6:15 عصر | ۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد
کد خبر: 29753 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۵ خرداد - 3:35 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

اولین نشست هم اندیشی تشکل های دانشجویی و هیئت های مذهبی سراسری کشور

اولین نشست هم اندیشی بیش از دویست نفر از دبیران و اعضاء تشکل ها و هیئت های مذهبی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور علی قدمیاری مدیرکل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد علوم تحقیقات تهران برگزار شد.

اولین نشست هم اندیشی بیش از دویست نفر از دبیران و اعضاء تشکل ها و هیئت های مذهبی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور علی قدمیاری مدیرکل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی  در واحد علوم تحقیقات تهران برگزار شد.


در این نشست علی قدمیاری  گفت پویایی و نشاط تشکل ها و هیئت های مذهبی به منزله پویایی و نشاط محیط دانشگاه است.

وی با بیان برخی تصمیمات خارج از ضوابط در مدیریت گذشته این دبیرخانه گفت تشکل ها باید به جایگاه حقیقی خود باز گردند که همان نقش آفرینی بیشتر در امور راهبردی دانشجویان است.

قدمیاری گفت ماهیت فعالیت دانشجویی همواره انتقاد و مطالبه گری بوده است که ما از این  انتقادهای سازنده استقبال می‌کنیم.

مدیرکل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد دبیرخانه از تمامی تشکل ها و هیئت های مذهبی که در چارچوب قانون فعالیت داشته باشند با هر سلیقه سیاسی حمایت لازم را به عمل می آورد.

وی اظهار داشت تشکل ها می بایست در چارچوب منویات مقام معظم رهبری و قوانین شورای عالی انقلاب فرهنگی فعالیت داشته باشند.

قدمیاری گفت اینگونه نشست ها فرصت مغتنمی است تا به صورت مستقیم و رو در رو مشکلات ، دغدغه ها و  نقطه نظرات فعالین دانشجویی را بشنویم .

در این نشست صمیمانه که به صورت پرسش و پاسخ بیش از چهار ساعت به طول انجامید دبیران و فعالین تشکل ها و هیئت های مذهبی به بیان برخی نکات و مطالبات دانشجویان پرداختند که علی قدمیاری پاسخ های لازم را ارائه داد.

در انتهای این دیدار سه نفر از اعضای شورای مرکزی سه اتحادیه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی به نمایندگی از تشکل ها و هیئت های مذهبی این دانشگاه با تشکر از برگزاری این نشست، خواستار برگزاری ماهانه اینگونه نشست ها گردیدند که مورد استقبال و تایید مدیر کل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت.


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: