2:27 صبح | ۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور
کد خبر: 59356 تاریخ انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت - 9:41 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی
بروجردی:

گفتگوی ملی در تمام ابعاد برای کشور مفید است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گفتگوی ملی بازخورد تهدیدهای آمریکا است و در مجموع حرکتی مفید برای مجموعه سیاست‌های نظام در مدیریت جامعه است یعنی ثابت می‌کنیم در برابر تهدیدهایی که می‌شود، می‌ایستیم.
گفتگو نیوز: علاء الدین بروجردی در گفت‌وگو با  خانه ملت، با اشاره به اینکه برخی از سیاست‌مداران سرشناس و فعالان سیاسی پروژه‌ای را تحت عنوان گفتگوی ملی برای حل مشکلات و اتحاد و وفاق ملی آغاز کردند، گفت: همیشه تجربه تاریخی 40 سال گذشته این بوده که هر زمانی که فشار دشمن زیاد می‌شود و تهدیدهای آنها بیشتر می‌شود، انسجام داخلی کشور نیز بیشتر می‌شود.

قطعا در تهدید برون‌مرزی یک دست، یکپارچه و متحد هستیم

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: شاید یکی از دلایلی که این رویداد در این مقطع اتفاق افتاده، تهدیدهای آمریکا، تروریست خواندن سپاه و تعرض به حریم امنیت ملی ایران بود و به همین دلیل نیز مجلس شورای اسلامی علی‌رغم اینکه سلایق مختلف سیاسی در آن حضور دارند، یکپارچه با یک حرکت نمادین همگی لباس مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بر تن کردند و به دنیا اعلام کردند که ما قطعا در تهدید برون مرزی یک دست، یکپارچه و متحد هستیم.

گفتگوی ملی حرکتی مفید برای مجموعه سیاست‌های نظام در مدیریت جامعه

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه گفتگوی ملی بازخورد تهدیدهای آمریکا است، تصریح کرد: در مجموع این گفتگوی ملی حرکتی مفید برای مجموعهسیاست‌های نظام در مدیریت جامعه است.

گفتگوی ملی در تمام ابعاد برای کشور مفید است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: گفتگوی ملی در تمام ابعاد برای کشور بسیار مفید است./


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: