6:07 عصر | ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ بهمن
استانها
ساماندهی گلزار شهدای استان کرمانشاه ۶۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر ساماندهی ۹۵۰ مزار شهید در قالب ۵ گلزار در حال ساماندهی است که در مجموع بیش از ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
صنایع دستی خراسان جنوبی مهر اصالت ملی دریافت کردند معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی میراث فرهنگی خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر چهار اثر صنایع دستی استان نشان مرغوبیت کالا و یا مهر اصالت ملی دریافت کرده‌اند.
جرمش این بود که اسرارهویدا می کرد بیانیه حزب اعتماد ملی منطقه یزد درحمایت از وزیرعلوم ضمن احترام به حق طرح سوال و پرسش نمایندگان مردم از مسئولین در خصوص حقوق ضایع شده موکلینشان , طرح این سئوال از نمایندگان محترم و به خصوص نماینده اصولگرای حوزه انتخابیه یزد و صدوق جناب آقای سردار صالح ...
عملکرد فرجی دانا مطلوب است و وی تاوان افشاگریهایش را میدهد نماینده میاندوآب:استیضاح وزیرعلوم گرو کشی سیاسی است روح الله بیگی عضو فراکسیون رهرووان ولایت گفت: اکثریت نمایندگان استان آذربایجان نیز موافق استیضاح نیستند وخواهان حفظ آرامش موجود هستنددو قطعا این استیضاح یک مسئله سیاسی است و دنبال به چالش کشاندن وزارت ...
روح الله بیگی نماینده مردم درمجلس :میاندوآب منطقه ویژه اقتصادی می شود استیضاح وزیرعلوم سیاسی است ومصلحت نیست/میاندوآب منطقه ویژه اقتصادی می شود/عملکرد رئیس دانشگاه آزاد میاندوآب مطلوب نیست
مدیرکل کانون پرورش فکری کردستان اعلام کرد انجام ۴۰ فعالیت هنری در کانون پرورش فکری کودکان کردستان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان گفت: ۴۰ نوع فعالیت هنری، فرهنگی، ادبی در مراکز کانون پرورش فکری استان کردستان انجام می شود.
امام جمعه نیر: رئیس جمهور در سفر به اردبیل دستور رفع موانع توسعه را صادر کند امام جمعه نیر گفت: رئیس جمهور در حوزه اجرایی درد محورمیت این استان را به ویژه شهرهای کمتر توسعه یافته نظیر نیر را به خوبی درک و در این زمینه دستور لازم را برای رفع موانع و تنگناهای مختلف صادر کنند.
نماینده اردبیل: مجوز احداث منطقه آزاد گردشگری سرعین صادر می‌شود دبیر مجمع نمایندگان اردبیل گفت: در سفر رئیس جمهور به استان اردبیل مصمم هستیم تا مجوز راه اندازی منطقه ویژه گردشگری را دریافت کنیم تا با تأیید مجلس تمهیدات اجرایی آن فراهم آید.
معاون سازمان صنایع دستی کشور: ساخت نمادهای جدید برای جهانی‌شدن اصفهان در دستور کار قرار گیرد معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگ کشور گفت: خشکی زاینده‌رود یک اسطوره زدایی درسطح کشور بوده و ساخت نمادهایی جدید برای جهانی شدن اصفهان باید در دستور کار قرار گیرد.
آخرین وضعیت مناطق زلزله زده آذربایجان با گذشت دو سال 21 مرداد سال 1391 ارسباران سیاهپوش شد و هم اکنون نیز با وجود گذشت دو سال هنوز خاطرات تلخ آن زلزله بر پیکر ارسباران باقی مانده است ولی رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد از آن زلزله در دیدار با مردم آسیب دید ...
طوفان گرد و خاک در شمال سیستان و بلوچستان شدت می‌یابد هواشناسی سیستان و بلوچستان اعلام کرد: از اواخر امشب تا صبح شنبه، طوفان گرد و خاک در منطقه شمال سیستان و بلوچستان شدت می‌یابد.
استاندار همدان: تصمیمی برای فروش غار علیصدر همدان نداریم استاندار همدان با بیان اینکه غار علیصدر جز انفال محسوب می شود، گفت: قراری بر فرورش غار علیصدر همدان وجود ندارد.
عابد فتاحی نماینده مردم ارومیه: سیاسی‌کردن موضوع دریاچه ارومیه جفا در حق مردم آذربایجان است نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: سیاسی‌کردن موضوع دریاچه ارومیه نشانه به تدبیری در مدیریت یک موضوع اجتماعی است و افرادی که در گذشته و هم اکنون در صدد سیاسی کردن این موضوع برآمده اند در حق مردم این خط ...
نماینده مردم میاندوآب در مجلس: انتقال آب از رود ارس به دریاچه ارومیه توجیه فنی ندارد نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین دژ در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال آب از ارس به دریاچه ارومیه به سبب ارتفاع زمین و مصارف بالای کشاورزی در مجاورت خط انتقال توجیه فنی ندارد.
هفته فرهنگی استان ایلام در برج میلاد تهران برگزار می‌شود مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، از اعلام آمادگی شهرداری تهران برای برگزاری هفته فرهنگی استان ایلام در برج میلاد تهران خبر داد.
وزیر نیرو در ارومیه: مشکلی برای تأمین آب صنایع کوچک در حوضه آبریز دریاچه ارومیه وجود ندارد وزیر نیرو در ارومیه گفت: به‌هرنحو ممکن آب مورد نیاز صنایع کوچک در حوضه آبریز دریاچه ارومیه تأمین می‌شود و در پروسه احیای این دریاچه هیچ اراده‌ای برای جلوگیری از توسعه صنایع کوچک وجود ندارد.
امکانات نیست، محیط بان نیست، پس گلستان در آتش می سوزد برای ششمین بار در دو ماه گذشته، آتش به جان جنگل های گلستان افتاده است. اما چرا یکی از ذخیره گاه های زیست محیطی ایران اینچنین دچار آتش می شود؟
نظارت بر ساخت و سازها در بجنورد با جدیت انجام شود شهردار بجنورد با اشاره به لزوم نظارت جدی بر ساخت و سازهای این شهر گفت: مهندسین ناظر در تخلفات ساختمانی باید پاسخگو باشند.
خانه‌های بهداشت روستایی در خراسان رضوی نوسازی می‌شوند قائم مقام معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از اجرای برنامه تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت در استان خبرداد و گفت: خانه های بهداشت روستایی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكی مشهد نوسازی می شوند.
یک زن بخشدار بندرگز شد شهربانو برهانی، از صاحب نظران حوزه زنان و جوانان استان است که همیشه اعلام بی طرفی در جناح های سیاسی را داشته و بر وظیفه مندی، کار کارشناسی، همه جانبه نگری و میانه روی در کارها تاکید داشته و در بندرگز ...
زاینده رود چگونه خشک شد/ وقتی مدیریت چندگانه زاینده رود را خشک کرد نخستین خشکی زاینده رود به سال 1379 باز می گردد درست زمانی که مردم اصفهان شاهد انتقال آب رودخانه همیشه زنده و زاینده به استان همجوار خود بودند اما آنها به جز منافع خود وضعیت استانهای دیگر را هم دیدند و ...
رویای پزشک خانواده به واقعیت می پیوندد؛ دروازه های شهر اصفهان برای پزشکان عمومی باز می شود ثابت ماندن تعرفه های پزشکان عمومی از هشت سال پیش تاکنون سبب شده تا آنها استقبال کمتری از طرح پزشک خانواده در اصفهان داشته باشند که البته این مشکل با امضای قراردادهای جدید و افزوده شدن به تعرفه این دس ...
کلم؛ عروس روستاهای ایلام/ روستاهای هدف گردشگری استان در انتظار گردشگران روستاهای هدف گردشگری استان ایلام در فصل تابستان دارای جذابیتهای متنوعی برای گردشگران هستند که در این بین روستای کلم واقع در شهرستان بدره به عنوان یکی زیباترین روستاهای استان شناخته می شود.
بحران بی آبی به كردستان رسید/ احتمال جیره بندی آب در صورت عدم صرفه جویی استان كردستان با دارا بودن بارش دو برابر میانگین كشوری در طول سال این روزها با بحران كمبود آب و بی آبی به ویژه در مناطق شهری مواجه شده است و البته در این میان هشدارهای مسئولان و مدیران مرتبط در استان ...
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در بافق: معتادان از ماه آینده بیمه می‌شوند/ اعمال تعرفه‌های جدید جراحی از شهریور‌ماه وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه سبد کالا یکی از خدمات مهم دولت تدبیر و امید است، از تحویل ۷ و نیم میلیون سبد کالا به مشمولان این طرح خبر داد.
امام جمعه بافق: ۱۵ درصد سهام سنگ آهن به مردم بافق داده شود امام جمعه بافق با بیان اینکه حق مردم بافق به صورت درست و کامل داده نشده است، گفت: ۱۵ درصد سهام سنگ آهن به مردم بافق اختصاص یابد.
استاندار آذربایجان‌شرقی خبر داد جشن پایان بازسازی در مناطق زلزله زده ارسباران تا پایان امسال استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: امیدوارم تا پایان سال همه مردم مناطق زلزله‌زده از مسکن دائمی بهره‌مند شوند و با حل همه مشکلات، جشن پایان بازسازی این مناطق را برگزار کنیم.
وزارت نیرو سدهای نیمه تمام و رها شده آذربایجان‌غربی را تعیین تکلیف کند استاندار آذربایجان غربی گفت: وزارت نیرو با شروع عملیات اجرایی طرح نجات دریاچه ارومیه، وضعیت سدهای نیمه تمام و رها شده آذربایجان غربی را تعیین تکلیف کند.
استاندار هرمزگان:پیگیر راه‌اندازی فرهنگسرای رسانه هرمزگان هستیم استاندار هرمزگان گفت: از همین جا اعلام می‌کنم که امور ایجاد و احداث فرهنگ سرای رسانه استان به زودی کلید می‌خورد و باید بگویم که فرآیند مربوطه در این راستا آغاز شده است.

صفحه 10 از 17  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر

مسئولان مراقب خدعه اروپایی‌ها باشند پاکستان از روز گذشته عملیات‌هایی را علیه پایگاه‌های تروریست‌ها آغاز کرده است مازنی: وزارت کشور و متولیان حسینیه ارشاد پاسخگو باشند با هویت اصلاح‌طلبی به میدان رقابت می‌آییم ظرفیت تولید بنزین دو برابر شد ۳۴۰ کشته برای یک گل ردپای بانکها در گرانی مسکن تحریم دو دانشگاه ایرانی از سوی کشورهای خارجی فروش فوری محصولات سایپا از پس فردا حباب قیمت‌ها در بازار خودرو شکسته می‌شود تاجزاده: هیچ آلترناتیویی جز صندوق رأی نمی‌شناسیم بازگشت "هیولای خزر" محاکمه فریدون در اسفندماه/ وضعیت شکایت خاتمی از شریعتمداری تلاش ذوالنور برای جمع‌آوری امضا جهت طرح استیضاح روحانی/ بیکاری و گرانی محور استیضاح وزیر خارجه عمان: اسرائیل را یکی از "کشورهای" خاورمیانه می‌دانیم! بلاتکلیفی پالرمـو و... انصراف ناوئرت از نامزدی برای نمایندگی آمریکا در سازمان ملل رقم جالب بن‌سلمان برای خرید باشگاه منچستر یونایتد واکنش تهمینه میلانی و پرویز پرستویی به شهادت جمعی از مرزبانان شرق کشور اسامی مخالفان و موافقان کلیات بودجه سال ۹۸ کل کشور اعلام شد سرمقاله نیویورک‌تایمز درباره ناکامی آمریکا در نشست ورشو وزیر ارشاد: هرگونه استعفا نامه‌ای را از سمت خود تکذیب می‌کنم زنگنه: چینی‌ها اقدامی برای توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی انجام نداده اند نوبخت: FATF تصویب نشود، شرایط واردات و مبادلات ارزی سخت تر می شود پنتاگون در حال طراحی روبات های قاتل است؟ / نقش کلیدی هوش مصنوعی در جنگ های نظامی آتی جهان کلیات بودجه ۹۸ تصویب شد ابداع دارویی برای جوانسازی عضلات پیر آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در بازار جدیدترین تابلوی راهنمایی رانندگی را ببینید! کیهان: علی مطهری غلط کرده است که...! به لیست سیاه اف‌ای‌تی‌اف برگردیم امکان خروج دوباره وجود دارد؟ فرمانده کل سپاه به پاکستان هشدار داد شورای امنیت حمله به کاروان مرزبانان ایران را محکوم کرد تروریسم، ماشین ضدگلوله را تحمیل کرد/ هنوز هم مسئولیت دولت موسوی و خاتمی را می‌پذیریم تشخیص پاتوژن‌ها با یک پلتفرم هوش مصنوعی اینفوگرافی / میزان عیدی کارگران در ۱۰ سال اخیر واکنش رییس فدراسیون جهانی جودو به "باخت عمدی" سعید ملایی در پاریس دیدار موگرینی با ظریف در حاشیه کنفرانس مونیخ ترامپ وضعیت اضطراری اعلام کرد ظرفیت اجلاس «امنیتی مونیخ» و فرصتی که نباید از دست داد درگذشت پوران شریعت‌رضوی، همسر دکتر شریعتی وزارت کشور: در لایحه جامع انتخابات، می‌توان به جای افراد، به لیست‌ها رای داد / احزاب برای استفاده از این قانون، باید حداقل یک ششم فهرست نامزد‌های خود را به زنان اختصاص دهند اردوغان: آماده پیوستن به SPV هستیم / برای ایجاد یک مکانیسم مالی مشابه برای همکاری‌های تجاری با ایران آماده ایم وزیر امور خارجه فرانسه: از کارهایی که آمریکا در خاورمیانه انجام می‌دهد، سر در نمی‌آورم / چطور می‌شود در قبال ایران اینقدر سخت‌گیر بود و در عین حال از شمال سوریه خارج شد؟ پرونده مناقصه «ایرانسل»؛ سفیر پیشین آفریقای جنوبی در ایران بازداشت شد نتانیاهو با عادل الجبیر در ورشو دیدار می‌کند اعلام اسامی شهدای جنایت تروریستی خاش نقشه راه دولت و ملت در دهه پیش رو ترسیم شد دستگاه‌های مسئول بر جنایت تروریستی خاش تمرکز و موضوع را با جدیت دنبال کنند پروتز دستی که به کاربر خود حس لامسه می‌دهد «دختران مجرد» بیمه می‌شوند جهانگیری: این حادثه خللی در اراده راسخ ملت در دفاع از انقلاب اسلامی وارد نمی‌کند هزینه ماهانه زندگی کارگران ۳ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان اعلام شد آمریکا و صهیونیست‌ها ریشه اصلی تروریسم در منطقه هستند آخرین قیمت‌ها از بازار طلا، ارز و سکه قیمت حج ۹۸ زیر ۳۰ میلیون تومان تمام می‌شود تداوم پرواز فضانوردان آمریکا با سفینه سایوز تا سال ۲۰۲۰ با این دستگاه دسترسی اینترنتی فرزندتان را کنترل کنید ظریف: نشست ورشو از آغاز شکست خورده است توییت مازنی در واکنش به توییت ترامپ انقلاب اسلامی آماده‌ تصحیح خطاهای خویش است اعتراض یلدا معیری (عکاس) به استفاده دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا از عکسی که او گرفته است بلیت سفر به مریخ ۵۰۰ هزار دلار است متلک تصویری یک روزنامه به کارگردان مسخره‌باز! قیمت خودروهای خارجی در بازار ظریف: گلایه احتمالی مردم از ما خانگی است خوش‌بینی ترزا می نسبت به بریگزیت عبور دنباله‌دار سبزرنگ از کنار زمین و صورت فلکی شیر شاید بازسازی نخاع ممکن شود چه افرادی مشمول عفو گسترده می‌شوند؟ واکنش اوپک به تصویب لایحه ضد اوپک در آمریکا پاسخ قاطع «ظریف» به توئیت پر از خشم و عصبانیت «ترامپ» جزییات ثبت نام کنکور اعلام شد/ آغاز ثبت نام از فردا بلندگوی مرکزی راهپیمایی قم علیه رئیس جمهور از همکاری علی نصیریان با نوه‌اش تا بوسه راهِ دور گوهر خیراندیش سیمرغ‌های فجر به کدام فیلم‌ها رسیدند؟/ جدول کامل معرفی شهرهای برتر دنیا در توسعه استارت‌آپ‌/ایجاد شتابدهنده‌های فعال در ۷ استان کشور مشکلات کوچک نیست اما مسئولان باید تلاش خود را انجام دهند اختتامیه سی‌و هفتمین جشنواره فیلم فجر ترامپ: دموکرات‌ها خواهان تعطیلی دولتند سناتور دموکرات: معلوم نیست ترامپ تا ۲۰۲۰ رئیس‌جمهور بماند خلق پرتره‌های جذاب با هوش‌ مصنوعی+تصاویر نقشه های آتی هوش مصنوعی برای روزنامه نگاران چیست؟ / «روبات های روزنامه نگار» چه تاثیری بر روزنامه نگاری خواهند گذاشت؟ صدور پیام مهم و راهبردی رهبر معظم انقلاب؛ به زودی برترین دانشگاه‌های ایران از منظر وبومتریکس وقوع زمین لرزه‌ ۴.۸ ریشتری در خوزستان وال استریت ژورنال: ترور خاشقچی مانع تشکیل امپراتوری رسانه‌ای بن‌سلمان شد جام جهانی هنر قنادی با این مرورگر اینترنتی، نیازی به VPN نخواهید داشت روشی جدید برای درک تکامل باکتری‌ها برنامه‌های بانک مرکزی برای مهار تورم گوآیدو مداخله آمریکا را بعید ندانست/"برای نجات ونزوئلا هرکاری انجام می‌دهم" ترامپ چگونه بهترین حربه‌های دموکرات‌ها در انتخابات ۲۰۲۰ را ربود؟ امریکا: کسانی که از INSTEX استفاده کنند را یافته و تحریم خواهیم کرد / آنها قادر به انجام هیچ نوع تجارتی با ایالات متحده نخواهند بود نظام وظیفه: شایعه کسری خدمت ۴۰ روزه سربازی کذب است
آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در بازار به لیست سیاه اف‌ای‌تی‌اف برگردیم امکان خروج دوباره وجود دارد؟ تروریسم، ماشین ضدگلوله را تحمیل کرد/ هنوز هم مسئولیت دولت موسوی و خاتمی را می‌پذیریم اردوغان: آماده پیوستن به SPV هستیم / برای ایجاد یک مکانیسم مالی مشابه برای همکاری‌های تجاری با ایران آماده ایم وزارت کشور: در لایحه جامع انتخابات، می‌توان به جای افراد، به لیست‌ها رای داد / احزاب برای استفاده از این قانون، باید حداقل یک ششم فهرست نامزد‌های خود را به زنان اختصاص دهند درگذشت پوران شریعت‌رضوی، همسر دکتر شریعتی پرونده مناقصه «ایرانسل»؛ سفیر پیشین آفریقای جنوبی در ایران بازداشت شد وزیر امور خارجه فرانسه: از کارهایی که آمریکا در خاورمیانه انجام می‌دهد، سر در نمی‌آورم / چطور می‌شود در قبال ایران اینقدر سخت‌گیر بود و در عین حال از شمال سوریه خارج شد؟ کیهان: علی مطهری غلط کرده است که...! ظرفیت اجلاس «امنیتی مونیخ» و فرصتی که نباید از دست داد نوبخت: FATF تصویب نشود، شرایط واردات و مبادلات ارزی سخت تر می شود ترامپ وضعیت اضطراری اعلام کرد دیدار موگرینی با ظریف در حاشیه کنفرانس مونیخ واکنش رییس فدراسیون جهانی جودو به "باخت عمدی" سعید ملایی در پاریس شورای امنیت حمله به کاروان مرزبانان ایران را محکوم کرد تشخیص پاتوژن‌ها با یک پلتفرم هوش مصنوعی اینفوگرافی / میزان عیدی کارگران در ۱۰ سال اخیر فرمانده کل سپاه به پاکستان هشدار داد وزیر ارشاد: هرگونه استعفا نامه‌ای را از سمت خود تکذیب می‌کنم جدیدترین تابلوی راهنمایی رانندگی را ببینید! زنگنه: چینی‌ها اقدامی برای توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی انجام نداده اند اسامی مخالفان و موافقان کلیات بودجه سال ۹۸ کل کشور اعلام شد ابداع دارویی برای جوانسازی عضلات پیر پنتاگون در حال طراحی روبات های قاتل است؟ / نقش کلیدی هوش مصنوعی در جنگ های نظامی آتی جهان انصراف ناوئرت از نامزدی برای نمایندگی آمریکا در سازمان ملل محاکمه فریدون در اسفندماه/ وضعیت شکایت خاتمی از شریعتمداری تلاش ذوالنور برای جمع‌آوری امضا جهت طرح استیضاح روحانی/ بیکاری و گرانی محور استیضاح کلیات بودجه ۹۸ تصویب شد واکنش تهمینه میلانی و پرویز پرستویی به شهادت جمعی از مرزبانان شرق کشور سرمقاله نیویورک‌تایمز درباره ناکامی آمریکا در نشست ورشو