2:41 صبح | ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
پرسش
کد خبر: 42007 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ يکشنبه ۶ دي - 5:40 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
 در هم اندیشی فعالان محیط زیست اهواز مطرح شد؛

از انتقاد به انتقال آب تا تاکید بر پیگیری قضایی

: در نشست تعدادی از فعالان زیست محیطی که بعداز ظهر شنبه در اهواز برگزار شد، هم بستگی و انسجام مخالفان انتقال آب ، فعالان و سمن های محیط زیست در راستای جلوگیری از طرح های مخرب زیست محیطی به ویژه انتقال آب از سرشاخه های کارون تاکید شد.

گفت و گو نیوز: در نشست تعدادی از فعالان زیست محیطی که بعداز ظهر شنبه در اهواز برگزار شد ، هم بستگی و انسجام مخالفان انتقال آب ، فعالان و سمن های محیط زیست در راستای جلوگیری از طرح های مخرب زیست محیطی به ویژه انتقال آب از سرشاخه های کارون تاکید شد.


در این نشست راهکارهای مقابله با انتقال آب مورد بحث و بررسی قرار گرفت.همچین متخصصان حاضر در این نشست به ابعاد مختلف پروژه های مخرب انتقال آب از سرشاخه های اشاره و پیامدهای را تشریح کردند.
در این جلسه بار دیگر طرح های انتقال آب از سرشاخه های کارون به ویژه پروژه های سد و تونل بیرگان ، گلاب ۲، بهشت آباد و سد خرسان ۳ به عنوان  خطرات جدی برای دو استان خوزستان و چهارمحال بختیاری معرفی شدند.

فعالان حاضر ضمن اشاره بر لزوم اتخاذ راهکارهای جدی جهت توقف پروژه های انتقال آب بر انسجام سمن های زیست محیطی و فعالان استان همچنین اقدام قضایی جهت تعطیل کردن پروژه های انتقال آب از سرشاخه های کارون تاکید کردند.
برچسب هابرچسب ها: محیط زیست,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: