8:30 عصر | ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ شهريور
کد خبر: 2705 تاریخ انتشار: ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۴ آذر - 10:41 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

کلاهبرداری به شیوه سوء استفاده از احساسات

متهمی که از احساسات مادرانه سوء استفاده کرده بود و مبلغ 40 میلیون تومان کلاهبرداری نموده بود دستگیر شد.

گفتگو نیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری متهمی به اتهام کلاهبرداری خبر داد و گفت : متهمی که از احساسات مادرانه سوء استفاده کرده بود و مبلغ 40 میلیون تومان کلاهبرداری نموده بود دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه پیرامون رسیدگی به یک فقره پرونده کلاهبرداری بیان داشت : پرونده ای که از دادسرا به پلیس آگاهی استان ارجاع شد در متن آن از کلاهبرداری 40 میلیون تومانی حرف به میان آمده بود .
سردار " کریم کشوری " اضافه کرد : در متن پرونده چنین آمده است ، ابتدای سالجاری جوانی به اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر دستگیر و پس از سیر قضایی روانه زندان می گردد که مادر این جوان حین مراجعت به دادگاه با فردی اشنا می شود و اظهار داشته با توجه به نفوذی که در محاکم قضایی دارم می توانم پسرت را تبرئه کنم .
این مقام انتظامی استان در ادامه عنوان کرد : متهم مبلغ 40 میلیون تومان از مادر این جوان زندانی می گیرد و با وعده وعیدهای دروغ اقدام به کلاهبرداری می کنند .
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان پس از انجام اقدامات فشرده اطلاعاتی موفق به شناسایی محل سکونت متهم شدند .
سردار " کشوری " افزود : متهم دستگیر و در بازجویی ها به بزه ارتکابی اقرار و پس از تفهیم اتهام روانه زندان شد .
وی در خاتمه به شهروندان هشدار داد فریب این دسته از افراد که خود را افرادی با شخصیت و صاحب نفوذ در دستگاهها و به خصوص محاکم قضایی معرفی می کنند نخورند و این دسته از افراد دنبال کلاهبرداری بوده و از احساسات شما سوء استفاده می کنند .نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: