2:29 عصر | ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
کد خبر: 32690 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۰ شهريور - 12:01 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

دکتر توفیقی هم از وزارت علوم رفت

دکتر توفیقی ،مشاور وزیر علوم روز یکشنبه از کارکنان و سرپرست وزارت علوم خداحافظی کرد و از این وزارتخانه رفت.

گفت و گو نیوز: دکتر توفیقی ،مشاور عالی وزیر علوم روز یکشنبه از کارکنان وزارت علوم و دکتر نجفی،خداحافظی کرد و از این وزارتخانه رفت.

بعد از رفتن دکتر فرجی دانا از وزارت علوم و بدلیل کمتر شدن حواشی برای سرپرست جدید وزارت علوم روز یکشنبه دکتر توفیقی تصمیم گرفت که وزارت علوم را ترک کند تا دلواپسی، دلواپسان مجلس در این زمینه برطرف شود.

بنابراین گزارش ،یکی از مواردیکه استیضاح کنندگان فرجی دانا بر روی آن پافشاری می کردند کنار گذاشتن دکتر توفیقی از وزارت علوم بود که دکتر فرجی دانا هرگز به این خواست آنها تن نداد و تا لحظه آخر از حضور دکتر توفیقی در وزارت علوم حمایت کرد.
به گزارش روزنو،گفتنی است دکتر توفیقی ،وزیر علوم در دولت هشتم(اصلاحات) بود و در آغاز فعالیت دولت یازدهم نیز بمدت 67روز سرپرست وزارت علوم بود که با جنجال سازی هایی که ایجاد شد بعنوان گزینه وزارت علوم به مجلس معرفی نشد و پس از حضور دکتر فرجی دانا در وزارت علوم در کسوت مشاور عالی وی فعالیت می کرد که این امر موجب دلواپسی نمایندگان تندروی مجلس شده بود.
دکتر توفیقی استاد تمام گروه مهندسی شیمی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه تربیت مدرس است و از این پس او به اتاق خود در دانشگاه تربیت مدرس باز خواهد گشت.
 
منبع: روز نو
برچسب هابرچسب ها: توفیقی,وزارت علوم,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: