1:33 صبح | ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۸ خرداد
کد خبر: 4215 تاریخ انتشار: ۱۳۹۱ چهارشنبه ۴ بهمن - 2:51 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
جانشین رئیس پلیس راهور تهران در گفت‌وگو با ایلنا تشریح کرد؛

محدودیت‌های ترافیکی شهرآورد پایتخت

برنامه ریزی کردیم تا هیچ مشکلی برای تماشاگران شهرآورد استقلال و پرسپولیس در زمینه ترافیکی و معابر رخ ندهد و چون تعداد تماشاگران مانند سال های گذشته قابل توجه است حضور پلیس نیز ویژه خواهد بود.

 گفتگو نیوز: جانشین رئیس پلیس راهور تهران گفت: ماموران پلیس راهور به منظور کنترل همه جوانب شهرآورد استقلال و پرسپولیس از صبح جمعه تا تخلیه کامل ورزشگاه آزادی تمهیدات ترافیکی و کنترل معابر و آزادراه ها را به کامل اجرا خواهند کرد.

سرهنگ جمال بذرافشان در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به برنامه ریزی کامل برای کنترل معابر اظهار داشت: برنامه ریزی کردیم تا هیچ مشکلی برای تماشاگران شهرآورد استقلال و پرسپولیس در زمینه ترافیکی و معابر رخ ندهد و چون تعداد تماشاگران مانند سال های گذشته قابل توجه است حضور پلیس نیز ویژه خواهد بود.

وی با بیان این مطلب که از توقف هر گونه خودرو در اطراف ورزشگاه جلوگیری می شود تصریح کرد: برخی از تماشاگران از شب قبل از بازی در اطراف ورزشگاه حضور خواهند یافت و قطعا مسئولان ورزشگاه آزادی کنترل لازم را خواهند داشت و طبق روال پارکینگ های ورزشگاه از صبح جمعه باز خواهد شد و ما مشکلی برای کنترل ترافیکی نخواهیم داشت.

وی تاکید کرد: ماموران ما تا تخلیه کامل ورزشگاه در معابر و خیابانهای اطراف حضور دارند و کلیه درب های ورزشگاه با حضور پلیس کنترل خواهد شد.نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: