5:02 صبح | ۱۳۹۸ شنبه ۲۵ آبان
استانها
رتبه ششم تولید پسته کشور به خراسان جنوبی اختصاص دارد رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: از مجموع 18 هزار و 432 هکتار باغات پسته استان، 11 هزار و 174 هکتار آن یعنی معادل 60 درصد بارور است و از این لحاظ رتبه ششم تولید پسته ایران به این خطه از کشور ...
سالمندی جمعیت، نگرانی آینده آذربایجان غربی آذربایجان غربی همچون دیگر استانهای کشور، امروزه با مشکلی به نام افزایش جمعیت سالمند روبه روست که این مشکل علاوه بر تاثیرگذاشتن بر موضوع مولد بودن، می تواند در ارائه خدمات بیشتر و مطلوبتر به جمعیت سال ...
ساماندهی گلزار شهدای استان کرمانشاه ۶۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر ساماندهی ۹۵۰ مزار شهید در قالب ۵ گلزار در حال ساماندهی است که در مجموع بیش از ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
صنایع دستی خراسان جنوبی مهر اصالت ملی دریافت کردند معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی میراث فرهنگی خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر چهار اثر صنایع دستی استان نشان مرغوبیت کالا و یا مهر اصالت ملی دریافت کرده‌اند.
جرمش این بود که اسرارهویدا می کرد بیانیه حزب اعتماد ملی منطقه یزد درحمایت از وزیرعلوم ضمن احترام به حق طرح سوال و پرسش نمایندگان مردم از مسئولین در خصوص حقوق ضایع شده موکلینشان , طرح این سئوال از نمایندگان محترم و به خصوص نماینده اصولگرای حوزه انتخابیه یزد و صدوق جناب آقای سردار صالح ...
عملکرد فرجی دانا مطلوب است و وی تاوان افشاگریهایش را میدهد نماینده میاندوآب:استیضاح وزیرعلوم گرو کشی سیاسی است روح الله بیگی عضو فراکسیون رهرووان ولایت گفت: اکثریت نمایندگان استان آذربایجان نیز موافق استیضاح نیستند وخواهان حفظ آرامش موجود هستنددو قطعا این استیضاح یک مسئله سیاسی است و دنبال به چالش کشاندن وزارت ...
روح الله بیگی نماینده مردم درمجلس :میاندوآب منطقه ویژه اقتصادی می شود استیضاح وزیرعلوم سیاسی است ومصلحت نیست/میاندوآب منطقه ویژه اقتصادی می شود/عملکرد رئیس دانشگاه آزاد میاندوآب مطلوب نیست
مدیرکل کانون پرورش فکری کردستان اعلام کرد انجام ۴۰ فعالیت هنری در کانون پرورش فکری کودکان کردستان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان گفت: ۴۰ نوع فعالیت هنری، فرهنگی، ادبی در مراکز کانون پرورش فکری استان کردستان انجام می شود.
امام جمعه نیر: رئیس جمهور در سفر به اردبیل دستور رفع موانع توسعه را صادر کند امام جمعه نیر گفت: رئیس جمهور در حوزه اجرایی درد محورمیت این استان را به ویژه شهرهای کمتر توسعه یافته نظیر نیر را به خوبی درک و در این زمینه دستور لازم را برای رفع موانع و تنگناهای مختلف صادر کنند.
نماینده اردبیل: مجوز احداث منطقه آزاد گردشگری سرعین صادر می‌شود دبیر مجمع نمایندگان اردبیل گفت: در سفر رئیس جمهور به استان اردبیل مصمم هستیم تا مجوز راه اندازی منطقه ویژه گردشگری را دریافت کنیم تا با تأیید مجلس تمهیدات اجرایی آن فراهم آید.
معاون سازمان صنایع دستی کشور: ساخت نمادهای جدید برای جهانی‌شدن اصفهان در دستور کار قرار گیرد معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگ کشور گفت: خشکی زاینده‌رود یک اسطوره زدایی درسطح کشور بوده و ساخت نمادهایی جدید برای جهانی شدن اصفهان باید در دستور کار قرار گیرد.
آخرین وضعیت مناطق زلزله زده آذربایجان با گذشت دو سال 21 مرداد سال 1391 ارسباران سیاهپوش شد و هم اکنون نیز با وجود گذشت دو سال هنوز خاطرات تلخ آن زلزله بر پیکر ارسباران باقی مانده است ولی رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد از آن زلزله در دیدار با مردم آسیب دید ...
طوفان گرد و خاک در شمال سیستان و بلوچستان شدت می‌یابد هواشناسی سیستان و بلوچستان اعلام کرد: از اواخر امشب تا صبح شنبه، طوفان گرد و خاک در منطقه شمال سیستان و بلوچستان شدت می‌یابد.
استاندار همدان: تصمیمی برای فروش غار علیصدر همدان نداریم استاندار همدان با بیان اینکه غار علیصدر جز انفال محسوب می شود، گفت: قراری بر فرورش غار علیصدر همدان وجود ندارد.
عابد فتاحی نماینده مردم ارومیه: سیاسی‌کردن موضوع دریاچه ارومیه جفا در حق مردم آذربایجان است نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: سیاسی‌کردن موضوع دریاچه ارومیه نشانه به تدبیری در مدیریت یک موضوع اجتماعی است و افرادی که در گذشته و هم اکنون در صدد سیاسی کردن این موضوع برآمده اند در حق مردم این خط ...
نماینده مردم میاندوآب در مجلس: انتقال آب از رود ارس به دریاچه ارومیه توجیه فنی ندارد نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین دژ در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال آب از ارس به دریاچه ارومیه به سبب ارتفاع زمین و مصارف بالای کشاورزی در مجاورت خط انتقال توجیه فنی ندارد.
هفته فرهنگی استان ایلام در برج میلاد تهران برگزار می‌شود مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، از اعلام آمادگی شهرداری تهران برای برگزاری هفته فرهنگی استان ایلام در برج میلاد تهران خبر داد.
وزیر نیرو در ارومیه: مشکلی برای تأمین آب صنایع کوچک در حوضه آبریز دریاچه ارومیه وجود ندارد وزیر نیرو در ارومیه گفت: به‌هرنحو ممکن آب مورد نیاز صنایع کوچک در حوضه آبریز دریاچه ارومیه تأمین می‌شود و در پروسه احیای این دریاچه هیچ اراده‌ای برای جلوگیری از توسعه صنایع کوچک وجود ندارد.
امکانات نیست، محیط بان نیست، پس گلستان در آتش می سوزد برای ششمین بار در دو ماه گذشته، آتش به جان جنگل های گلستان افتاده است. اما چرا یکی از ذخیره گاه های زیست محیطی ایران اینچنین دچار آتش می شود؟
نظارت بر ساخت و سازها در بجنورد با جدیت انجام شود شهردار بجنورد با اشاره به لزوم نظارت جدی بر ساخت و سازهای این شهر گفت: مهندسین ناظر در تخلفات ساختمانی باید پاسخگو باشند.
خانه‌های بهداشت روستایی در خراسان رضوی نوسازی می‌شوند قائم مقام معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از اجرای برنامه تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت در استان خبرداد و گفت: خانه های بهداشت روستایی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكی مشهد نوسازی می شوند.
یک زن بخشدار بندرگز شد شهربانو برهانی، از صاحب نظران حوزه زنان و جوانان استان است که همیشه اعلام بی طرفی در جناح های سیاسی را داشته و بر وظیفه مندی، کار کارشناسی، همه جانبه نگری و میانه روی در کارها تاکید داشته و در بندرگز ...
زاینده رود چگونه خشک شد/ وقتی مدیریت چندگانه زاینده رود را خشک کرد نخستین خشکی زاینده رود به سال 1379 باز می گردد درست زمانی که مردم اصفهان شاهد انتقال آب رودخانه همیشه زنده و زاینده به استان همجوار خود بودند اما آنها به جز منافع خود وضعیت استانهای دیگر را هم دیدند و ...
رویای پزشک خانواده به واقعیت می پیوندد؛ دروازه های شهر اصفهان برای پزشکان عمومی باز می شود ثابت ماندن تعرفه های پزشکان عمومی از هشت سال پیش تاکنون سبب شده تا آنها استقبال کمتری از طرح پزشک خانواده در اصفهان داشته باشند که البته این مشکل با امضای قراردادهای جدید و افزوده شدن به تعرفه این دس ...
کلم؛ عروس روستاهای ایلام/ روستاهای هدف گردشگری استان در انتظار گردشگران روستاهای هدف گردشگری استان ایلام در فصل تابستان دارای جذابیتهای متنوعی برای گردشگران هستند که در این بین روستای کلم واقع در شهرستان بدره به عنوان یکی زیباترین روستاهای استان شناخته می شود.
بحران بی آبی به كردستان رسید/ احتمال جیره بندی آب در صورت عدم صرفه جویی استان كردستان با دارا بودن بارش دو برابر میانگین كشوری در طول سال این روزها با بحران كمبود آب و بی آبی به ویژه در مناطق شهری مواجه شده است و البته در این میان هشدارهای مسئولان و مدیران مرتبط در استان ...
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در بافق: معتادان از ماه آینده بیمه می‌شوند/ اعمال تعرفه‌های جدید جراحی از شهریور‌ماه وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه سبد کالا یکی از خدمات مهم دولت تدبیر و امید است، از تحویل ۷ و نیم میلیون سبد کالا به مشمولان این طرح خبر داد.
امام جمعه بافق: ۱۵ درصد سهام سنگ آهن به مردم بافق داده شود امام جمعه بافق با بیان اینکه حق مردم بافق به صورت درست و کامل داده نشده است، گفت: ۱۵ درصد سهام سنگ آهن به مردم بافق اختصاص یابد.
استاندار آذربایجان‌شرقی خبر داد جشن پایان بازسازی در مناطق زلزله زده ارسباران تا پایان امسال استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: امیدوارم تا پایان سال همه مردم مناطق زلزله‌زده از مسکن دائمی بهره‌مند شوند و با حل همه مشکلات، جشن پایان بازسازی این مناطق را برگزار کنیم.

صفحه 11 از 18  اول  قبلی   6    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16   بعدی  آخر

کتاب لاو نرخ ارز
آلزایمر برجامی اروپا زندان برای مهریه قابل ایراد است موسوی: از همه توان‌مان برای ایجاد فضای گفت‌وگو بین کشورهای منطقه استفاده می‌کنیم مویدی بر ضرورت توجه به عرف واکنش مولاوردی به طرح نامش برای سرلیستی اصلاح‌طلبان در انتخابات ۹۸ بازار مسکن تکان می‌خورد؟ مازنی خواستار کنترل «گروه‌های فشار» در آستانه انتخابات شد چه‌کسانی می‌خواهند منتحب مردم را به زیر بکشانند؟ بختیار: نهادهای امنیتی اخلال در سخنرانی رئیس جمهور را پیگیری کنند هزینه‌های سنگین نپیوستن ایران به گروه ویژه اقدام مالی اصلاح‌طلبان فراموش نکنند بخشی از قدرت هستند توزیع شبنامه علیه روحانی در مجلس مصداق اخلال در امنیت ملی است ظریف خطاب به اروپایی ها: فقط یک تعهد را نشان دهید که به آن عمل کرده‌اید تهدید سلامت روان زنان و کودکان با ترویج چند همسری اینجا سیگار حرف اول را می‌زند تاج: با تهدید کار فوتبال درست نمی‌شود/ باشگاه مسئول حفظ شئون است دعوت فراکسیون امید از رحمانی فضلی برای بررسی موضوع اخلال در سخنرانی رئیس جمهور در یزد پیـاده‌روی در "S8" خانه ای که دکتر فاطمی آخرین بار همسر و فرزندش را ملاقات کرد+تصاویر سقراط به هنگام نوشیدن جام شوکران غرویان: گفته های رئیس جمهور همان فرمایشات رهبری است/ او این صراحت را به خاطر رأی دهندگان خود به کار می برد/ مخالف خوانی در برابر دولت کار درستی نیست سه نکته درباره سخنان روحانی آغاز ثبت‌نام مسکن ملی در تهران از هفته آینده دیابت با سرعت غیرقابل تصوری در حال شیوع است/ دارو در تیررس تحریم‌های آمریکا جدول زمان‌بندی یازدهمین دوره انتخابات مجلس وحدت اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده و ارائه لیستی با حضور جوانان و افراد با تجربه توزیع‌کننده بیانیه علیه رئیس‌جمهور مشخص شد ۴ بیمارِ مبتلا به ای‌بی در یک خانواده» درد و رنج یکدیگر را به نظاره نشسته‌اند/ نبود پانسمان میپلکس مرگ فرزندم را رقم زد راز فاش شده کیارستمی در گنجینه گلستان، نیکی کریمی، مانی حقیقی و خانواده انتصاب رئیس و اعضای شورای سیاستگذاری نمایشگاه قرآن کریم مردم علائم سکته مغزی را جدی بگیرند با ادامه برجام، سال آینده به یک هدف بزرگ سیاسی و امنیتی دست پیدا می‌کنیم واکنش آشنا به سخنان رئیس‌جمهور در یزد وزیر کشور گزارش اقدامات انجام شده برای امداد زلزله‌زدگان را به مجلس ارائه کند روحانی: بلدیم مذاکره کنیم/ درک شرایط جدید برای سنت‌گراها سخت است حمله مالک باشگاه تراکتور به پرسپولیس پس از شکست مقابل استقلال! آخرین قیمت ارز، طلا و سکه معماهایی جالب برای تقویت هوش بانوی ملی مذهبی دولتی که با کودتا سرنگون شد چوب اعتماد به شیطان بزرگ را خورد طرح جدایی ری از تهران در جلسه مجمع ۵۱ نفره مورد بررسی قرار می‌گیرد تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور سوال نماینده مجلس از جهرمی درباره نقش یک زن در قراردادهای کلان بیمه‌ای ساختار سیاسی فرقه‌ای اعتراض به نبود امنیت شغلی، ممیزی مضاعف، روند طولانی صدور مجوز، قاچاق فیلم‌ها و سرمایه‌های مشکوک شورای مرکزی حزب جمهوریت انتخاب شد درس هایی ازیک زن و سیاست ورزی امیدوارنه اش مردم می گویند ما در برابر فشارهای خارجی مقاومت می کنیم اما تا کی وضعیت عراق و لبنان و موقعیت ایران در منطقه جمهوریت بیشتر - مقاومت بیشتر و کارآمدتر پایان زندگی یک زن با دغدغه‌هایی زنانه توقیف خانه پدری به روند اصلاحات قضایی لطمه زد حذف البغدادی نسبت به حفظ آن برای ترامپ سودمندتر بود پشت‌پای برخی نمایندگان به اصلاح‌طلبان نتیجه کارکرد ضعیف احزاب در کشور است ادامه تظاهرات در لبنان به رغم استعفای حریری فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه‌ آزاد مخدری که مصرف‌کننده را «زامبی» می‌کند دوقطبی ترابی - غفوری، ادامه دوقطبی اربعین - آزادی همه چیز درباره ی زالو درمانی رونمایی از هفت مقدس جدید طاجیا!! قابل دسترس بودن تنها 20 درصد از سواحل دریای خزر برای تفریح و گردشگری مردم علمای بنی اسراییل در مقابل دو گناه سکوت کردند؛‌ درغگویی و اختلاس دیابتی ها به این دلایل ماهی بخورند پیامد‌های ادامه‌ دارِ استبداد تاریخی پیرترین لاکپشت بازمانده از ۲ جنگ جهانی! گنبد آهنین هم نمی‌تواند در مقابله با موشک‌های ایران کارآمد باشد رفتار تندروها با عارف شبیه رفتاری است که با کروبی در دهه 80 داشتند عده‌ای فکر می‌کنند بیشتر از مردم می‌فهمند دستگیری سارق حرفه‌ای با ۲۱ فقره سرقت در کرمانشاه چهره خود را ۱۰۰ هزار پوند بفروشید! سلفی هنرمندان در راه پیاده روی اربعین + عکس آشنایی با ۱۳ فایده شگفت انگیز «نارنگی» بیماریهای سایبری نسل جدید جنون مبارزه با پول‌های کثیف در انتخابات؛ از حرف تا عمل باران پاییزی تهران ویدئو / وضعیت مدارس در ایران سامان می‌یابد؟ مسی: هیچ کدام از جام‌هایم را با جام جهانی عوض نمی‌کنم طرح دوباره «رفراندوم» از سوی روحانی / همه پرسی برای چه مساله‌ای؟ تظاهراتی به سبک کارناوال همه آن چیز که باید در مورد چای بدانید اینجاست! دولت اصلاح طلبی فقط دولت ۷۶ تا ۸۴ است مازنی: اربعین تئوری‌های غرب را به چالش کشیده است انتخابات نمایندگان احزاب متقاضی در کمیسیون ماده ۱۰ برگزار می‌شود قدردانی روحانی از میهمان‌نوازی عراقی‌ها کدام احزاب و جبهه‌ها برای انتخابات مجلس مجوز فعالیت دارند؟ قول مساعدت مازنی و صادقی برای حل مشکلات باشگاه استقلال دلایل امارات برای کاهش سطح تنش با ایران دستگیری سرشبکه آمدنیوز موجب غافلگیری سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه شد ۳۵۰ شاکی در پرونده کلاهبرداری۴ هزار میلیاردی ترامپ گزینه مناسبی برای حضور در کاخ سفید نیست «مسخره باز» ترمز «ماجرای نیمروز: رد خون» را کشید تولید نفت شیل به ۹ میلیون بشکه در روز می‌رسد پاسخ توییتری اردوغان به ترامپ درباره توافق آتش‌بس ترافیک پرحجم در مسیرهای بازگشت زوار اربعین/ محور مهران ـ ایلام یک‌طرفه می‌شود ورود فراکسیون ورزش به بی‌احترامی بحرینی‌ها به سرود ملی ایران