12:51 عصر | ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ اسفند
پرسش
کد خبر: 30441 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۵ تير - 11:42 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

وحشت جریان خاص از قسم های روحانی

روحانی تاکید کرد:« والله بالله تالله سال های 84 تا 92 گذشت و دیگر تکرار نمی شود. دولت یازدهم خود را خادم مردم می داند و هیچ تصمیم فردی بدون مشورت آن هم مشورتهای چند باره اتخاذ نمی کند.

دکتر حسن روحانی در مراسم روز صنعت و معدن در بخشی از سخنان خود ضمن انتقاد از عملکرد دولت قبل قسم یاد کرد که دیگر سال های 84تا92تکرار نخواهد شد.روحانی تاکید کرد:« والله بالله تالله سال های 84 تا 92 گذشت و دیگر تکرار نمی شود. دولت یازدهم خود را خادم مردم می داند و هیچ تصمیم فردی بدون مشورت آن هم مشورتهای چند باره اتخاذ نمی کند.»


بلافاصله بعد از انتقادات روحانی از دولت قبل رسانه های حامی احمدی نژاد حملات خود به رئیس جمهور را تشدید کردند . در این میان برخی چهره های نزدیک به احمدی نژاد - بخوانید اعضای باند انحرافی دولت اصولگرایان - که از این سخنان وحشت کرده اند فورا در یاداشت هایی رئیس دولت یازدهم را متهم به عوام فریبی می کنند !
 
جوانفکر و داوری دو یار نزدیک به محمود احمدی نژاد که پیش از این به دلیل نشر اکاذیب و دروغگویی درزندان به سر می بردند حال رئیس جمهور را به عوام فریبی و ناکارامدی متهم کرده اند!

عبدالرضا داوری در پیام فیسبوکی خود خطاب به روحانی نوشت«ما تنها باید 1110 روز منتظر بمانیم».مدیرمسوول سابق روزنامه شهروند در دولت دهم تاکید کرد:« آقای روحانی عزیز، به امید خدا شما دولت دوازدهم را به دکتر ما تحویل خواهید داد. »
در همین حال علی اکبر جوانفکر مشاور محمود احمدی نژاد هم در یاداشتی خطاب به روحانی نوشت : « حجت الاسلام شیخ حسن روحانی رئیس جمهور محترم روز سه شنبه این هفته در اظهاراتی قابل تامل، خطاب به صنعتگران و سرمایه گذاران سه بار قسم جلاله یاد کرد که سالهای 84 تا 92 گذشت و تکرار نمی شود و دولت یازدهم هیچ تصمیم فردی اتخاذ نمی‌کند.این سخنان که به تیتر اصلی اکثر رسانه های خبری کشور تبدیل شد، از آن جهت قابل تامل به نظر می رسد که آقای روحانی برای حل مشکلات کشور ، خود را صاحب کلید معرفی کرده بود و رئیس جمهوری که چنین کلیدی در اختیار دارد، در عمل قادر است چشم انداز بسیار روشن و امیدبخشی را در پیش چشم مردم ترسیم کند تا آنجا که صاحبان کلید ، با کسب نمره قبولی از مردم ، برای سالهای بعد نیز در این خانه ماندگار خواهند بود.»

«بنابراین کسی که کلید حل مشکلات کشور در اختیار اوست ، منطقا نباید برای اثبات کارامدی خود و ناکارامد بودن پیشینیانش ، به سوگند جلاله متوسل شود! مگر آنکه باور کنیم که این کلید، هیچ اثر دیگری جز قفل زدن بر درهای باز پیشرفت های همه جانبه کشورنداشته است، چه اینکه درهای انرژی هسته ای را سه قفله کرده و عنقریب است که کلید آن را نیز به خانم اشتون تحویل دهند .«سوگند آقای روحانی بیش از هر چیز خوف انگیز به نظر می رسد و این نگرانی را در میان مردم و صاحبنظران سیاسی بوجود آورده است که آیا دولت یازدهم به عنوان مجری انتخابات ، از هم اکنون سرگرم برنامه ریزی و هدف گذاری های خاص در انتخابات آتی است؟ آیا می خواهد به هر قیمت ممکن از تحقق اراده و خواست مردم برای بازگشت دکتر احمدی نژاد به صحنه مدیریتی کشور جلوگیری کند؟ آیا سه بار سوگند جلاله رئیس دولت یازدهم برای تکرار نشدن دوران مشعشع دولت های نهم و دهم ، شائبه برنامه ریزی دولت روحانی برای منحرف کردن اراده و خواست واقعی مردم و خدای ناکرده دست کاری در آراء مردم را به اذهان عمومی متبادر نمی سازد؟ طرح این پرسش ها از آن جهت حائز اهمیت است که خاطره شیرین دوران مدیریت دکتر احمدی نژاد با وجود سنگ اندازیهای داخلی و خارجی از یک سو و ناکارامدی و ناتوانی آشکار دولت یازدهم در اداره امور کشور با وجود همکاری و همراهی همه دستگاهها از سوی دیگر ، اینک اذهان مردم را معطوف به بازگشت مجدد دکتر احمدی نژاد به عرصه قدرت اجرایی کشور کرده است. اظهارات آقای روحانی را می توان صف آرایی زود هنگام در برابر این مطالبه عمومی مردم تلقی کرد.»

نکته اول : چند وقتی است موجی با نام دلواپسان به راه افتاده که نگران مذاکرات هسته ای ایران و 6 قدرت جهان هستند . جریان مغرور و خودبرتر بینی که فکر می کنند که خودشان فقط فرزندان این انقلاب هستند و مابقی شاید جاسوس هستند یا دزد! این جماعت  که دچار توهم توطئه هستند معتقدند تیم مذاکره کننده ایران خط قرمزها را زیر پا گذاشته و مملکت را تحویل اجانب داده اند! این تفکر غلط که از دل باند انحرافی و پایداری چی ها دیگر شاخه اصولگرایان هدایت می شود کاملا با نظر رهبر انقلاب درتضاد هست . همه می دانند و حتی برخی از اعضای جریان متزلزل اصولگرایی هم به آن معترف هستند که دلواپسی معنایی ندارد زیرا مذاکرات با نظر رهبری پیش می رود . اینکه یک متهم بی بصیرت با در خطر دیدن جایگاه باند انحرافی مدعی می شود روحانی با کلیدش در صنعت هسته ای را قفل کرده و به اشتون تحویل داده است نشان از چیست؟

انها که اصلاح طلبان را متهم به بی ولایتی می کنند چرا با توجه به حمایت رهبری از مذاکره کنندگان ایرانی و نظارت بر روند گفتگوها جریان دلواپسی راه انداخته اند ؟! آیا انها دلواپس نظام هستند یا دلواپس قدرت از دست رفته ؟

نکته دوم : جوانفکر صحبت از دوران شیرین ریاست جمهوری احمدی نژاد می کند . منظور او کدام شیرینی است ؟! شیرینی تورم بالا و قیمت های سرسام آور ، دلار 5000 هزار تومانی یا تحریم هایی که روز به روز به برکت مذاکرات دبیر وقت شواری امنیت بیشتر می شد ؟
شیرینی انحراف از خط نظام و انقلاب و خانه نشینی احمدی نژاد و ایستادگی در مقابل رهبری یا اختلاس 3000000000000میلیاردی ؟ و یا نکنه به شرینی ماجرای کهریزک و پرونده مرتضوی اشاره دارد ! چه کسی دوست دارد به آن دوران شیرین بازگردد ؟! نگارنده قطعا اگر جای دکتر روحانی بود می گفتم : والله بالله تالله به پیر به پیغمبر به امام حسین آن سال های سیاه تکرار نخواهد شد .

اما نکته سوم اشاره هر دو عضو باند انحرافی به بازگشت احمدی نژاد می باشد . داوری که در فیسبوک خود اینطور نوشت : آقای روحانی عزیز، به امید خدا شما دولت دوازدهم را به دکتر ما تحویل خواهید داد.» و جوانفکر که اینطور می نویسد : ...اینک اذهان مردم را معطوف به بازگشت مجدد دکتر احمدی نژاد به عرصه قدرت اجرایی کشور کرده است. اظهارات آقای روحانی را می توان صف آرایی زود هنگام در برابر این مطالبه عمومی مردم تلقی کرد.»

چه کسی از چهارماه پیش برای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری دوازدهم برنامه ریزی کرده است؟ آیا این احمدی نژاد و مشایی نبودند که با نام دانشگاه ایرانیان در ساختمانی در منطقه ولنجک گرد هم آمده و برای انتخابات مجلس پیشرو برنامه ریزی کردند؟شنیده شده برخی مسئولان سایت های حامی احمدی نزاد چندیدن بار با مشایی برای نحوه ورود به انتخابات آینده جلسه داشتند . در همین حال خبر داریم که نظریه پردازان جریان متزلزل اصولگرایی - بخوانید خودشیفتگان - در تلاشند تا احمدی نژاد را از حضور در انتخابات آینده مجلس منصرف سازند با این حال محمود احمدی نژاد و برخی وزاری وی چند وقتی است در فکر تصاحب کرسی های مجلس دهم هستند. البته ناگفته نماند که این نظریه پردازان درصدد برگرداندن اتحاد به تشکیلات اصولگرایی هستند اما خودشان هم به این واقف هستند که تشکیلات اصولگرایی بر روی شیب فروپاشی قرار گرفته است.

ضربه ای که دولت قبل در هشت سال گذشته به کشور زد همچون بمباران شیمایی سردشت تا سالها تبعات منفی خواهد داشت و مردم که ضربه سنگینی از این جریان خورده اند در خرداد 92 " نه " بزرگی به این جریان گفتند و باید یادآورشویم هیچگاه مردم مومن ما از یک سوراخ دوبار نیش نخواهند خورد.

منبع: تدبیر24
نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: