8:51 عصر | ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
هشداری برای رومیناهای دیگر سید حسن موسوی چلك رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران ( روزنامه اعتماد،۷ خرداد ۹۹)
ماده قانونی چالش‌برانگیز عبدالصمد خرمشاهی وکیل پایه یک دادگستری
در ستایش عابدان جهادی سیدعلی‌میرفتاح
استانها
باند سارقان افغان منازل شهرستان رفسنجان متلاشی شد فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان گفت: یک باند ۴ نفره سرقت از منازل حومه شرقی رفسنجان که تمامی اعضای آن تبعه کشور افغانستان بودند، متلاشی شد.
معاون عمرانی استاندار اصفهان: بیش از ۲ هزار پروژه پروژه عمرانی در اصفهان به بهره‌برداری می‌رسد معاون عمرانی استاندار اصفهان گفت: با تلاش های صورت گرفته در حوزه عمرانی و زیر بنایی در استان اصفهان و با همکاری شهرداری ها، فرمانداری ها و دهیاری ها، در هفته دولت شاهد افتتاح و بهره برداری از ۲۱۴۸ پر ...
مرکز دانشگاهی فرهنگ و هنر لرستان راه‌اندازی می‌شود مدیرکل ارشاد لرستان گفت: یکی از برنامه‌های اداره‌کل ارشاد راه‌اندازی یک مرکز علمی کاربردی فرهنگی و هنری در استان است که در صورت امکان در سایر شهرهای استان نیز راه‌اندازی می‌کنیم.
۲۹۶ طرح و پروژه آذربایجان غربی در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: شهریورماه امسال همزمان با هفته دولت ۲۰۱ طرح و ۹۵ پروژه در آذربایجان غربی به بهره برداری می رسد.
امام‌جمعه اسدآباد: کنگره ۴۰۳ شهید شهرستان اسدآباد برگزار می‌شود امام‌جمعه اسدآباد از برگزاری کنگره ۴۰۳ شهید اسدآباد در سال ۹۳ خبر داد و گفت: ۴۰ شورای امر به‌ معروف و نهی از منکر در ادارات اسدآباد شهرستان اسدآباد فعال است.
فرمانداربیجار: ۷۷ پروژه عمرانی شهرستان بیجار در هفته دولت افتتاح می‌شود فرماندار بیجار از بهره‌برداری ۷۷ پروژه عمرانی بیجار در هفته دولت خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد و ۷۰۵ میلیون تومان هم‌زمان با هفته دولت به بهره برداری می رسد.
رتبه ششم تولید پسته کشور به خراسان جنوبی اختصاص دارد رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: از مجموع 18 هزار و 432 هکتار باغات پسته استان، 11 هزار و 174 هکتار آن یعنی معادل 60 درصد بارور است و از این لحاظ رتبه ششم تولید پسته ایران به این خطه از کشور ...
سالمندی جمعیت، نگرانی آینده آذربایجان غربی آذربایجان غربی همچون دیگر استانهای کشور، امروزه با مشکلی به نام افزایش جمعیت سالمند روبه روست که این مشکل علاوه بر تاثیرگذاشتن بر موضوع مولد بودن، می تواند در ارائه خدمات بیشتر و مطلوبتر به جمعیت سال ...
ساماندهی گلزار شهدای استان کرمانشاه ۶۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر ساماندهی ۹۵۰ مزار شهید در قالب ۵ گلزار در حال ساماندهی است که در مجموع بیش از ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
صنایع دستی خراسان جنوبی مهر اصالت ملی دریافت کردند معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی میراث فرهنگی خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر چهار اثر صنایع دستی استان نشان مرغوبیت کالا و یا مهر اصالت ملی دریافت کرده‌اند.
جرمش این بود که اسرارهویدا می کرد بیانیه حزب اعتماد ملی منطقه یزد درحمایت از وزیرعلوم ضمن احترام به حق طرح سوال و پرسش نمایندگان مردم از مسئولین در خصوص حقوق ضایع شده موکلینشان , طرح این سئوال از نمایندگان محترم و به خصوص نماینده اصولگرای حوزه انتخابیه یزد و صدوق جناب آقای سردار صالح ...
عملکرد فرجی دانا مطلوب است و وی تاوان افشاگریهایش را میدهد نماینده میاندوآب:استیضاح وزیرعلوم گرو کشی سیاسی است روح الله بیگی عضو فراکسیون رهرووان ولایت گفت: اکثریت نمایندگان استان آذربایجان نیز موافق استیضاح نیستند وخواهان حفظ آرامش موجود هستنددو قطعا این استیضاح یک مسئله سیاسی است و دنبال به چالش کشاندن وزارت ...
روح الله بیگی نماینده مردم درمجلس :میاندوآب منطقه ویژه اقتصادی می شود استیضاح وزیرعلوم سیاسی است ومصلحت نیست/میاندوآب منطقه ویژه اقتصادی می شود/عملکرد رئیس دانشگاه آزاد میاندوآب مطلوب نیست
مدیرکل کانون پرورش فکری کردستان اعلام کرد انجام ۴۰ فعالیت هنری در کانون پرورش فکری کودکان کردستان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان گفت: ۴۰ نوع فعالیت هنری، فرهنگی، ادبی در مراکز کانون پرورش فکری استان کردستان انجام می شود.
امام جمعه نیر: رئیس جمهور در سفر به اردبیل دستور رفع موانع توسعه را صادر کند امام جمعه نیر گفت: رئیس جمهور در حوزه اجرایی درد محورمیت این استان را به ویژه شهرهای کمتر توسعه یافته نظیر نیر را به خوبی درک و در این زمینه دستور لازم را برای رفع موانع و تنگناهای مختلف صادر کنند.
نماینده اردبیل: مجوز احداث منطقه آزاد گردشگری سرعین صادر می‌شود دبیر مجمع نمایندگان اردبیل گفت: در سفر رئیس جمهور به استان اردبیل مصمم هستیم تا مجوز راه اندازی منطقه ویژه گردشگری را دریافت کنیم تا با تأیید مجلس تمهیدات اجرایی آن فراهم آید.
معاون سازمان صنایع دستی کشور: ساخت نمادهای جدید برای جهانی‌شدن اصفهان در دستور کار قرار گیرد معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگ کشور گفت: خشکی زاینده‌رود یک اسطوره زدایی درسطح کشور بوده و ساخت نمادهایی جدید برای جهانی شدن اصفهان باید در دستور کار قرار گیرد.
آخرین وضعیت مناطق زلزله زده آذربایجان با گذشت دو سال 21 مرداد سال 1391 ارسباران سیاهپوش شد و هم اکنون نیز با وجود گذشت دو سال هنوز خاطرات تلخ آن زلزله بر پیکر ارسباران باقی مانده است ولی رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد از آن زلزله در دیدار با مردم آسیب دید ...
طوفان گرد و خاک در شمال سیستان و بلوچستان شدت می‌یابد هواشناسی سیستان و بلوچستان اعلام کرد: از اواخر امشب تا صبح شنبه، طوفان گرد و خاک در منطقه شمال سیستان و بلوچستان شدت می‌یابد.
استاندار همدان: تصمیمی برای فروش غار علیصدر همدان نداریم استاندار همدان با بیان اینکه غار علیصدر جز انفال محسوب می شود، گفت: قراری بر فرورش غار علیصدر همدان وجود ندارد.
عابد فتاحی نماینده مردم ارومیه: سیاسی‌کردن موضوع دریاچه ارومیه جفا در حق مردم آذربایجان است نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: سیاسی‌کردن موضوع دریاچه ارومیه نشانه به تدبیری در مدیریت یک موضوع اجتماعی است و افرادی که در گذشته و هم اکنون در صدد سیاسی کردن این موضوع برآمده اند در حق مردم این خط ...
نماینده مردم میاندوآب در مجلس: انتقال آب از رود ارس به دریاچه ارومیه توجیه فنی ندارد نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین دژ در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال آب از ارس به دریاچه ارومیه به سبب ارتفاع زمین و مصارف بالای کشاورزی در مجاورت خط انتقال توجیه فنی ندارد.
هفته فرهنگی استان ایلام در برج میلاد تهران برگزار می‌شود مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، از اعلام آمادگی شهرداری تهران برای برگزاری هفته فرهنگی استان ایلام در برج میلاد تهران خبر داد.
وزیر نیرو در ارومیه: مشکلی برای تأمین آب صنایع کوچک در حوضه آبریز دریاچه ارومیه وجود ندارد وزیر نیرو در ارومیه گفت: به‌هرنحو ممکن آب مورد نیاز صنایع کوچک در حوضه آبریز دریاچه ارومیه تأمین می‌شود و در پروسه احیای این دریاچه هیچ اراده‌ای برای جلوگیری از توسعه صنایع کوچک وجود ندارد.
امکانات نیست، محیط بان نیست، پس گلستان در آتش می سوزد برای ششمین بار در دو ماه گذشته، آتش به جان جنگل های گلستان افتاده است. اما چرا یکی از ذخیره گاه های زیست محیطی ایران اینچنین دچار آتش می شود؟
نظارت بر ساخت و سازها در بجنورد با جدیت انجام شود شهردار بجنورد با اشاره به لزوم نظارت جدی بر ساخت و سازهای این شهر گفت: مهندسین ناظر در تخلفات ساختمانی باید پاسخگو باشند.
خانه‌های بهداشت روستایی در خراسان رضوی نوسازی می‌شوند قائم مقام معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از اجرای برنامه تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت در استان خبرداد و گفت: خانه های بهداشت روستایی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكی مشهد نوسازی می شوند.
یک زن بخشدار بندرگز شد شهربانو برهانی، از صاحب نظران حوزه زنان و جوانان استان است که همیشه اعلام بی طرفی در جناح های سیاسی را داشته و بر وظیفه مندی، کار کارشناسی، همه جانبه نگری و میانه روی در کارها تاکید داشته و در بندرگز ...
زاینده رود چگونه خشک شد/ وقتی مدیریت چندگانه زاینده رود را خشک کرد نخستین خشکی زاینده رود به سال 1379 باز می گردد درست زمانی که مردم اصفهان شاهد انتقال آب رودخانه همیشه زنده و زاینده به استان همجوار خود بودند اما آنها به جز منافع خود وضعیت استانهای دیگر را هم دیدند و ...

صفحه 11 از 18  اول  قبلی   6    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16   بعدی  آخر

کرونا جان ۸۱ نفر دیگر را در ایران گرفت بانک مهر اقتصاد در بانک سپه ادغام شد قیمت جدید محصولات ایران‌خودرو آمار کشته شدگان حوادث آبان از سوی رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم اعلام شد واکنش سید ابراهیم رییسی به ماجرای آسیه پناهی و رومینا اشرفی سخنرانی تلویزیونی رهبر انقلاب در سی و یکمین سالروز رحلت امام(ره) منتظر استعلام شورای نگهبان درباره تاجگردون هستیم/ بعد از تایید اعتبار‌نامه‌ها، گزارش‌های جدید ترتیب اثر داده نخواهد شد اولین جلسه غیرعلنی مجلس یازدهم با حضور وزرای اقتصادی دولت در روز سه‌شنبه چه کسی خودروهای بدون پلاک را تحویل مردم داده است؟! آشنایی با ساعتهای هوشمند برتر ۲۰۲۰ معرفی ۴ نامزد میزبانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷/ خبری از ایران نیست! پاسخ سخنگوی وزارت خارجه به عضو شورای آتلانتیک آمریکا علی‌نژاد: زیرساخت واگذاری سرخآبی‌ها فراهم است مازنی : علت عدم راه اندازی سامانه حقوق مدیران، تاخیر صداوسیما و قوه قضاییه است التهاب در آمریکا؛ حکومت نظامی در ۲۵ شهر ، بازداشت ۱۴۰۰ معترض جزئیات قیمت رسمی انواع ارز/نرخ ۴۷ ارز ثابت ماند فضاپیمای «اسپیس‌ایکس» سرانجام به فضا رفت چرا بیش از ۱۰ میلیون ایرانی کارت هوشمند ملی دریافت نکرده‌اند؟ گلایه علی مطهری از تضعیف جایگاه مجلس/ انتقاد از مجمع تشخیص و شورای نگهبان تأخیر در برگزاری نشست سران گروه 7 و احتمال دعوت روسیه توسط ترامپ وزیر کشور تعداد حدودی کشته شدگان آبان ماه را اعلام کرد رویترز: بنزین ایرانی از امروز در جایگاههای سوخت ونزوئلا ‌برای اولین بار دو فضانورد ناسا با یک فضاپیمای خصوصی راهی مدار زمین شدند مدعی العموم برای پدر رومینا تقاضای اشد مجازات کند عکس هوایی از شاهکارهای خلبانان نهاجا در دفاع مقدس رتبه اعتباری رولز رویس انگلیس کاهش یافت/ سقوط 10 درصدی سهام شرکت انگلیسی ارز 4200 تومانی برخی اقلام دارویی حذف شد +سند ارز 4200 تومانی واردات لاستیک حذف شد+سند نرخ سود سپرده‌گذاری و اعتبارگیری بانک‌ها از بانک مرکزی اعلام شد ۶ منتخب دیگر به اعتبارنامه تاجگردون اعتراض کردند روحانی: به این زودی‌ها به شرایط عادی قبل از کرونا بر نمی‌گردیم مسئول رسیدگی به صحت و سقم حرفهای میرسلیم درباره رشوه 65میلیاردی به مجلس کیست؟ حقوق سربازان ۲۰ درصد اضافه شد/ خبر خوش برای مشمولان غایب موج دوم کرونا در اروپا کشنده‌تر است جزئیات قیمت رسمی انواع ارز/افزایش نرخ یورو و پوند اعتراض IMO به تهدیدهای آمریکا علیه نفتکش‌های ایران تداوم روند کاهشی قیمت‌های خودرو در بازار دستورات رئیس جمهور به معاون حقوقی در خصوص لایحه تأمین امنیت زنان تماس تلفنی پر تنش ترامپ و مرکل اعلام حالت فوق العاده در ایالت جورجیای آمریکا در پی گسترش اعتراضها امام می‌خواست مردم آقا باشند عارف: نقدها را می‌پذیرم/در دام هیاهوی تبلیغاتی گرفتار نمی‌شوم شورش کرونایی علیه فوتبال!/ زنوزی چه می‌خواهد؟ باغ دولت آباد یزد به‌زودی به شرایط قبل از کرونا برنخواهیم گشت/بخشی از زندگی باید به فضای مجازی برود نرخ ارز سامانه سنا ترودو: کانادایی‌ها با شوک و وحشت شاهد رخدادهای آمریکا هستند تیر خلاص کلاه سبزهای ارتش به فرقان ترامپ: آمریکا روابط با سازمان بهداشت جهانی را قطع کرد موضع گیری چین در پی لغو معافیت هسته ای ایران توسط آمریکا کدام کارمندان نباید به سر کار بروند؟ اختلاف اصلاح‌طلبان، مانع ارائه لیست انتخاباتی شد دارایی واقعی سهام عدالت خود را ببینید! همتی: ادغام دو بانک حکمت و مهر اقتصاد در سپه ظرف هفته آینده انجام می شود / صادرات روند خوب و مثبتی پیدا کرده وکیل نجفی: فردا اعلام فرجام‌خواهی می‌کنیم / ممکن است برای اولین بار، پرونده راهی هیأت عمومی دیوان عالی کشور شود آغاز پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار خودرو بزودی / تحویل ۲۲ هزار خودرو از هفته آینده آخرین وضعیت ابتلا به کرونا در جهان توسعه آزادراه‌ها، خطوط مترو و ابرپروژه‌های شهری به تعویق بیافتد ایران به باشگاه نخبگان ناوگان زیردریایی‌ بدون سرنشین پیوست معترضان به قتل یک سیاهپوست در آمریکا، پاسگاه پلیس در مینیاپولیس را به آتش کشیدند هشداری برای رومیناهای دیگر پاسخ قاطع سخنگوی وزارت خارجه به هوک ماهاتیر محمد از حزب خود اخراج شد روسیه لغو معافیت هسته‌ای ایران توسط آمریکا را تاسف‌آور خواند رئیس جمهور انتخاب قالیباف به عنوان رئیس مجلس را تبریک گفت تخت‌روانچی اقدام اخیر آمریکا را آخرین ضربه به قطعنامه ۲۲۳۱ دانست آمار جان باختگان کرونا در کشور به ۷۶۲۷ نفر رسید تخصیص ۳۱ هزار میلیارد تومان اعتبارات عمرانی برای تحقق جهش تولید پرواز مهم ناسا لغو شد همه مردان هیأت رئیسه مجلس یازدهم لغو معافیت‌های تحریمی آمریکا در ۶۰ روز آینده سهام عدالت متوفیان به وراث می‌رسد/تمدید مهلت انتخاب روش مدیریت ایران جزو پنج کشور نخست دنیا در تولید تجهیزات نیروگاهی است لاریجانی به مشاورت رهبری و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت منصوب شد محمد باقر قالیباف رییس مجلس شد ما و «رومینا» هایمان اقتصاد سنتی در حال تغییر به اقتصاد دیجیتال است قیمت سکه و طلا پایین آمد حراج اوراق بدهی دولتی روحانی دستور تسریع در رسیدگی به لوایح منع خشونت را صادر کرد مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم نامزدهای نهایی ریاست مجلس یازدهم مشخص شدند + اسامی محسن هاشمی: خاتمی متوجه شکاف میان اصلاح طلبی و وضعیت موجود شده است کره جنوبی چند میلیارد دلار از اموال ایران را بلوکه کرده است؟ توصیه‌های علی مطهری به مجلس یازدهم ثبت‌نام کنندگان خودرو نیازی به واریز وجه ندارند تقویم کاری مجلس یازدهم؛ از افتتاحیه تا تصویب اعتبارنامه مجلس با نمایندگان کارشناس، فعال و پاکدست در رأس امور خواهد بود فراکسیون امید زیر ذره‌بین دومین نفتکش ایران در ساحل پالایشگاه کاردون ونزوئلا پهلو گرفت رییس سنی مجلس: مجلس یازدهم به دنبال حاشیه سازی نیست ترامپ توییتر را به دخالت در انتخابات ۲۰۲۰ متهم کرد مردم برای خرید سهام در بورس همه جوانب را بسنجند ماده قانونی چالش‌برانگیز مجلس دهم برآیند نارضایتی از مجالس هفتم تا نهم بود | مجلس دهم در فضای امید شکل گرفت و مجلس یازدهم در فضای نا امیدی | بی‌انصافی رقبای سیاسی این است که عملکرد ترامپ را به پای ضعف‌های دولت آقای روحانی و مجلس دهم می‌گذارند
هشداری برای رومیناهای دیگر پاسخ قاطع سخنگوی وزارت خارجه به هوک روسیه لغو معافیت هسته‌ای ایران توسط آمریکا را تاسف‌آور خواند ماهاتیر محمد از حزب خود اخراج شد عکس هوایی از شاهکارهای خلبانان نهاجا در دفاع مقدس معترضان به قتل یک سیاهپوست در آمریکا، پاسگاه پلیس در مینیاپولیس را به آتش کشیدند موضع گیری چین در پی لغو معافیت هسته ای ایران توسط آمریکا باغ دولت آباد یزد ایران به باشگاه نخبگان ناوگان زیردریایی‌ بدون سرنشین پیوست آخرین وضعیت ابتلا به کرونا در جهان اختلاف اصلاح‌طلبان، مانع ارائه لیست انتخاباتی شد آغاز پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار خودرو بزودی / تحویل ۲۲ هزار خودرو از هفته آینده وکیل نجفی: فردا اعلام فرجام‌خواهی می‌کنیم / ممکن است برای اولین بار، پرونده راهی هیأت عمومی دیوان عالی کشور شود توسعه آزادراه‌ها، خطوط مترو و ابرپروژه‌های شهری به تعویق بیافتد دارایی واقعی سهام عدالت خود را ببینید! ترامپ: آمریکا روابط با سازمان بهداشت جهانی را قطع کرد همتی: ادغام دو بانک حکمت و مهر اقتصاد در سپه ظرف هفته آینده انجام می شود / صادرات روند خوب و مثبتی پیدا کرده کدام کارمندان نباید به سر کار بروند؟ روحانی: به این زودی‌ها به شرایط عادی قبل از کرونا بر نمی‌گردیم ۶ منتخب دیگر به اعتبارنامه تاجگردون اعتراض کردند اعتراض IMO به تهدیدهای آمریکا علیه نفتکش‌های ایران شورش کرونایی علیه فوتبال!/ زنوزی چه می‌خواهد؟ عارف: نقدها را می‌پذیرم/در دام هیاهوی تبلیغاتی گرفتار نمی‌شوم دستورات رئیس جمهور به معاون حقوقی در خصوص لایحه تأمین امنیت زنان آشنایی با ساعتهای هوشمند برتر ۲۰۲۰ رتبه اعتباری رولز رویس انگلیس کاهش یافت/ سقوط 10 درصدی سهام شرکت انگلیسی تماس تلفنی پر تنش ترامپ و مرکل اعلام حالت فوق العاده در ایالت جورجیای آمریکا در پی گسترش اعتراضها ترودو: کانادایی‌ها با شوک و وحشت شاهد رخدادهای آمریکا هستند تیر خلاص کلاه سبزهای ارتش به فرقان