2:54 عصر | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير
کد خبر: 32085 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۷ مرداد - 10:24 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی
دکتر عباسپور:

باید از خبرنگاران حمایت حقوقی و معنوی صورت گیرد

وی بر ایجاد بستر ها وامکانات لازم برای فعالیت خبرنگاران در شرایط مطلوب تأکید کرد و گفت: باید از خبرنگاران حمایت حقوقی و معنوی لازم صورت گیرد.

گفت و گو نیوز: رئیس واحد علوم و تحقیقات گفت: خبرنگاران، عامل پیشرفت جوامع ، افزایش مسئولیت پذیری دولت ها نسبت به مردم و بهبود وضعیت اطلاع رسانی به مردم هستند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکتر علی عباسپور در جمع کارشناسان و رابطین خبری این واحد دانشگاهی نقش خبرنگاران در جامعه را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: هر جامعه ای که بخواهد به توسعه دست یابد به خبرنگار متعهد نیاز دارد. 
وی با بیان اینکه اگر روابط عمومی ها  فعال باشند، فعالیت های سازمان ها و نهاد ها  به خوبی انعکاس پیدا می کند، تصریح کرد: روابط عمومی واحدعلوم و تحقیقات، به خوبی اقدام به پوشش خبری فعالیت ها و دستاوردهای این واحد دانشگاهی در سطح رسانه ها کرده است.
رئیس واحد علوم و تحقیقات گفت: درک اهمیت خبرنگاری به عنوان ابزار نشان دادن حقایق در دنیا نهادینه شده است.
وی بر ایجاد بستر ها وامکانات لازم برای فعالیت خبرنگاران در شرایط مطلوب تأکید کرد و گفت: باید از خبرنگاران حمایت حقوقی و معنوی لازم صورت گیرد.
دکتر عباسپور در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه بسیاری از دانشگاه های مطرح بین المللی خصوصی هستند، ادامه داد: واحد علوم  و تحقیقات به عنوان یک دانشگاه معتبر غیر دولتی تلاش دارد در آینده نزدیک به یکی از بهترین دانشگاه های منطقه و دنیا تبدیل شود و در این میان نقش روابط عمومی در انعکاس دستاوردها و موفقیت های آن در سطح داخلی و خارجی حائز اهمیت است.
 


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: