3:34 صبح | ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
پرسش
کد خبر: 38351 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۰ ارديبهشت - 11:27 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

سه کشته در انفجار 3منزل مسکونی در تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از انفجار در ۳ باب منزل مسکونی و کشته شدن ۳ نفر و مجروحیت ۳ نفر دیگر در بامداد امروز خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با فارس، درباره انفجار در یک ساختمان مسکونی، اظهار داشت:‌ در ساعت 1:13 بامداد حادثه انفجار در یک منزل مسکونی واقع در احمدآباد مستوفی شهرک حسن‌آباد به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام شد و با توجه به اینکه محل حادثه خارج از محدود استحفاظی تهران است ولی دو مأموران دو ایستگاه آتش‌نشانی تهران به عنوان کمکی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد 3 باب منزل مسکونی یک طبقه قدیمی به متراژ 100 متر مربع دچار انفجار شدیدی شده و هر 3 منزل تخریب شده است و عده‌ای از ساکنان در زیر آوار محبوس شده بودند.

ملکی افزود: بیش از رسیدن آتش‌نشانان تهران، آتش‌نشان احمدآباد مستوفی در عملیات خود یک زن و شوهر جوان و یک نوزاد را به همراه یک مرد میانسال از زیر آوار خارج کرده بودند که متأسفانه مشخص شد این نوزاد جان خود را از دست داده و آن سه نفر نیز مراکز درمانی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: در ادامه عملیات دو نفر دیگر را که زن و مرد حدوداً 67 تا 70 ساله بودند نیز از زیر آوار خارج کردند که مشخص شد این 2 نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند و در مجموع این حادثه 3 کشته و 3 مجروح برجای گذاشت و در ساعت 2:27 دقیقه بامداد امروز آتش‌نشان تهران محل حادثه را برای علت وقوع حادثه به آتش‌نشانان احمدآباد مستوفی تحویل دادند.
/112نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: