3:27 عصر | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير
کد خبر: 31373 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ سه شنبه ۷ مرداد - 5:07 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

۷۰ درصد از راه‌های روستایی شهرستان فاروج مناسب‌سازی شده است

فرماندار فاروج گفت: هم‌اکنون میزان بهره‌مندی روستائیان فاروج از راه مناسب ‌از نظر طول ۴۷ درصد است که با اجرای پروژه‌های در دست اجرا به ۷۰ درصد می‌رسد.

سرویس استانها:

امان‌الله خدمتگزار اظهارکرد: یکی از زیرساخت ها در توسعه هر جامعه راه و جاده است.

وی تصریح کرد: در این شهرستان 402 کیلومتر راه اصلی و فرعی وجود دارد که 222 کیلومتر از آن آسفالته است.

خدمتگزار افزود: 180 کیلومتر راه اصلی، 17 کیلومتر بزرگراه و 25 کیلومتر راه فرعی در این شهرستان آسفالته است.

فرماندار فاروج اظهارکرد: پروژه راه سازی خرق به بام، یکی از پروژه های در دست اجر است و به دنبال این هستیم تا برای سرعت بخشیدن به آن اعتبار جذب کنیم.

وی تصریح کرد: اجرای این پروژه 11 کیلومتری، مسافت مسافرت از اسفراین به مشهد را 50 کیلومتر کاهش می دهد و ساکنان 18 روستا نیز از راه مناسب برخوردار می شوند.

وی افزود: راه بیرم آباد به امیر آباد محل اتصال فاروج به خوشاب  مسیر به طول 18 کیلومتر دیگر پروژه در حال اجرا است که با تخصیص اعتبارات 10 میلیارد ریال و تکمیل آن باعث کاهش 18 کیلومتر راه می شود که از طریق قرار گاه خاتم در حال اجرا است . 

خدمتگزار تصریح کرد: ساخت راه باش محله به باغ محله  به  طول 9 کیلومتر را در دست اجرا است  که با اجرای این پروژه نیز 20 کیلومتر راه برای ارتباط دهستان سنگر به شهر فاروج کاهش می یابد .

وی افزود: آسفالت باش محله به آرمود آغاجی در سال جاری، اجرای  دور برگردان در مسیر جعفر آباد از دیگر اقدامات و برنامه های امسال در حوزه راه این شهرستان است.

فرماندار فاروج افزود:با اجرای پروژه‌های راه‌سازی، در برنامه توسعه پنجم، تمامی روستاهای این شهرستان از راه مناسب برخورد دار می شوند.

 

برچسب هابرچسب ها: ,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: