2:30 صبح | ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
پرسش
کد خبر: 37680 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۵ اسفند - 7:59 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

انفجار مواد محترقه ۳ واحد مسکونی را تخریب کرد

تولید مواد محترقه توسط دو جوان مشهدی در یک مجتمع مسکونی ۴ طبقه ظهر امروز موجب انفجار شدید و تخریب سه واحد مسکونی و همچنین مجروحیت این دو جوان شد.

گفت وگونیوز:

انفجار مهیب ناشی از مواد محترقه مقارن ساعت ۱۳ ظهر امروز در یک مجتمع مسکونی در مشهد مقدس دو جوان ۱۶ و ۲۱ ساله را راهی بیمارستان کرد و به ۳ واحد مسکونی از این مجتمع ۴ طبقه خسارت وارد کرد.

انفجار مواد محترقه ۳ واحد مسکونی را تخریب کرد

با انفجار مواد محترقه در دست یکی از این دو جوان پنجره های طبقات دوم تا چهارم این مجتمع به دلیل موج انفجار ایجاد شده فرو ریخت و موجب وحشت بسیاری از اهالی و ساکنان محله سید رضی مشهد شد.

مدیر حوزه یک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با تایید این خبر در گفتگو با مهر بیان داشت: مقارن ساعت ۱۳ ظهر دوشنبه انفجار یک واحد مسکونی در خیابان جلال آل احمد به سامانه امداد و نجات اتش نشانی اعلام شد که بلافاصله اتش نشانان ایستگاه ۷ برای کمک به حادثه دیدگان و همچنین اطفای حریق وارد صحنه شدند.

آتشپادسوم مهدی رضایی بیان کرد: متاسفانه موج ایجاد شده بر اثر انفجار مواد محترقه موجب ایجاد خسارات جدی به سه واحد مسکونی این مجتمع و همچنین جراحات سنگین به این دو جوان شد.

وی افزود: بر اثر این سانحه یک جوان ۲۱ ساله به شدت از ناحیه دست، چشم و گردن علاوه بر جراحت شدید دچار سوختگی شد.

رضایی بیان کرد: جوان دیگر ۱۶ ساله نیز که در یکی از اتاق های این واحد مسکونی به دوستش در ساخت مواد محترقه کمک می کرد دچار اسیب از ناحیه گردن و کمر شد.

وی بیان کرد: حجم مواد محترقه در این مجتمع مسکونی به حدی بود که برای جلوگیری از خطرات احتمالی و معدوم سازی این مواد از نیروهای خنثی کننده مواد منفجره نیروی انتظامی درخواست کمک شد.

108نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: