6:48 صبح | ۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد
کد خبر: 2337 تاریخ انتشار: ۱۳۹۱ جمعه ۳ آذر - 1:15 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

پذیرش دانشجوی دكترا توسط دانشگاه علوم اسلامی رضوی در پنج رشته

با توجه بە موافقت هیئت امنای دانشگاه و مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری این رشته بە همراه رشته‌های علوم قرآنی و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، حقوق جزا و جرم شناسی و حقوق خصوصی کە از قبل مجوز اجرا گرفته بود، برای سال تحصیلی آینده مورد رقابت داوطلبان مرد خواهد بود.

گفتگو نیوز: دانشگاه علوم اسلامی رضوی در سال تحصیلی ۹۲-۹۳ در دوره دکترای تخصصی در پنج رشته دانشجوی مرد می‌پذیرد.

 
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه خراسان و بە نقل از معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، این دانشگاه در رشته حقوق بین‌الملل برائ اولین بار دانشجو می‌پذیرد.
 
بنابراین گزارش با توجه بە موافقت هیئت امنای دانشگاه و مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری این رشته بە همراه رشته‌های علوم قرآنی و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، حقوق جزا و جرم شناسی و حقوق خصوصی کە از قبل مجوز اجرا گرفته بود، برای سال تحصیلی آینده مورد رقابت داوطلبان مرد خواهد بود.
 
دانشگاه علوم اسلامی رضوی از مؤسسات آموزش عالی تحت نظارت وزارت علوم و متعلق بە آستان قدس رضوی بوده و تحصیل در این دانشگاه در تمام مقاطع بە صورت رایگان می‌باشد.
 
داوطلبان متقاضی برای اطلاع از زمان ثبت نام می‌توانند بە پایگاه اینترنتی دانشگاه بە نشانی www.razavi.ac.ir مراجعه کنند.
برچسب هابرچسب ها: ,


اقبال

بنظر من در دین اسلام برابری مرد و زن در جامعه گسترده اسلامی بارها اشاره شده است ولی در یک جامعه کوچک دانشگاهی این برابری نیست چرا باید فقط دانشجوی مرد انتخاب شود چون زن نیستند چون خیلی موفقترند چون جامعه را آنها پرورش میدهند چون بهشت زیر پای آنهاست
نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: