6:55 عصر | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير
کد خبر: 20681 تاریخ انتشار: ۱۳۹۲ شنبه ۲۳ آذر - 2:41 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

نامه دانشجویان و اساتید خراسان رضوی در حمایت از شیخ الاسلامی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد

گفتگو نیوز: جمعی از اساتید و دانشجویان خراسان رضوی در نامه ای به آیت الله هاشمی رفسنجانی از شیخ الاسلامی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد اعلام حمایت کردند.

 

حضور محترم حضرت آیت ا... هاشمی رفسنجانی

ریاست هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی

    سلام علیکم
       انقلاب اسلامی ایران نقطه ی عطفی در مسیر گسترش آزادی خواهی، استقلال طلبی و نمایاندن اصل تعیین سرنوشت به دست خود مردم بود ولی درست از همان روزهای اول شاهد حملات شدید داخلی و خارجی جهت خروج مردم از مسیر اصلی انقلاب بودیم که به حمدا... با رهبری حضرت امام (ره) این حرکات عقیم ماند.
همانطور که در قانون اساسی حق تعیین سرنوشت با مردم است، راهکار های رسیدن به این حق از طریق فعالیت در احزاب و گروه های سیاسی به رسمیت شناخته شده است ولی متاسفانه در این زمینه آنچنان که بایسته است رشد اجتماعی نداشته ایم و ناباورانه شاهد بداخلاقی ها، اتهام زنی ها و بی تقوایی ها بوده ایم...باتوجه به این اصل انتخاب ریاست هر واحد دانشگاهی هم طبق عرف جاری تمامی واحد های علمی عالم توسط اساتید و دانشجویان صورت می پذیرد چرا که نظر کارشناسی آنها و اعتمادی که جامعه به دستگاه دانشگاهی دارد موجب اقناع درونی مردم نسبت به این امر می شود.
ما جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه های خراسان رضوی با ایمان قلبی به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران و ضمن اذعان این امر که بنای دانشگاه آزاد اسلامی حاصل تلاش و مدیریت دلسوزانه ی حضرت عالی و مجموعه ی مدیران و دست اندر کاران این ساختار عظیم دانشگاهی بوده است، از باب احساس تکلیف و وظیفه ی شرعی حمایت خود را از جناب آقای دکتر عباس شیخ الاسلامی استاد برجسته ی دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه های خراسان رضوی به عنوان ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد اعلام می داریم.
ایشان فردی انقلابی، معتقد، با پشتوانه ی علمی بالا، دارای محبوبیت بسیار در بین دانشجویان و همچنین مدیری شایسته و توانمند است. دوران ریاست ایشان در دانشکده ی حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد واحد مشهد خود گواه روشنی بر توانمندی های ایشان بوده است. از آنجایی که ما حضرت عالی را همواره در صف مردم و دفاع از حقوق حقه ی آحاد آنان می دانیم و تلاش و کوشش های شبانه روزی شما را در برپایی نظام جمهوری اسلامی یک الگوی عملی برای خود می بینیم، خواهان مطالبه ی نظرات و دغدغه های خود جهت شکوفایی هر چه بیشتر این واحد دانشگاهی به مثابه یک ثروت ملی در خانواده ی دانشگاه آزاد اسلامی هستیم.

                                      
                                                                                             پیروز و سربلند باشید
                                                                             جمعی از اساتید و دانشجویان خراسان رضوی
 


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: