1:54 عصر | ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
کد خبر: 35988 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ يکشنبه ۳۰ آذر - 3:51 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
مدیر بازرسی صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان:

طرح ویژه نظارتی شب یلدا در سیستان و بلوچستان اجرا شد

مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: به منظور جلوگیری از سوءاستفاده عوامل سودجو در سطح بازار و رسیدگی به موقع به شکایات و برخورد با متخلفان طرح ویژه نظارتی شب یلدا در سیستان و بلوچستان اجرا شد.

ه نقل از روابط عمومی سازمان صنعت, معدن و تجارت سیستان و بلوچستان, محمد رفیع سلطانزاده اظهار داشت: با توجه به نزدیکی شب یلدا پیش بینی افزایش نامتعارف قیمت ها توسط برخی افراد سودجو در زمینه کالاهایی که بیشتر در این ایام در سبد خرید خانوار قرار دارد از جمله انواع آجیل، شیرنی، میوه و غیره این طرح نظارتی برنامه ریزی و اجرا می شود.

وی افزود: برخی از افزایش قیمت این کالاها متاثر از افزایش تقاضا است و در راستای احقاق حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از سوءاستفاده عوامل سودجو در سطح بازار، هماهنگی های لازم با دستگاه های مرتبط از جمله تعزیرات حکومتی، مجامع امور صنفی و اتحادیه های مرتبط صورت پذیرفته است.

مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان بیان کرد: در این طرح و با بهره گیری از ظرفیت و توان 70 اکیپ بازرسی اعم از بازرسان اصناف و بازرسان این سازمان به منظور حصول اطمینان از رعایت سود مصوب و همچنین رسیدگی به موقع به شکایات مردمی و برخورد قاطع با تخلفات احتمالی صورت می پذیرد.

سلطانزاده عنوان کرد: با توجه به افزایش تقاضا و حجم گسترده بیش از 34 هزار واحد صنفی در استان, مردم استان می توانند در صورت مشاهده تخلفاتی از قبیل گرانفروشی،کم فروشی، عدم درج قیمت و غیره مراتب را با سامانه تلفن 124 اعلام تا در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی های لازم صورت پذیرد.

طرح ویژه نظارتی شب یلدا از 25 آذرماه آغاز و تا 2 دی ماه ادامه دارد.

برچسب هابرچسب ها: ,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: