9:20 عصر | ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد
مادرم ایرانی است، من هم ایرانی ام مجلس با تصویب «لایحه قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان غیرایرانی» مقرر کرد...
سیاسی
فرمانده پلیس مرزبانی خبر داد؛ روند نزولی قاچاق مواد مخدر، کالا و سوخت خوشبختانه هم اکنون جرایم خشن، قتل، اقدامات تروریستی در مناطق مختلف مرزی کاهش یافته و ما روند نزولی در قاچاق مواد مخدر و قاچاق کالا مشاهده می‌کنیم.
معاون هماهنگ‌کننده فرمانده کل سپاه: سرنگونی پهباد ایرانی توسط رژیم صهیونیستی عملیات روانی است این حادثه، با فرض اینکه یک جنگ روانی نباشد، بیانگر این است که سپر آهنین مورد ادعای رژیم صهیونیستی توانایی لازم را ندارد و نشان دهنده ضعف آن است چون همانطور که خودشان اعلام کردند، این پهپاد تا حدود ۱۰۰ ...
رفع توقیف «شرق» در انتظار تصمیم شعبه 2 دادسرای فرهنگ و رسانه طباطبایی در مورد زمان تصمیم‌گیری شعبه 2 بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه در مورد پرونده روزنامه شرق اظهار كرد: این پرونده 3 روز پیش به این شعبه ارسال شده و قرار بر این است هر چه زودتر به آن رسیدگی كند.
باکسب بیش از ۵۴ درصدآرا/ هوگو چاوز بار دیگر برنده انتخابات ریاست جمهوری شد برخی از رسانه ها گزارش داده اند که این میزان آرا از 90 درصد آرا شمارش شده است.ناظران معتقدند که با این میزان آرا چاوز برنده قطعی انتخابات است.
محسن رضایی در جمع دانشجویان ایرانی مقیم لندن: سال ۸۸ مسائلی را گفتم که نمی‌خواستم روی بدهد ولی روی داد اگر در سال ۸۸ هم به صحنه انتخابات آمدم به خاطر مسایلی بود که الآن نتیجه آن را می‌بینید و در مناظرات سال ۸۸ مسایلی را گفتم که مایل نبودم روی بدهد، ولی متاسفانه امروز شاهد آن هستیم.
رقابت چاوز با یک فاشیست؛ دشوارترین چالش انتخاباتی چاوز انتخابات ریاست جمهوری ونزوئلا سخت ترین رقابتی است که "هوگو چاوز" از زمان به قدرت رسیدن،آن را تجربه کرده است.
یک عضو جبهه پایداری؛ مردم از رفتارهای بچه گانه خوششان نمی آید در جلساتی بعد از بیان صحبت‌ها و بحث‌هایمان به نتیجه رسیده و بهترین راه را انتخاب و عمل کنیم از این رو اینکه کسی موضوعی را مطرح کرد و دیگری علیه او حرفی بزند کار بچه‌گانه‌ای است و درست نیست، مردم هم خو ...
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری فراخوان داد؛ متن و حواشی سفر را در سایت رهبری منعکس کنید پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر انقلاب از هموطنان خراسانی خواست که حاشیه‌های سفر مقام معظم رهبری به این استان را ثبت و ارسال کنند
جوادی حصار: اشتباه اصولگرایان در تحلیل شخصیت احمدی نژاد بسیاری از افراد و جریان‌های ذیل سرفصل اصولگرایی که در شرایط کنونی فعالیت می‌کنند در مفهوم مشترکی از عنوان اصولگرایی با یکدیگر به توافق نرسیدند بنابراین به نظر من این عده تنها مدعی اصولگرایی هستند.
ایران اقدام رژیم صهیونیستی در هتک حرمت مسجد الاقصی را محکوم کرد رامین مهمانپرست از نهادهای بین المللی و منطقه‌ای مسئول به ویژه سازمان همکاری اسلامی خواست ضمن برخورد مسئولانه با تجاوزات آشکار رژیم صهیونیستی، مانع روند یهودی سازی قدس شریف و تقسیم قبله‌گاه اول مسلمین ...
ادامه بحران بین سوریه و ترکیه؛ استقرار دهها دستگاه تانک و زره پوش ترکیه در مرز سوریه رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه در سخنانی تحریک آمیز ، نسبت به آنچه که از آن به عنوان اشتباه مرگ بار خواند ؛ به مقامات سوری ، هشدار داد.
با حکم امیر کویت؛ پارلمان کویت منحل شد شیخ «محمد عبدالله الصباح» وزیر اطلاع‌رسانی کویت اعلام کرد که امیر این کشور با صدور یک حکم، پارلمان این کشور را که در سال 2009 با انتخابات تشکیل شده بود، منحل کرد.
متقاضیان امضای سوال از رییس جمهور روبه افزایش است متقاضیان برای امضای این طرح روبه افزایش هستند و یکی از دلایل آن اظهارنظر رئیس جمهور نسبت به آشفتگی بازار در نشست خبری هفته گذشته وی است.
معترضان بومی کانادایی به ایران سفر می​کنند جمهوری اسلامی در برنامه ها و نشست های بین المللی خواستار اعاده حقوق آنان و رسیدگی به وضعیت بومیان کانادا توسط دولت این کشور شده است.
ادعای رسانه‌های صهیونیستی درباره پهپاد ناشناس براساس گزارش خبرگزاری فلسطین، معان، این هواپیما یك پرنده هدایت‌پذیر از راه دور (پهپاد) بوده كه از نوار غزه برخاسته و بر فراز شهرها و پایگاههای رژیم صهیونیستی پرواز كرده است.
لاریجانی در پاسخ به احمدی نژاد؛ ما آمادگی داریم هر روز دوجین فحش را بپذیریم اگر رییس جمهور فکر می‌کند با توهین و اهانت به مجلس و رییس مجلس مشکلات اقتصادی حل می‌شود ما آمادگی داریم که هر روز یک ودوجین فحش را بپذیریم.
هاشمی: کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نمی شوم من به آقای ناطق گفتم: هنوز وضع جسمی و سن شما بهتر از من است و بیایید. ایشان هم برعكس به من می‌گفت. اما همه حرف بود. گفتم كه دیگر نمی‌توانم بیایم و آقای ناطق هم عذرهایی داشت.
موافت نمایندگان با فوریت اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ۱۷۹ رای موافق، ۱۷ رای مخالف و ۲۰ رای ممتنع از مجموع ۲۴۲ نماینده حاضر به یک فوریت طرح توقف اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها رای دادند.
احمدی مقدم: اجرای فرمان 8 ماده‌ای امام سخت اما با بركت بود این فرمان برای تنظیم شرایط آن زمان بود زیرا ممكن بود افرادی خودسر و گروه‌های متخلف با عناوین مقدس برای مردم مزاحمت ایجاد كنند. اما امام در آنجا خطی را برای رعایت قانون و احترام به حریم خصوصی مردم كشی ...
توسط شهردار تهران و پروفسور سمیعی انجام شد؛ بازدید از پروژه مرکز بین المللی علوم مغز و اعصاب ایران در این پروژه این فرصت فراهم شده تا دانشمندان، اندیشمندان و جوانان نخبه ما که در آغاز راهند، خیرین در عرصه مالی و همه و همه در کنار همه قرار گیرند تا برای یک افتخار بزرگ که درشان کشور باشد تلاش کنیم و ...
رویترز گزارش داد: سازنده فیلم موهن به ساحت پیامبر در لس آنجلس محاکمه می شود باسیلی 55 ساله در ماه گذشته میلادی با انتشار قسمت هایی از فیلم موهن خود در یوتیوپ موجی از خشم را در میان مسلمانان جهان برانگیخت.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: بررسی اعتراضات مربوط به ارز دانشجویی در مجلس مجلس شورای اسلامی به منظور بازدید نمایندگان از حوزه های انتخابیه تعطیل بود و قطعا در هفته جاری موضوع ارز در دستور كار مجلس است و دغدغه های همه کسانی که به نوعی مرتبط با بازار ارز هستند، بررسی می شود. ...
استیضاح وزیر ورزش منتفی شد امضاء کنندگان استیضاح وزیر ورزش به دلیل اینکه استیضاح را اولویت کاری نمایندگان ندانستند امضاء خود را پس گرفتند.
وزیر امور خارجه: گروگانهای ایرانی در لیبی آزاد شدند گروگانهای آزاد شده همگی در صحت و سلامتی کامل بوده و هم اکنون اقدامات لازم جهت بازگشت آنها به کشور درحال انجام است و طی ساعات آینده هواپیمای حامل این هموطنان وارد کشور خواهد شد.
آخرین وضعیت هاشمی‌ها و جوانفكر هفته‌ای كه در آن مشاور مطبوعاتی رییس‌جمهور و دو فرزند رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در اجرای تصمیمات قضایی جداگانه ساكن اوین شدند.
سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق درباره تمامی تحولات تصمیم گیری می کند هیثم المالح که در ترکیه حضور دارد در گفتگو با روزنامه الوطن عربستان مدعی شد که سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق درباره تمامی تحولات تصمیم گیری می کند.
در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام تاكید شد؛ دلایل نوسانات نرخ ارز در كشور بررسی شد دلایل نوسانات نرخ ارز در كشور و مشكلاتی كه به همین دلیل برای وضعیت معیشتی مردم، صنعت و تولید كشور ایجاد شده است، مورد بحث و بررسی قرار گرفت كه اعضا بر ضرورت اتخاذ تصمیمات كارشناسانه برای كاهش نرخ ارز ...
عضو فراکسیون ورزش مجلس؛ احتمال منتفی شدن استیضاح وزیر ورزش و جوانان در شرایطی صبح روز یکشنبه شانزدهم مهر ماه بر اساس اعلام قبلی قرار است استیضاح محمد عباسی در دستور کار نمایندگان مجلس قرار بگیرد که برخی نمایندگان از احتمال منتفی شدن آن خبر و برخی دیگر بر استیضاح این و ...
در نروژ انجام می شود؛ طرح مرخصی 14هفته ای زوج‌هایی که بچه دار می‌شوند با صد درصد حقوق طبق این طرح حداقل سهم پدران از این مرخصی، از دوازده هفته فعلی به چهارده هفته افزایش می‌یابد و دو هفته افزایش یافته، قابل انتقال به مادر نیست.
مدیر‌کل روابط عمومی شهرداری تهران: استعفای قالیباف شوخی رسانه ای است قالیباف شهردار تهران استعفا نمی‌‌کند.این خبر کذب است و یک شوخی رسانه‌ای است.

صفحه 945 از 950  اول  قبلی   940    941    942    943    944    945    946    947    948    949    950   بعدی  

کتاب لاو نرخ ارز
هاشمی‌طبا:«تکرار کردن» رییس دولت اصلاحات نتیجه منفی دارد پمپئو به اختلاف نظر با بولتون درباره ایران اعتراف کرد چند دستور بهداشتی برای جلوگیری از انتقال هپاتیت C به دیگران زمان انتشار سومین جلد سه‌گانه «هیلاری منتل» مشخص شد دلیران تنگستان را در این موزه بشناسید غذای حضرت دستیاران ویلموتس در تیم ملی ایران مشخص شدند دولت انگلیس ارائه طرح جدید برگزیت را به تعویق انداخت سناریوی روانی-تبلیغی علیه ایران از پیش شکست خورده است ظریف: توسعه چابهار از اولویت های وزارت خارجه وسیاست های خارجی است من ناصر حجازی هستم بازسازی 20 هزار خانه سیل زده کشور آغاز شد عارف: شرط پیروزی در شرایط فعلی وحدت و انسجام است افتتاح نخستین جایگاه شارژ خودروهای برقی در ایران+جزئیات ده ها نظامی سعودی در حمله نیروهای یمنی کشته شدند لوایح پالرمو و cft از دستور کار مجمع خارج نشده است ایران هراسی راهبرد آمریکا برای دوشیدن اعراب است قاضی صلواتی خطاب به زیباحالت منفرد: ۶۰ میلیون دلار بابت ذخیره نفت‌ها به جیب زده‌اید نشریات علمی معتبر و بی‌اعتبار کدامند؟ حقوق سربازان بیشتر شد «راننده‌تاکسی» برترین برنده نخل طلای کن / کیارستمی در رتبه ۲۵ ناسا به‌زودی موجود زنده به اعماق فضا می‌فرستد زیرساخت های دولت الکترونیک فراهم شده است لایحه جامع انتخابات می تواند مشکلات انتخاباتی را رفع کند 80 هزارتن کاغذ با ارز 4200 تامین می شود احتمال استیضاح ترامپ جدی تر شد وزیر خارجه عمان پیام آمریکا را به ظریف رساند / واشنگتن تمایل خود برای مذاکره با تهران را با شروطی معین، اعلام کرده / وزیر خارجه قطر نیز دو هفته پیش با همین ماموریت به تهران آمد، اما توان میانجیگری عمان اثبات شده است راز سکوت نتانیاهو در ماجرای تنش های اخیر میان ایران و آمریکا برگزاری جشن مستقل سینمای مستند در نیمه‌ی دوم مرداد ماه پمپئو:درباره عوامل خرابکاری نفت کش ها به جمع بندی نرسیده ایم حناچی: فضاهای فرهنگی تهران افزایش می یابد پورابراهیمی: بازار متشکل ارزی تا پایان خردادماه راه اندازی می شود سکوت روحانی در مقابل حصر سرخوردگی می‌آورد/ قوه قضائیه نقش مهمی در گفت‌وگوی ملی دارد روحانی: ملت ایران در برابر قلدرمابان سر تعظیم فرود نمی آورد هوش مصنوعی در تشخیص سرطان ریه از انسان سبقت می‌گیرد نگاهی به تغییرات در معاونت‌های مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همایون شجریان؛ میراث دار موسیقی سنتی ایران رد پای دلارهای گم شده در جیب صادرکنندگان کاغذی ۱۵ نفر در مورد موضوع واردات کاغذ تحت تعقیب هستند کالا‌های ضروری یک ساعته از گمرک ترخیص می‌شوند افتتاح هشت پروژه آب و خاک آذربایجان غربی به دست رئیس جمهوری فهرست ارزبگیرانی که ارز صادراتی را به کشور بازنگردانده‌اند، به قوه قضائیه ارسال شده مخالفت مجلس با تعویق ۲ ماهه کنکور سراسری بازار خودرو در تب کاهش قیمت‌ها/ آخرین وضعیت قیمت خودرو در بازار امروز ۳۰ اردیبهشت ۹۸ +جدول وزیر خارجه عمان در تهران، ۴ روز پس از تماس تلفنی پومپئو با سلطان قابوس لزوم جلوگیری از اخذ وجوه اضافی در مدارس غیردولتی چه کسی پالرمو و CFT را از دستور کار مجمع تشخیص مصلحت خارج کرد حکم پرونده هدایتى صادر شد توییت معنادار حسام‌الدین آشنا؛ پیش‌بینی من این است که «سبیلو» رئیس کاخ سفید است! نگرانی ژاپن از بسته شدن احتمالی تنگه هرمز انتخابات هیات رئیسه مجلس روز یکشنبه انجام می شود تامین رایگان یا اقساطی زمین برای ساخت هتل در ۵٠٠ نقطه هرگز یک ایرانی را تهدید نکن، احترام را آزمایش کن 26 دانشگاه ایران در جمع 963 دانشگاه برتر جهان قرار گرفتند تورم 111 درصدی کالاهای وارداتی در سال 97 به نام کشاورزان، به کام دلالان/ جلوی سوءاستفاده‌ها را بگیرید معرفی ۱۰۰ بزرگ فرهنگ و عالم دین در ۱۰ سال/ لزوم تعریف جدید برای بازسازی اخلاقی اگر قدرت رسانه به پول بود، عربستان باید حرف اول را می‌زد گفتگوی ملی در تمام ابعاد برای کشور مفید است قمار کره شمالی در مورد ایران جواب نمی‌دهد فروکش هیجان بازار طلا و ارز از خاک عراق برای حمله به هیچ کشوری استفاده نمی‌کنیم نارضایتی مردم در شرایط فعلی خطرناک‌تر از تهدیدهای خارجی است باید یک حرکت ملی برای مقابله با فشارهای خارجی ایجاد شود زلزله در تهران و سمنان به چه زبانی بگویند شادی می‌خواهند دفاع اعضای شورا از انتصاب "استاندار برکنار شده گلستان" به عنوان مشاور شهردار تهران!/مرخصی حق همه کارکنان دولت است زهرا سعیدی: پیشنهاد اعدام را برای مجازات اسیدپاشی داشتیم/ مرضیه ابراهیمی: نه قصاص می‌خواهم نه اعدام، خواهان توقف چرخه خشونت هستم نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا علیه ترامپ صف کشیدند تیم ملی کاراته ایران قهرمان لیگ جهانی استانبول شد دختر تاریخ ساز دوچرخه سواری: آرزویم رکاب زدن در تور ایتالیا است لایه دفاعی شبکه ملی اطلاعات 50 بار قوی‌تر شده است محمدرضا عارف برای سومین بار کاندیدای ریاست مجلس می‌شود سرنوشت دلار ۴۲۰۰ تومانی حزب جمهوریت منشعب شده از حزب اعتماد ملی نیست مهاجرانی، احمدی نژاد را به مناظره دعوت کرد خودروسازان موظف به اعلام قیمت تمام شده شدند برداشت گل گاوزبان از مزارع مازندران‎ قانونی نداریم که دوچرخه‌سواری خانم‌ها را ممنوع کرده باشد توئیت معاون اول رئیس‌جمهوری درباره نحوه پرداخت یارانه به مردم مروری بر تغییرات مهم سپاه پاسداران کاهش قیمت بیت کوین/ احتمال صعود بی‌سابقه خیام شاعر لحظه‌های برق‌آسای حضور بررسی استیضاح وزیر ورزش و جوانان در کمیسیون فرهنگی استاد شجریان و دولت بی‌زوال ١٢ سال با کابوس مرگ و اعدام زندگی کردم قیمت نفت در بازارهای جهانی کاهش یافت ترکیبی‌های ایرانی؛ از اشکنه تخم‌خربزه تا دلمه سیرابی! عملیات فجیره دقیق، حساب شده و حرفه‌ای بود و تنش بین ایران و آمریکا را مهارکرد قیمت مسکن دوباره از آگهی‌ها حذف شد ترامپ: اختلافی در واشنگتن در خصوص تهران وجود ندارد/ از تیمم ناراضی و خشمگین نیستم جنگ آمریکا علیه ایران یا جنگ بر سر نفت؟ روایت نشریه آمریکایی از شلیک ایران به بولتون نجات برجام وظیفه جامعه بین‌المللی است مادرم ایرانی است، من هم ایرانی ام
فروکش هیجان بازار طلا و ارز وزیر خارجه عمان در تهران، ۴ روز پس از تماس تلفنی پومپئو با سلطان قابوس برداشت گل گاوزبان از مزارع مازندران‎ مروری بر تغییرات مهم سپاه پاسداران سرنوشت دلار ۴۲۰۰ تومانی به چه زبانی بگویند شادی می‌خواهند توئیت معاون اول رئیس‌جمهوری درباره نحوه پرداخت یارانه به مردم بازار خودرو در تب کاهش قیمت‌ها/ آخرین وضعیت قیمت خودرو در بازار امروز ۳۰ اردیبهشت ۹۸ +جدول محمدرضا عارف برای سومین بار کاندیدای ریاست مجلس می‌شود خودروسازان موظف به اعلام قیمت تمام شده شدند آخرین گمانه زنی ها در ارتباط با انتخابات هیات رییسه مجلس دهم دیپلماسی پارلمانی، دیپلماسی روان و قابل دسترس حزب جمهوریت منشعب شده از حزب اعتماد ملی نیست نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا علیه ترامپ صف کشیدند زهرا سعیدی: پیشنهاد اعدام را برای مجازات اسیدپاشی داشتیم/ مرضیه ابراهیمی: نه قصاص می‌خواهم نه اعدام، خواهان توقف چرخه خشونت هستم قانونی نداریم که دوچرخه‌سواری خانم‌ها را ممنوع کرده باشد حکم پرونده هدایتى صادر شد به نام کشاورزان، به کام دلالان/ جلوی سوءاستفاده‌ها را بگیرید مهاجرانی، احمدی نژاد را به مناظره دعوت کرد تیم ملی کاراته ایران قهرمان لیگ جهانی استانبول شد لایه دفاعی شبکه ملی اطلاعات 50 بار قوی‌تر شده است دختر تاریخ ساز دوچرخه سواری: آرزویم رکاب زدن در تور ایتالیا است دفاع اعضای شورا از انتصاب "استاندار برکنار شده گلستان" به عنوان مشاور شهردار تهران!/مرخصی حق همه کارکنان دولت است چه کسی پالرمو و CFT را از دستور کار مجمع تشخیص مصلحت خارج کرد مخالفت مجلس با تعویق ۲ ماهه کنکور سراسری فهرست ارزبگیرانی که ارز صادراتی را به کشور بازنگردانده‌اند، به قوه قضائیه ارسال شده معرفی ۱۰۰ بزرگ فرهنگ و عالم دین در ۱۰ سال/ لزوم تعریف جدید برای بازسازی اخلاقی تورم 111 درصدی کالاهای وارداتی در سال 97 نارضایتی مردم در شرایط فعلی خطرناک‌تر از تهدیدهای خارجی است زلزله در تهران و سمنان