6:28 عصر | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير
کد خبر: 31384 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ سه شنبه ۷ مرداد - 5:24 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

امام جمعه اورمیه: برخی ‌حاکمان کشور‌های اسلامی در راستای اهداف رژیم صهیونیستی حرکت می‌کنند

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی گفت: برخی از حاکمان کشور‌های اسلامی در راستای اهداف رژیم صهیونیستی حرکت می‌کنند.

سرویس استانها:

حجت‌الاسلام سیدمهدی قریشی در آئین اقامه نماز عید سعید فطر در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) ارومیه با آرزوی قبولی عبادات مومنین در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: درهای رحمت خداوند متعال در این ماه باز بود و مومنین توانستند که از نعمت های خداوند بهره مند شوند و زیان دیدگان این ماه کسانی هستند که نتوانستند از این فرصت برای بندگی و اطاعت خداوند بهره جویند.

وی تصریح کرد: آنچه مهم است حفظ آثار و برکات ماه رمضان و استمرار حالات روحانی آن در روش زندگی بندگان در ماه های بعد از آن است.

امام جمعه ارومیه افزود: در مسیر نیکی و خدمت به همنوعان و بندگی خداوند، مومنین باید از هم جلو زده و سبقت بگیرند چراکه توصیه خداوند نیز در انجام کار خیر بر پیشی گرفتن مومنین از یکدیگر استوار است.

قریشی گفت: انجام معصیت سبب می شود که اجر بدست آمده از دست برود بنابراین باید تلاش کنیم پیوسته از گناه و نافرمانی خداوند خود را دور نگه داریم.

وی اظهار کرد: عید سعید فطر روزی است که خداوند جوایز بندگانش را در بین آنها توزیع می کند.

نماینده ولی فقیه در آذرباجان غربی به وضعیت اسفبار مسلمانان مظلوم غزه اشاره کرد و گفت: قرآن کریم در آیات مختلف بر ضرورت حمایت و دفاع از مظلوم تصریح دارد و امروز دفاع از ملت مسلمان و مظلوم فلسطین، وظیفه مردم‌ است.

‌امام جمعه ارومیه با تاکید بر ضرورت اعلام موضع دولت‌های اسلامی در مقابل جنایت های رژیم جعلی اشغالگر قدس تصریح کرد: امروز متاسفانه حاکمانی بر امور ملت های مسلمان منطقه تسلط پیدا کرده اند که فقط در ظاهر مسلمانند اما در عمل حاکمانی وابسته و صهیونیست صفت هستند و در راستای اهداف رژیم منحوس اسرائیل حرکت می کنند و هیچ اراده ای برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین از خود نشان نمی دهند؛ این موضوع مایه تاسف مسلمین و اسباب ننگ حاکمان بر کشورهای منطقه است.

وی اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری را وظیفه مدیران عنوان کرد و افزود: در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی باید کلیه مسئولین در ارکان و اجزا نظام اسلامی گوش به فرمان رهبری بوده و طوری عمل کنند که سفارشات ایشان حتی یک لحظه دچار غفلت و فراموشی در جامعه نشود.

برچسب هابرچسب ها: ,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: