3:02 عصر | ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
کد خبر: 31382 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ سه شنبه ۷ مرداد - 5:21 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

امام جمعه گلپایگان: مصلی گلپایگان باید هرچه سریعتر تکمیل شود

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه مصلی گلپایگان باید هرچه سریعتر تکمیل شود، گفت: مردم و مسئولان شهرستان باید برای تکمیل مصلی شهرستان گلپایگان همه تلاش خود را به کار گیرند و از خیران گلپایگان نیز برای این پروژه بهره ببرند.

سرویس استانها:

حجت‌الا‌سلام و المسلمین محمدرضا اسماعیلی در خطبه‌های نماز عید سعید فطر که در مصلای نماز جمعه برگزار شد، اظهار کرد: عید سعید فطر روز نتیجه گرفتن است برای کسانی که یک ماه بندگی خدا کردند تا در این روز نتیجه خودسازی و عبادات خود را ببینند.

وی با تاکید بر تقوا و حفظ حالات معنوی ماه رمضان در طول سال افزود: خوشا به حال آنان که در ماه ضیافت الهی خود را ساختند و آماده شدند تا یک سال آینده را در راه بندگی خداوند حرکت کنند.

امام جمعه گلپایگان سپس با اشاره به گرمای هوا و لزوم صرفه جویی در مصرف آب و برق گفت: مردم عزیز شهرستان سعی کنند  تا آنجا که ممکن است در این فصل در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند تا مشکلی به وجود نیاید.

وی همچنین به امر پرداخت زکات فطریه اشاره و بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی صندوق‌های جمع‌آوری زکات فطریه را در ورودی‌های مصلی قرار داده‌اند تا هر کس می‌خواهد فطریه خود را در این صندوق‌ها بیندازد تا در اختیار محرومان قرار گیرد.

حجت‌الا سلام اسماعیلی با تقدیر از همه کسانی که در ساخت مصلی و در برگزاری نمازهای جمعه ماه مبارک رمضان و نماز عید سعید فطر همکاری کردند، تصریح کرد: تمام تلاش ما برای ایجاد فضایی دلنشین و در شان مردم شهرستان است و امیدواریم با یاری و کمک روزافزون مردم شهرستان این کار هر چه زودتر به نتیجه برسد و این فضای معنوی تا حد زیادی تکمیل شود.

برچسب هابرچسب ها: ,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: