10:37 عصر | ۱۳۹۸ جمعه ۲۷ دي
کد خبر: 14457 تاریخ انتشار: ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۵ مرداد - 3:30 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

ایجاد فرصت شغلی برای دانشجویان در دانشگاه شریف

 گفتگو نیوز: به منظور ایجاد فرصتهای شغلی، دانشگاه صنعتی شریف برای دانشجویان و دانش آموختگان نمایشگاه کار برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دانشگاه صنعتی شریف سومین نمایشگاه کار را با هدف رویارویی مستقیم صنعت و دانشگاه، معرفی کارفرمایان و کارآفرینان موفق جامعه در قالب شرکتهای کارآفرین، معرفی سازمانها و ادارات مرتبط و نیمه‌مرتبط با رشته‌تحصیلی، شناسایی علایق و استعدادها (خودشناسی شغلی)، آشنایی با انتظارات و مهارتهای مورد نیاز کارفرمایان، ایجاد یک محیط دوستانه برای تعامل بیشتر بین فارغ التحصیلان، دانشجویان و شرکتها، معرفی و بازتاب نتایج تحقیقات، پژوهشها، تجربه ها و نوآوریهای علمی و صنعتی صنایع، ایجاد انگیزه و خودباوری در میان فارغ التحصیلان و آشنایی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان از آخرین دستاوردهای صنایع در روزهای پنجم تا هفتم آبانماه سال جاری برگزار خواهد کرد.

سومین نمایشگاه کار روزهای 5 تا 7 آبان ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

هدف این نمایشگاه و کارگاههای آموزشی، معرفی شرکتها، معرفی کسب و کار جدید، ایده دادن به دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان برای یافتن شغل آینده، نحوه تعامل و ارتباط با صنعت و ... است.

از طرفی اینگونه نمایشگاهها فرصت مناسبی را برای شرکتها و سازمانها فراهم می آورد تا با تعداد زیادی از نیروهای جویای کار ملاقات کرده و در یک فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر خویش اقدام کنند.

 نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: