3:59 عصر | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير
کد خبر: 20458 تاریخ انتشار: ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۹ آذر - 8:20 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

یک اتفاق نادر در دانشگاه امام صادق

خبرنامه صادق نوشت: پنجشنبه و جمعه گذشته آخر هفته عجیبی را دانشجویان دانشگاه امام صادق علیه السلام شاهد بودند که در طول تاریخ دانشگاه از نوادر محسوب می گردد و احتمالا تعجب بسیاری از دانشجویان خصوصا ورودی های جدید را برانگیخت.

 

 
پنجشنبه گذشته دانشگاه امام صادق علیه السلام علاوه بر داوطلبان آزمون معارف اسلامی (اسماء) میزبان شرکت کنندگان دوره آموزشی علم و ایمان نیز بود. به گفته دانشجویان داوطلبان آزمون اسماء حدود ۲۰۰ نفر بودند که بیشتر آنها را خانم ها تشکیل می دادند.

همچنین در دوره آموزشی علم و ایمان که پذیرای حدود ۴۰۰ دانشجو از دانشگاه های سراسر کشور بود نیز تعداد کثیری از آنان را خانم ها تشکیل می دادند.
 
دانشجویان دانشگاه پس از حضور برای نماز ظهر با صحنه های عجیبی روبرو گشتند، چرا که دیگر گلزار شهدای گمنام دانشگاه به خلوتی پنجشنبه های گذشته نبود و جمع کثیری از خانم ها و آقایان را مقابل مقبرة الشهدای دانشگاه مشاهده کردند. همچنین آن دسته از دانشجویانی که در دوره آموزشی علم و ایمان شرکت کرده بودند برای نخستین بار تجربه حضور در کلاس مختلط را کسب کردند.
 

حضور جمع کثیری از بانوان در دانشگاه امام صادق بعد از مدت ها را می توان از اتفاقات نادری برشمرد که در پدیده ممتاز رخ داده است.
 

 

برچسب هابرچسب ها: ,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: