سازی سخنان خطیب جمعه تهران نه نشانه قدرت است،نه نشانه خردورزی سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه شد جامعه ای که در آن رانت واختلاس باشد نمی تواند ادعا کند منتظر ظهور است انجامِ وظیفه نگار جواهریان در جشنواره جهانی فیلم فجر/ عکس واکنش «ظریف» به حادثه تروریستی سریلانکا مصوبه افزایش و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ابلاغ شد ورود سامانه بارشی جدید از فردا اجرای پروژه‌هایی برای برون رفت از وضعیت نابسامان اقتصادی بودجه سال ۹۸ به عنوان سند مالی ، توسط دولت اجرا می شود بحران اپلیکیشن‌های ایرانی در اپ استور با توقف حساب‌های اینترپرایز / یک سوم کاربران موبایل تحت تأثیر قرار گرفتند مهم‌ترین نکاتی که باید درباره گزارش مولر بدانید ترامپ به این ۳ دلیل نمی‌تواند صادرات نفت ایران را به صفر برساند دو دلیل مهم رخداد سیل "انسان‌ساخت" شیراز فهرست جدید دریافت کنندگان ارز نیمایی و دولتی منتشر شد نور قلی‌پور: نیازمند طرح جامع مدیریت سیل در گلستان هستیم سهمیه‌بندی با عدالت سازگاری بیشتر دارد الگوریتم شناساگر باکتری‌های سومین سرطان شایع در جهان برای تأمین لوازم منزل مردم مناطق سیل زده اعتباراتی اختصاص یافته است در آبادان، وضعیت فوق العاده اعلام شد جو بایدن بالاخره تصمیم خود را گرفت / اعلام کاندیداتوری تا کمتر از یک هفته دیگر استیضاح ترامپ دوباره داغ شد کمبود دارویی در مناطق سیل‌زده نداریم/ بیشترین نگرانی، پس زدگی فاضلاب است دولت بر جبران خسارت‌های مردم سیل‌زده تأکید دارد/سیلاب بهانه سدسازی جدید نشود هشدار هند به پاکستان: ما "مادر بمب‌های هسته‌ای" را داریم سند محرمانه امارات، اختلاف سلمان و بن‌سلمان را تأیید کرد؛ برخی اختیارات ولی‌عهد سلب شد بروز اختلافات جدید در کاخ سفید بر سر ایران ظریف: سازوکار مشابه اینستکس با ترکیه ایجاد می‌کنیم هشدار درباره قحطی؛ عدم کنترل ملخ‌های صحرایی، امنیت غذایی ایران را تهدید می‌کند عراق و عربستان بر سر همکاری‌های امنیتی و اطلاعاتی به توافق رسیدند سناریوی احتمالی برای قیمت بنزین سهمیه وزیر ارتباطات درز اطلاعات کاربران یک شرکت "تاکسی اینترنتی" را تایید کرد عمران خان: اهمیت فراوانی برای روابط با ایران قائل هستیم عملیات مبارزه با هجوم ملخ ها به استان های جنوبی بارش‌های رگباری در خراسان رضوی در 72 ساعت آینده فیلم‌های کن ۲۰۱۹ اعلام شد/ رقابت ۱۸ فیلم برای نخل طلا اجرای نمایش هوایی توسط جنگنده ایرانی «کوثر» در آسمان تهران ارتش همواره فداکاری کرده است یازدهمین دوره انتخابات مجلس، دوم اسفند ۹۸ آغاز می‌شود پرداخت حقوق فروردین بازنشستگان کشوری با ۴۰۰ هزار تومان افزایش افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق باید از این ماه محسوب شود امارات و عربستان 95 تُن کمک‌های بشر دوستانه برای سیل زدگان کشورمان فرستادند سپاه اظهارات "سعید قاسمی" را تکذیب کرد ناسا بدنبال ساخت یک تلسکوپ برای دفاع از زمین است قیمت طلا، سکه و ارز در روز چهارشنبه دست برادری ارتش و سپاه حرکتی زیبا پس از حرکت زشت آمریکایی‌ها بود نامه مهم وزیر امور خارجه به همتایان خود در جهان رهبری فرمودند از صندوق در راستای جبران خسارات مردم کمک شود برآورده شدن نیازهای روانی سیل زدگان از مهمترین مسائل کمیسیون فرهنگی است هلال احمر از سعید قاسمی به مراجع قضایی شکایت می کند اینستاگرام: بسته شدن حساب فرماندهان سپاه به خاطر تروریست خوانده شدن آن ها است نتانیاهو با ۶۵ رأی پارلمان، مأمور تشکیل دولت جدید می‌شود آلبوم عکس اسکات کلی در فضا 45هزار تن فرآورده نفتی به خارج از کشور ترانزیت شد جبران خسارات و ساخت مسکن سیل زدگان اولویت دولت است پرونده شکایت رئیس دولت اصلاحات مختومه نشده/ رأی دادگاه «خدادادی» به دست هیأت نرسیده است دیدار ظریف با بشار اسد مواضع "دلسردکننده" اروپا درباره برجام هر روز بیش‌تر می‌شود ادای دین شورای شهر تهران به جمعی از هنرمندان ایرانی واکنش ها به پیشنهادات انتخاباتی سعید حجاریان آمریکا به طور رسمی "سپاه" را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد قیمت خودرو در بازار امروز ۹۸/۰۱/۲۶ +جدول صلیب سرخ جهانی: ۲ میلیون سیل‌زده در ایران نیاز به کمک‌های فوری دارند دستور رییس جمهوری بر آمادگی کامل در رویارویی با موج جدید بارندگی ها تشریح اولویت‌های وزارت کشور برای جبران خسارت ناشی از سیل چراغ سبز کمیسیون اجتماعی مجلس به احیای سازمان جوانان ۱۰ کاندیدای ریاست فدراسیون کشتی تایید نشدند واکنش فدراسیون بوکس به مبارزه دختر ایرانی در فرانسه اقدامات لازم برای جبران خسارات از محل‌های موجود را سریعا آغاز کنید ۳ نوبته شدن امتحانات نهایی دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده + جزییات تعویق اعزام مشمولان مناطق سیل‌زده به معنای کسر خدمت نیست تکلیف سود بانکی در سال ۹۸ روشن شد
جامعه ای که در آن رانت واختلاس باشد نمی تواند ادعا کند منتظر ظهور است در آبادان، وضعیت فوق العاده اعلام شد استیضاح ترامپ دوباره داغ شد دولت بر جبران خسارت‌های مردم سیل‌زده تأکید دارد/سیلاب بهانه سدسازی جدید نشود کمبود دارویی در مناطق سیل‌زده نداریم/ بیشترین نگرانی، پس زدگی فاضلاب است جو بایدن بالاخره تصمیم خود را گرفت / اعلام کاندیداتوری تا کمتر از یک هفته دیگر برای تأمین لوازم منزل مردم مناطق سیل زده اعتباراتی اختصاص یافته است مهم‌ترین نکاتی که باید درباره گزارش مولر بدانید بحران اپلیکیشن‌های ایرانی در اپ استور با توقف حساب‌های اینترپرایز / یک سوم کاربران موبایل تحت تأثیر قرار گرفتند فهرست جدید دریافت کنندگان ارز نیمایی و دولتی منتشر شد مصوبه افزایش و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ابلاغ شد دو دلیل مهم رخداد سیل "انسان‌ساخت" شیراز ترامپ به این ۳ دلیل نمی‌تواند صادرات نفت ایران را به صفر برساند نور قلی‌پور: نیازمند طرح جامع مدیریت سیل در گلستان هستیم الگوریتم شناساگر باکتری‌های سومین سرطان شایع در جهان سهمیه‌بندی با عدالت سازگاری بیشتر دارد اجرای پروژه‌هایی برای برون رفت از وضعیت نابسامان اقتصادی انجامِ وظیفه نگار جواهریان در جشنواره جهانی فیلم فجر/ عکس سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه شد بودجه سال ۹۸ به عنوان سند مالی ، توسط دولت اجرا می شود ورود سامانه بارشی جدید از فردا واکنش «ظریف» به حادثه تروریستی سریلانکا سخنان خطیب جمعه تهران نه نشانه قدرت است،نه نشانه خردورزی مرزهای دو کشور باید مرزهای تجارت، ثبات و توسعه باشد مخالفت مجدد چین با تصمیم آمریکا برای عدم تمدید معافیت‌ها 78 درصد مخازن سدها پر است دعوت رییس قوه قضاییه از کارشناسان برای بررسی دلایل وقوع نزاع‌ها و دعاوی در جامعه حضور تاریخی اولین بانوی وزنه‌بردار ایران در قهرمانی آسیا/ بسامی در گروه B چهارم شد سبز و آبی و قرمز؛ به سوی تاریخ‌سازی معافیت‌های نفتی ایران از ۱۲ اردیبهشت اجرایی نمی‌شود