6:03 عصر | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير
کد خبر: 31408 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ سه شنبه ۷ مرداد - 1:28 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

استانداران ادوار گذشته مازندران گردهم می آیند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر استفاده از تجارب مدیریتی استانداران ادوار گذشته مازندران برای توسعه استان، گفت: به زودی استانداران ادوار گذشته استان گردهم می آیند.

سرویس استانها:

علی رضا یونسی رستمی ظهار کرد:  اطلاع رسانی در تنویر افکار عمومی در همه جوامع غیرقابل انکار است.

وی افزود: کشورهای توسعه یافته برای کشاندن افکار عمومی به سمت خود از ابزار رسانه ها بهره گیری می کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به اینکه اصحاب رسانه در همه حوزه ها، اعضای اصلی دولت ها را تشکیل می دهند، تصریح کرد: رسانه ها آیینه تمام نمای خوبی های جامعه هستند و خوبی ها را به زیباترین جلوه منعکس می کنند.

وی با بیان اینکه تلاش رسانه ها امیدبخشی به جامعه بوده و باید با دلگرم کردن مسئولان، تلاش آنان را منعکس کنند، افزود: جامعه ای که وحدت و هم افزایی داشته باشد پیشرفت می کند.

یونسی با اعلام اینکه رسانه ها دل و جان مردم را به سمت امید رونق بخشند، افزود: امروز تعامل با دنیا جای تقابل را گرفت. سد تحریم شکست و ماشین شکننده تحریم متوقف و تورم مهار شد و سرمایه گذاری به سمت رونق یافتن سوق یافته است.

وی با اشاره به اینکه در هفته دولت خدمات دولت باید هنرمندانه ترسیم شود و به موضوع فرهنگ توجه شود، افزود: فرهنگ عقلانیت و مشارکت آحاد مردم باید ترویج شود.

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه از ظرفیت مساجد و دانشگاه ها برای بیان دستاوردهای دولت استفاده شود، گفت: ادارات در تبلیغات و اطلاع رسانی برنامه های دولت از اسراف پرهیز کنند.

وی با تاکید بر اینکه نشست های پرسش و پاسخ مسئولان با مردم از رده دهیاری ها تا مدیران کل با مردم و رسانه ها در هفته دولت بیشتر شود، گفت: نمایشگاه خدمات دولت و دیدار با خانواده شهدای کارمند در هفته دولت برگزار شود.

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در مازندران نیز با اشاره به در پیش بودن هفته خبرنگار، گفت: باید برنامه ریزی شود از خبرنگاران در شهرستان ها تجلیل شایسته ای شود.

یونسی با بیان اینکه تجلیل از مجاهدات رسانه ها نوعی تقدیر از بدنه دولت است، گفت:  پروژه های هفته دولت با حضور مدیران کل ادوار گذشته افتتاح و از آنان تجلیل شود که نوعی حرمت نهادن از مدیران گذشته باید لحاظ شود.

وی با اشاره به اینکه استانداران ادوار مازندران به زودی گردهم می آیند، افزود: در این نشست از پیشنهادات و انتقادات آنان برای سازندگی استان استفاده تا روح وفاداری را در بین مدیران استان تقویت  کنیم.

یونسی با اعلام اینکه دور دوم سفرهای تابستانی از امروز و فردا در استان آغاز می شود، گفت: مازندران آماده پذیرایی از مسافران تابستانی است.

 نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: