11:50 صبح | ۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور
کد خبر: 39805 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۸ تير - 9:35 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
بیانیه حزب اعتمادملی آذربایجان غربی بمناسبت روز قدس وحمایت ازتیم مذاکره کننده هسته ای

این بار حضوری متفاوت تر از گذشته ...

حزب اعتمادملی استان آذربایجان غربی با صدور بیانیه ای از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت و از تیم مذاکره کننده هسته ای نیز حمایت خود را اعلام کرد.

روز قدس بعنوان یکی از یادگاران گرانبها و ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ،همواره محور وحدت و انسجام جهان اسلام و خروشی دوباره علیه استکبار وجلوه ای از ظلم ستیری و مظلوم پناهی است .

 این روز  فرصتی دوباره است برای ابراز تنفر از کشتار بی رحمانه مردم مظلوم فلسطین و فریاد رسایی برای آزادی قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیستی.

ساکنان مظلوم سرزمین های اشغالی فلسطین در طول هفتاد سال زندگی در زیر سایه شوم صهیونیست ها روزی نبوده است که به جرم مقاومت در برابر این جانیان بشری پیکر خون آلود عزیزانشان بویژه کودکان مظلوم و زنان بی دفاع  بر روی دستانشان نباشد و در این روزگار دهها ساله جگرسوز، استکبار جهانی از این رژیم نامشروع همچنان حمایت می‌کند و تأسف‌بارتر آن که برخی کشورهای عربی در غفلت یا تغافل از خطری که کیان اسلام و مسلمانان را تهدید می کند به جان مردم بی دفاع مسلمان افتاده اند، در یمن قتل عام می کنند و در سوریه و عراق آدمکشانی بدنام چون داعش و دیگر گروههای تروریست را با همکاری برخی دولت های مدعی اسلام تقویت می کنند.

در روزگاری  که بسیاری از دولتهای به اصطلاح مدعی حقوق بشر  این چنین به مسلمانان  مظلوم و بی دفاع فلسطین پشت کرده و آلت دست  استکبار و صهیونیست‌ها شده‌اند چه زیباست  که روز قدس با شکوه تر از گذشته برگزار شود.

حزب اعتمادملی استان آذربایجان غربی  جهت تجدید عهد با این اندیشه حضرت امام (ره) و به پاس دفاع از حقوق ملتی که مظلومانه  مورد ظلم و ستم قرار گرفته و از حقوق مسلم و اولیه انسانی  خویش محروم  و آواره گشته‌اند در این روز همگام با سایر مدافعان آزادی و حقوق بشر در راهپیمایی روز قدس حضور پیدا می‌کند    و معتقد است دفاع از حقوق ملت فلسطین دفاع از حقوق مسلم بشری و پاسداری از اصول  و کرامت انسانی بوده و مخالفت با رژیم اشغالگر وجنایتکار اسرائیل مخالفت با هر نوع اشغالگری و اسارت و عصیانگری  و خونریزی و خشونت در جامعه بشری است و جهانی شدن این تفکر را تنها راه نجات جامعه بشری از غارت و چپاول و زمینه‌ساز صلح و عدالت و دست‌یابی به جهان عاری از جنگ و خشونت می‌داند.

قطع یقین مردم استان آذربایجان غربی نیز همراه با سایر مردم عزیزایران اسلامی با حضور پرخروش خود در راهپیمایی روز قدس ،ضمن اعلام انزجار از جنایات وحشیانه اشغالگران ،نشان خواهند داد در هرصحنه ای حضور داشته و برای خلق هر حماسه ای آماده اند.

در انتهای این بیانیه لازم میدانیم باتوجه به قریب الحصول شدن  نتیجه نهایی مذاکرات هسته ای ،از تیم مذاکره کننده که به تعبیر رهبر معظم انقلاب امین وامانتدار بوده  وشجاعانه دراین مسیر کوشیدند و رئیس جمهور محبوب نیز آنان را سرداران عرصه دیلپماسی نامیدند حمایت خود را اعلام نماییم. و قطع یقین بدانند که این موفقیت و تلاشها در برگهای زرین تاریخ این آب وخاک به یادگار نگاشته خواهند شد.

والسلام علیکم.... حزب اعتماد ملی -استان آذربایجان غربی

 

برچسب هابرچسب ها: ,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: