12:04 صبح | ۱۴۰۰ دوشنبه ۲۳ فروردين
پرسش
کد خبر: 37446 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۱ اسفند - 2:00 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

آدم‌ربایی ۵۰۰ میلیونی ۳ روز دوام آورد

۳ جوان که از وضعیت خوب مالی دوست‌شان باخبر شده بودند، نقشه ربودن او و باج‌خواهی ۵۰۰ میلیون تومانی را کشیدند.

گفت وگونیوز:

۳ جوان که از وضعیت خوب مالی دوست‌شان باخبر شده بودند، نقشه ربودن او و باج‌خواهی ۵۰۰ میلیون تومانی را کشیدند.

به گزارش همشهری، 29 بهمن دختر جوانی به دادسرای امور جنایی رفت و گفت كه مردان ناشناس برادر 21ساله‌اش را ربوده و در ازای آزادی‌اش 500میلیون تومان خواسته‌اند. او گفت كه آدم‌ربایان در تماس با وی صدای ضبط شده برادرش را پخش كرده‌اند كه می‌خواست برای آزادی‌اش 500میلیون تومان به آدم‌ربایان بدهد.

به‌دنبال این حادثه، بازپرس احمدبیگی به كارآگاهان پلیس آگاهی دستور داد در این‌باره تحقیق كنند. 3روز بعد درحالی‌كه تجسس‌های كارآگاهان در این‌باره ادامه داشت جوان ربوده شده به دادسرا رفت و گفت آدم‌ربایان كه دوستانش بودند، از ترس پلیس او را آزاد كرده‌اند. او گفت: روز حادثه یكی از دوستانم به‌نام بهرام با من تماس گرفت و به بهانه قلیان كشیدن من را به باغی در كرج كشاند.

یكی دیگر از دوستانم به نام آرمان هم در آنجا بود و بعد از كشیدن قلیان بهرام گفت می‌خواهد از دوستش پیمان كه در شهركی در حوالی قزوین زندگی می‌كند چند سكه طلا بگیرد. به این ترتیب 3نفری سراغ پیمان رفتیم اما او با دیدن من خودش را مأمور معرفی كرد و گفت مرتكب جرم شده‌ام.

آنها دست و پایم را بستند و گفتند مشخصات املاكی را كه دارم به آنها بگویم. آنها سیم برق به من وصل كردند و با تهدید صدایم را ضبط كردند و نوار ضبط شده را در تماس تلفنی برای خواهرم پخش كردند اما چند روز بعد وقتی فهمیدند پلیس به‌دنبال‌شان است، من را آزاد كردند.

در پی اظهارات این جوان، مأموران در عملیاتی ضربتی 3آدم‌ربا را دستگیر كردند. متهمان صبح دیروز به دادسرای امور جنایی منتقل شدند و از سوی بازپرس احمد بیگی تحت بازجویی قرار گرفتند. آنها در اعترافات‌شان گفتند كه چون می‌دانستند دوست‌شان وضعیت مالی خوبی دارد نقشه ربودن او و باج‌گیری 500میلیون تومانی را طراحی و اجرا كردند. براساس این گزارش متهمان در بازداشت به‌سرمی‌برند و تحقیقات از آنان ادامه دارد.
108

برچسب هابرچسب ها: آدم‌ربایی,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: