3:04 صبح | ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ بهمن
کد خبر: 43318 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ يکشنبه ۹ اسفند - 12:35 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی
با اعلام نتایج شمارش آرای مجلس خبرگان رهبری مشخص شد

50 میلیون رای برای آیت الله

48 میلیون و 612 هزار و 732 رای! این عدد آرای آیت الله هاشمی رفسنجانی تا پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری اخیر است که حالا با اعلام نتایج مجلس خبرگان آرای آیت الله از مرز 50 میلیون نفر گذشت.

 گفت وگو نیوز: 48 میلیون و 612 هزار و 732 رای! این عدد آرای آیت الله هاشمی رفسنجانی تا پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری اخیر است که حالا با اعلام نتایج مجلس خبرگان آرای آیت الله از مرز 50 میلیون نفر گذشت.

به گزارش خبرنگار گفت وگو نیوز، با اعلام نتایج شمارش آرای پنجمین دوره از مجلس خبرگان رهبری، آرای آیت الله هاشمی رقسنجانی از مرز 50 میلیون نفر گذشت، تا او تنها سیاستمدار در تاریخ ایران باشد که پشتوانه رایی پنجاه میلیون نفری در سوابقش دارد. 

آیت الله هاشمی رفسنجانی، با کسب این آرا، ریسک پذیرترین و جسورترین سیاستمدار ایرانی هم محسوب می شود، چرا که وی تنها فردی است که از ابتدای انقلاب تا کنون هموراه خودش را در معرض رای و قضاوت مردم قرار داده است. 

آنچه که در ادامه آمده است، آماری است که سایت رسمی آیت الله هاشمی رفسنجانی از این آرا منتشر کرده است.


الف) انتخابات ریاست جمهوری
جمع کل آرای مأخوزه آیت الله هاشمی: ۳۶​۱۶۳​۷۲۸
 
سال ۶۸: ۱۵۵۵۰۵۲۸
 
سال۷۲: ۱۰۵۶۶۴۹۹
 
سال ۸۴: ۱۰۰۴۶۷۰۱
 
 
ب) انتخابات مجلس شورای اسلامی
 
جمع کل آرای مأخوزه آیت الله هاشمی: ۴​۹۲۲​۷۸۷
 
سال ۵۸: ۱۱۵۱۵۱۴
 
سال ۶۲: ۱۸۹۱۲۶۴
 
سال ۶۶: ۱۲۴۹۴۱۹
 
سال ۷۸: ۶۳۰۵۹۰
 
 
ج) انتخابات مجلس خبرگان رهبری
 
جمع کل آرای مأخوزه آیت الله هاشمی : ۷​۵۲۶​۲۱۷
 
سال ۶۱: ۲۶۷۵۰۰۸
 
سال ۶۹: ۱۶۰۴۸۳۴
 
سال ۷۷: ۱۶۸۲۱۸۸
 
سال ۸۵: ۱۵۶۴۱۸۷
 

 پایان پیام

880325
درود خدا بر آیت الله هاشمی عزیز
خوی

ایت الله از اول انقلاب بیشتر رای نزولی داشته
نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
آب پاکی AFC روی دست ایران/ خواسته باشگاه‌ها رد شد! ترس بزرگ پوتین پس از ترور سردار سلیمانی دومین گزارش سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی پکن نه حاضر است از تهران دست بکشد، نه اینکه به خاطر ایران، با آمریکا دربیفتد / ضرباتی که تنش ایران و آمریکا به اقتصاد چین وارد می‌کند تاثیر تنش‌های نظامی اخیر میان ایران و آمریکا، گام‌های برجامی ایران و واکنش اروپایی‌ها بر آینده توافق هسته‌ای / آیا برجام با غنی سازی ۲۰ درصدی ایران، به پایان خود می‌رسد؟ اخذ مالیات برای سفر خارجی، افزون بر عوارض خروج از کشور است / برای تامین بودجه کشور راهی جز توسل به اخذ مالیات باقی نمانده / این امکان وجود دارد که اخذ مالیات از بلیط مسافران کسر شود چرا ترامپ به توئیت های «فارسی» روی آورده؟ محجوب و کواکبیان گزارش پیگیری وضعیت ردصلاحیت‌‌‌شدگان را به هیئت رئیسه فراکسیون می‌دهند تراز تجاری منفی یک میلیارد دلاری ایران و انگلستان/ شرکت‌های تجاری از نظر ویزا مشکلی ندارند دانشگاه شریف بورس تحصیلی به نام جانباختگان سانحه هوایی اعطا می‌کند
تصاویر اختصاصی بی‌بی‌سی از پایگاه عین‌الاسد پس از حمله موشکی ایران در زمان حمله‌ها به هاشمی، خاتمی یک جمله در حمایت از ایشان صبحت نکرد؛ این انصاف نبود / با یک خطبه هاشمی ورق به نفع اصلاح طلب‌ها برگشت و در انتخابات ۷۶ رای آوردند / رادیو و تلویزیون و.. همه دست به دست هم داده بودند که در سال ۷۶ ناطق رای بیاورد، مردم هم لج کردند و به خاتمی رای دادند / وقتی هاشمی رئیس مجلس بود، احساس می‌کرد که اصلا مجلس هیچ‌کاره است، چهار نفر در شورای نگهبان نشسته بودند و جلوی همه مصوبات را می گرفتند علی مطهری: گاهی افراد حر و آزاده رد صلاحیت می‌شوند و افراد متملق و چاپلوس تأیید می‌شوند اعتراض تیم های ایران به کنفدارسیون فوتبال آسیا رسمی شد/ورود اینفانتینو برای حل مشکل میزبانی نمایندگان ایران ماندن یا رفتن؛ از کیمیا علیزاده تا زینب ابوطالبی کنفدراسیون فوتبال آسیا رسماً نمایندگان ایران را از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا محروم کرد مدعی العموم باید کدخدایی، علم الهدی، کوشکی و زینب ابوطالبی را تحت تعقیب قرار می داد در حال کار کردن روی طرح خروج از NPT هستم/ بررسی آلترناتیوهای طرح خروج از NPT جدال بر سر انتخابات شورای نگهبان پاسخی دارد؟