2:19 صبح | ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
پرسش
کد خبر: 36824 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ سه شنبه ۷ بهمن - 10:54 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

واژگونی خونین اتوبوس مسافربری در اتوبان قم

در ساعت 6:30 صبح امروز حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری بین شهری به مرکز فوریت‌های 115 اطلاع داده شد که در پی آن سه اکیپ اورژانس تهران به محل حادثه واقع در اتوبان تهران قم محدوده پل فرودگاه اعزام کرد.

 مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از واژگونی خونین اتوبوس بین شهری در اتوبان تهران – قم خبر داد.

حسن عباسی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت 6:30 صبح امروز حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری بین شهری به مرکز فوریت‌های 115 اطلاع داده شد که در پی آن سه اکیپ اورژانس تهران به محل حادثه واقع در اتوبان تهران قم محدوده پل فرودگاه اعزام کرد.

 

عباسی با اشاره به حضور تکنیسین‌های اورژانس در محل حادثه گفت: عوامل اورژانس پس از حضور در محل، هشت نفر از مسافران این اتوبوس را که دچار مصدومیت شده بودند تحت اقدامات اولیه درمانی قرار داده و سه نفر از آنان را به بیمارستان شهدای هفتم تیر منتقل کردند.

 

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با بیان اینکه پنج نفر از آسیب دیدگان به شکل سرپایی در محل درمان شدند، گفت: از میان سه مصدومی که به بیمارستان منتقل شدند حال دو تن وخیم بود که راننده اتوبوس نیز یکی از آنهاست.

 

عباسی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد، گفت: شاهدان عینی حرکت مارپیچ و سبقت غیرمجاز یک دستگاه سواری پژو را عامل این تصادف اعلام کردند اما باید منتظر نظر پلیس ماند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: