3:38 صبح | ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
پرسش
کد خبر: 38231 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ جمعه ۴ ارديبهشت - 1:42 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

حمله 2زورگیر به خانه ای در هفت چنار

ماموران به تعقیب آنان پرداخته که متهمان در بین راه با یک دستگاه پراید تصادف و پس از تصادف نیز با پای پیاده اقدام به فرار کردند تا اینکه سرانجام در خیابان نیکو از روی دیوار وارد یک منزل مسکونی شده و اقدام به تخریب شیشه آن کردند.
 گفت وگو نیوز : رییس کلانتری 111 هفت چنار از دستگیری دو کیف قاپ و زورگیر در محدوده خیابان کمیل خبر داد.
سرهنگ اکبر مرادی  در این باره گفت: با توجه به گزارش وقوع چند مورد سرقت کیف و زورگیری در سطح حوزه کلانتری هفت چنار، طرح مشترک عوامل پیشگیری و تجسس برای مبارزه با سارقین کیف قاپ در تاریخ اول اردیبهشت ماه در خیابان کمیل به مرحله اجرا در آمد.
 
وی افزود: حوالی ساعت 14 همان روز ماموران با یک دستگاه موتورسیکلت با دو نفر راکب و ترک‌نشین که اقدام به کیف قاپی کرده بودند مواجه شدند، اما این افراد پس از اطلاع از حضور ماموران در محل، با موتور اقدام به فرار کردند.
 
رییس کلانتری 111 هفت چنار با اشاره به آغاز تعقیب و گریز میان ماموران و متهمان، ادامه داد: ماموران به تعقیب آنان پرداخته که متهمان در بین راه با یک دستگاه پراید تصادف و پس از تصادف نیز با پای پیاده اقدام به فرار کردند تا اینکه سرانجام در خیابان نیکو از روی دیوار وارد یک منزل مسکونی شده و اقدام به تخریب شیشه آن کردند.
 
وی با بیان اینکه دو متهم با چاقو اهالی ساختمان را تهدید کرده بودند، گفت: سرانجام دو متهم در محل دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.
 
مرادی با بیان اینکه دو متهم دستگیر شده به علت تخریب شیشه ساختمان از ناحیه دست و صورت مصدوم شده بودند، گفت: دو متهم در بازجویی‌های فنی و پلیسی هویت خود را "اژدر" و "پویا" معرفی و به چندین مورد زورگیری و کیف قاپی اعتراف کردند. همچنین در بازرسی از متهمان یک قبضه چاقو و کیف به سرقت رفته نیز کشف و ضبط شد که کیف مسروقه تحویل شاکی شد.
 
رییس کلانتری 111 هفت چنار ادامه داد: تعدادی از اهالی محل و ساکنان با حضور در محل دستگیری متهمان و کلانتری اعلام کرذند که شاهد ورود متهمان به منزل شکات و تهدید آنها بوده‌اند.
 
به گفته وی، در بررسی‌های بیشتر مشخص شد که موتورسیکلت متهمان نیز دارای سابقه سرقت بوده است.
 
مرادی اضافه کرد: در ادامه تعدای از شکات که از موضوع دستگیری متهمان باخبر شده بودند، خود را به کلانتری رسانده و با اعلام شکایت از نامبردگان خواستار رسیدگی و پیگیری شکایات خود شدند که در این رابطه یکی از شکات زن اعلام کرد که این دو جوان موتورسوار اقدام به ربودن کیف وی کرده و از محل متواری شدند.
 
وی با بیان اینکه پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شده است، گفت: هر دو متهم برای تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایمشان و شناسایی سایر مالباختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.
 
پایان پیام
 
 
 
منبع: ایسنا
 
 
 
880325 

 نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: