10:30 صبح | ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۶ تير
کد خبر: 31978 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ جمعه ۲۴ مرداد - 2:31 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی
عابد فتاحی نماینده مردم ارومیه:

سیاسی‌کردن موضوع دریاچه ارومیه جفا در حق مردم آذربایجان است

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: سیاسی‌کردن موضوع دریاچه ارومیه نشانه به تدبیری در مدیریت یک موضوع اجتماعی است و افرادی که در گذشته و هم اکنون در صدد سیاسی کردن این موضوع برآمده اند در حق مردم این خطه از کشور جفا کرده اند

گفت و گو نیوز/ سرویس استانها: عابد فتاحی در مراسم افتتاحیه مدول دوم تصفیه خانه و شبکه جمع آوری فاضلاب ارومیه که با حضور وزیر نیرو، استاندار آذربایجان غربی، مدیران صنعت آب و برق و تعدادی از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه های اجرایی استان برگزار شد اظهار کرد: ما همگی می دانیم که در چه شرایط سختی واقع شده ایم و تحریم این شرایط را بر ما سخت تر کرده است.

وی گفت: استکبار با تمام قدرت در برابر ما ایستاده و ما نیز با تمام قوا و با حفظ وحدت و یکدلی از باورها و اعتقادات خود در راستای حفاظت از استقلال و اقتدار جمهوری اسلامی دفاع کرده و هیچ وقت از آرمانهایمان کوتاه نمی آییم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم از ما مطالبات بسیاری دارند که یکی از آنها آب و برق است.

وی گفت: من به مردم اطمینان می دهم دولت هر چه در توان دارد برای ارائه خدمات به مردم صرف می‌کند و اگر هم در زمینه ای موفق عمل نکند به سبب نبود امکانات و ناتوانی مالی است.

فتاحی افزود: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا در برابر سختی‌هایی که دشمنان بر ما تحمیل می‌کنند مقاومت کرده و برای بار دیگر توانمندی‌های خود را به رخ جهانیان بکشیم.

وی اظهار کرد: ‌می دانیم اقلیم ایران رو به خشکی است و شاهد هستیم که هامون و گاوخونی نیز وضعیت نابسامان دارد اما سبب اینکه فریاد ملت آذربایجان برای خشکی دریاچه ارومیه تا این اندازه بلند است اهمیت و منحصر  به‌فرد این دریاچه است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تمام ملت ایران به‌ویژه آذربایجان بدانند خشکی دریاچه ارومیه سیاسی نیست و مسئولان امر هر چه در توان دارند برای احیای آن انجام می دهند.

فتاحی گفت: هیچ مقام استانی و یا کشوری خواستار خشکی دریاچه ارومیه نیست و ستاد احیای دریاچه ارومیه در تلاش است با راهکارهای علمی و عملی دریاچه را از خشکی نجات دهد.

 

برچسب هابرچسب ها: ,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: