4:46 عصر | ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
کد خبر: 18520 تاریخ انتشار: ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۴ آبان - 4:22 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

كسب 4 مدال توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات جهانی اختراعات آلمان

گفتگو نیوز: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ساری در مسابقات جهانی اختراعات آلمان موفق به كسب سه مدال نقره، یك برنز و 3 دیپلم افتخار شدند.

به گزارش مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم تقدیر از دانشجویان مخترع واحد ساری صبح امروز در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
در این مراسم دكتر كریم زارع رییس باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان ضمن تبریك به اعضای باشگاه پژوهشگران واحد ساری به خاطر كسب این افتخار، گفت: امیدوارم نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی بتوانند در مسیر تحقق شعار تبدیل ایده به فرآوری گام بردارند.
دكتر زارع همچنین در این مراسم از دریافت جایزه "بقراط" توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان خبر داد و افزود: امیدوارم با تغییر در اساسنامه باشگاه، بتوانیم در جهت تولید علم و تبدیل آن به ثروت گام های مهمی برداریم و بخش اعظمی از بودجه دانشگاه در حدود 70 درصد را از طریق تاسیس شرکت های دانش بنیان تامین کنیم.
در ادامه این مراسم مدال آوران با اشاره به سطح بالای مسابقات و و رقابت های سنگین و سختی که با رقبای جهانی خود خاطر نشان ساختند: درخشش تیم دانشگاه آزاد ساری موجب افتخارآفرینی کاروان اعزامی ایران شد، تاکید کردند.
این دانشجویان از حمایت های دكتر نیازآذری رئیس واحد ساری و رضایی رئیس باشگاه پژوهشگران این واحد دانشگاهی تشکر کرده و خواستار توسعه چتر حمایتی در دانشگاه آزاد اسلامی و پشتیبانی از نخبگان شدند.
بر اساس این گزارش، در این مراسم از محمدرضا نجاتی مقدم، حسین نجاتی مقدم، آرمان صابری، مجید تجن جاری، عباس رضایی، حنانه مهدوی و مریم فرخی به دلیل ارائه 7 اختراع؛ دستگاه كنترل با ذهن، سیستم امتیاز دهی كاراته، سیستم هوشمند غذا دهی حیوانات، سیستم تشخیص رنگ شدگی خودرو، دستگاه هوشمند تصحیح اوراق در مسابقات جهانی اختراع آلمان مورد تقدیر قرار گرفتند.
مسابقات جهانی اختراعات آلمان هر ساله زیر نظر سازمان مالكیت جهانی برگزار می شود.
برچسب هابرچسب ها: ,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: