5:49 عصر | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد
کد خبر: 32052 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ شنبه ۲۵ مرداد - 11:09 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
عملکرد فرجی دانا مطلوب است و وی تاوان افشاگریهایش را میدهد

نماینده میاندوآب:استیضاح وزیرعلوم گرو کشی سیاسی است

روح الله بیگی عضو فراکسیون رهرووان ولایت گفت: اکثریت نمایندگان استان آذربایجان نیز موافق استیضاح نیستند وخواهان حفظ آرامش موجود هستنددو قطعا این استیضاح یک مسئله سیاسی است و دنبال به چالش کشاندن وزارتخانه هستند وبنوعی یک گرو کشی هم محسوب می شود و درقبال شفاف سازیهای شجاعانه وزیر علوم که قابل تحسین است ،این موضوع طرح شده است.

گفت و گو نیوز: نماینده میاندوآب گفت: استیضاح وزیرعلوم گرو کشی سیاسی است.

روح الله بیگی، عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی درپاسخ به سوال خبرنگار گفتگونیوز درمورد استیضاح وزیرعلوم ،با تاکید برمصلحت نبودن این استیضاح گفت: متاسفانه این استیضاح تبدیل به یک مسئله سیاسی شده است و بنوعی گرو کشی درمقابل افشای برخی مسائل بوده است. هرچند استیضاح،تذکر،سوال و نطق ابزار یک نماینده هستند ولی در اوضاع اقتصادی کشور وناامنیهای کشورهای منطقه ،آیا مصلحت وموضوع مهمتری جز این مسائل وجود داشت که برخی دوستان دنبال مسئله استیضاح هستند؟

وی افزود: بنظر بنده درگیر شدن دولت ومجلس به مصلحت نیست ،متاسفانه در دولت قبل درگیر شدن مجلس با دولت احمدی نژاد بزرگترین ضربه را به اقتصاد کشور زد هرچند سیاستهای غلط دولت قبل مقصر بودند ولی امیدوارم استیضاح دکتر فرجی دانا هوشمندانه عمل شود وازاین بحران رد شویم تا دولت به کارش ادامه دهد.

نماینده مردم میاندوآب گفت: اکثریت نمایندگان استان آذربایجان  نیز موافق استیضاح نیستند وخواهان حفظ آرامش موجود هستنددو قطعا این استیضاح یک مسئله سیاسی است و دنبال به چالش کشاندن وزارتخانه هستند وبنوعی یک گرو کشی هم محسوب می شود و درقبال شفاف سازیهای شجاعانه وزیر علوم که قابل تحسین است ،این موضوع طرح شده است.

روح الله بیگی درمورد عملکرد فرجی دانا نیز گفت: عملکرد وزیرعلوم تاکنون خوب بوده وجزو وزرای پرکار وپرتلاش کابینه بوده است البته در هرکاری نقاط ضعفی نیز وجود دارد ونباید بخاطر مسائل سیاسی ،دنبال استیضاح رفت و کشور را باچالش مواجه نمود.و این مسائل نیز می شد با یک تذکر یا نشست خصوصی حل شود .

 

برچسب هابرچسب ها: ,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: