3:02 صبح | ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
پرسش
کد خبر: 3278 تاریخ انتشار: ۱۳۹۱ دوشنبه ۴ دي - 2:33 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
گزارش گفتگو نیوز؛

آتش سوزی یك رستوران در خیابان ولیعصر

آتش سوزی در یک رستوران واقع در خیابان ولی عصر حوالی میدان ونک منجر به مصدوم شدن 4 كارگر شد.

گفتگو نیوز:  آتش سوزی در یک رستوران واقع در خیابان ولی عصر حوالی میدان ونک منجر به مصدوم شدن 4 كارگر شد.

به گزارش خبرنگار ما  از محل وقوع حادثه، با حضور به موقع ماموران آتش نشانی حریق كنترل و از ادامه آتش سوزی جلوگیری شد اما عدم حضور به موقع اورژانس موجب تشدید وخامت حال مصدومان حادثه شد.

 

 ماموران آتش نشانی حاضر در محل حادثه علت آتش سوزی را انفجار کپسول گاز اعلام كردند.

در پی تماس شهروندان با سامانه 125، مبنی بر بروز آتش سوزی در رستورانی در خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 13:29 بعد از ظهر امروز زنگ ایستگاه 11 را به صدا درآورد و آتش نشانان بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

غلامرضا سلیمی فرمانده آتش نشانان در این باره گفت: هنگام رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، رستورانی به مساحت 200 متر مربع دیده می شد که مملو از دود و آتش شده ودو شهروند در آن گرفتار شده بودند.

وی ادامه داد: وجود تزئینات داخلی رستوران که پوششی از حصیر و پارچه های پنبه ای بود به گسترش این آتش سوزی دامن زده و شعله های آتش از هر سو زبانه می کشید که نیروهای عملیات بلافاصله با استفاده از تجهیزات تنفسی کانون آتش سوزی را یافته و دو نفر از کارکنان رستوران را یک زن و یک مرد بودند را از میان دود و آتش نجات داده و تحویل امدادگران اورژانس دادند و سپس با استفاده از چندین خاموش کننده و لوله های آبرسانی آتش سوزی را مهار و خاموش کردند.

فرمانده آتش نشانان خاطرنشان کرد: بنا به اظهارات پرسنل رستوران، افتادن ظرف حاوی الکل بر روی زمین که برای نظافت میز و سایر وسایل استفاده می شد این آتش سوزی را رقم زد و با توجه به وجود وسایل قابل اشتعال به سرعت گسترش پیدا کرد.
در این حادثه همچنین مشتریان در حال صرف غذا بودند که خوشبختانه با تخلیه به موقع رستوران به کسی آسیب جدی وارد نشد.

 

گزارش از امیر مازنی

 نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: