8:39 صبح | ۱۳۹۸ جمعه ۴ بهمن
کد خبر: 2705 تاریخ انتشار: ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۴ آذر - 10:41 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

کلاهبرداری به شیوه سوء استفاده از احساسات

متهمی که از احساسات مادرانه سوء استفاده کرده بود و مبلغ 40 میلیون تومان کلاهبرداری نموده بود دستگیر شد.

گفتگو نیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری متهمی به اتهام کلاهبرداری خبر داد و گفت : متهمی که از احساسات مادرانه سوء استفاده کرده بود و مبلغ 40 میلیون تومان کلاهبرداری نموده بود دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه پیرامون رسیدگی به یک فقره پرونده کلاهبرداری بیان داشت : پرونده ای که از دادسرا به پلیس آگاهی استان ارجاع شد در متن آن از کلاهبرداری 40 میلیون تومانی حرف به میان آمده بود .
سردار " کریم کشوری " اضافه کرد : در متن پرونده چنین آمده است ، ابتدای سالجاری جوانی به اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر دستگیر و پس از سیر قضایی روانه زندان می گردد که مادر این جوان حین مراجعت به دادگاه با فردی اشنا می شود و اظهار داشته با توجه به نفوذی که در محاکم قضایی دارم می توانم پسرت را تبرئه کنم .
این مقام انتظامی استان در ادامه عنوان کرد : متهم مبلغ 40 میلیون تومان از مادر این جوان زندانی می گیرد و با وعده وعیدهای دروغ اقدام به کلاهبرداری می کنند .
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان پس از انجام اقدامات فشرده اطلاعاتی موفق به شناسایی محل سکونت متهم شدند .
سردار " کشوری " افزود : متهم دستگیر و در بازجویی ها به بزه ارتکابی اقرار و پس از تفهیم اتهام روانه زندان شد .
وی در خاتمه به شهروندان هشدار داد فریب این دسته از افراد که خود را افرادی با شخصیت و صاحب نفوذ در دستگاهها و به خصوص محاکم قضایی معرفی می کنند نخورند و این دسته از افراد دنبال کلاهبرداری بوده و از احساسات شما سوء استفاده می کنند .نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
تصاویر اختصاصی بی‌بی‌سی از پایگاه عین‌الاسد پس از حمله موشکی ایران علی مطهری: گاهی افراد حر و آزاده رد صلاحیت می‌شوند و افراد متملق و چاپلوس تأیید می‌شوند در زمان حمله‌ها به هاشمی، خاتمی یک جمله در حمایت از ایشان صبحت نکرد؛ این انصاف نبود / با یک خطبه هاشمی ورق به نفع اصلاح طلب‌ها برگشت و در انتخابات ۷۶ رای آوردند / رادیو و تلویزیون و.. همه دست به دست هم داده بودند که در سال ۷۶ ناطق رای بیاورد، مردم هم لج کردند و به خاتمی رای دادند / وقتی هاشمی رئیس مجلس بود، احساس می‌کرد که اصلا مجلس هیچ‌کاره است، چهار نفر در شورای نگهبان نشسته بودند و جلوی همه مصوبات را می گرفتند مدعی العموم باید کدخدایی، علم الهدی، کوشکی و زینب ابوطالبی را تحت تعقیب قرار می داد اعتراض تیم های ایران به کنفدارسیون فوتبال آسیا رسمی شد/ورود اینفانتینو برای حل مشکل میزبانی نمایندگان ایران کنفدراسیون فوتبال آسیا رسماً نمایندگان ایران را از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا محروم کرد ماندن یا رفتن؛ از کیمیا علیزاده تا زینب ابوطالبی جدال بر سر انتخابات در حال کار کردن روی طرح خروج از NPT هستم/ بررسی آلترناتیوهای طرح خروج از NPT شورای نگهبان پاسخی دارد؟