4:50 عصر | ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
کد خبر: 24650 تاریخ انتشار: ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۸ بهمن - 11:32 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

فضا به سمت اعتدال پیش می رود

گفت و گو نیوز: رییس واحد اراك و دبیر هیات امنای استان مركزی درباره برگزاری شصت و هشتمین اجلاس شورای مرکزی گفت: این اولین اجلاس در دوره مدیریت دکتر میرزاده است و به چند دلیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یكی از مهمترین نكات این اجلاس این است كه ما سیاست های كلان دانشگاه آزاد را از زبان دكتر میرزاده و معاونان ایشان خواهیم شنید و همینطور بسیاری از مشكلات موجود پس از برگزاری اجلاس برطرف خواهد شد.
دکتر علیرضا نظام آبادی افزود: در حال حاضر بخشنامه هایی وجود دارد كه تصویر روشنی از آنها نداریم و بی تردید بعد از برگزاری اجلاس شصت و هشتم بسیاری از مشكلات چگونگی اجرای چنین بخشنامه هایی برطرف خواهد شد.
وی در ادامه درباره حضور آیت الله هاشمی در این اجلاس و سخنرانی ایشان گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و معمار دانشگاه آزاد اسلامی به حساب می آیند و در عین حال  برای اولین بار در این اجلاس حضور خواهند داشت و همین نكته می تواند اهمیت این موضوع را مشخص كند.
وی تصریح كرد: بی تردید شنیدن سیاست های كلان دانشگاه آزاد از زبان بنیان گذار آن بسیار جذاب خواهد بود.
رییس واحد اراك و دبیر هیات امنای استان مركزی درباره تغییرات مدیریتی دانشگاه آزاد و تاثیر آن در چند ماه اخیر گفت: تغییرات در چند ماه اخیر بسیار مثبت بوده است و فضا به سمت اعتدال پیش می رود.
وی افزود: یكی از نقاط قوت دكتر میرزاده سیستماتیك فكر كردن است. ایشان به كار بسیار اهمیت می دهند و خط فكری نیروها را در نظر نمی گیرند. همین نكته باعث شده است تا زمینه فعالیت در دانشگاه آزاد مساعد تر شود.

برچسب هابرچسب ها: ,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: