11:11 صبح | ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ دي
کد خبر: 38380 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۴ ارديبهشت - 10:10 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

افشارزاده: دربی 80 را می‌بریم

در مقابل صحبت‌های برخی مسئولان پرسپولیس که گفته بودند دربی را می بریم من هم متقابلا گفتم که برنده دربی ما هستیم. البته بیشتر از نتیجه، دنبال بازی جوانمردانه هستیم و در کنار آن برای کسب نتیجه هم تلاش می کنیم

گفت و گو نیوز: مدیر عامل باشگاه استقلال با بیان اینکه در 2 بازی آینده به دنبال کسب سهمیه آسیا هستیم، تاکید کرد: دربی 80 را از پرسپولیس می‌بریم.


بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با ایلنا با بیان این مطلب افزود: بعد از پیروزی مقابل صبای‌قم تیم از زیر فشار خارج شد و بازیکنان شرایط مطلوبی دارند و آماده‌ایم در دو هفته پایانی با دو تیم بزرگ و پرطرفدار کشور روبرو شویم و جایگاه بهتری در جدول بدست آوریم.

افشارزاده در مورد رویارویی حساس هفته سی ام در روز پایانی لیگ و اینکه وی با اطمینان گفته است استقلال برنده مسابقه خواهد بود، گفت: در مقابل صحبت‌های برخی مسئولان پرسپولیس که گفته بودند دربی را می بریم من هم متقابلا گفتم که برنده دربی ما هستیم. البته بیشتر از نتیجه، دنبال بازی جوانمردانه هستیم و در کنار آن برای کسب نتیجه هم تلاش می کنیم.

وی تصریح کرد: مطمئنا شرایط داوری هم در این مسابقه تاثیرگذار است که امیدوارم اشتباهات سهوی داور در نتیجه بازی تاثیری نداشته باشد و عاقلانه هم به نظر نمی‌رسد داور بخواهد اشتباه عمدی داشته باشد.

مدیر عامل باشگاه استقلال در مورد وضعیت مالکیت این باشگاه و بحث خصوصی شدن استقلال گفت: منتظر جلسه مزایده بعدی باشگاه هستیم تا هر چه زودتر تکلیف خریدار باشگاه روشن شود.این وضعیت برای استقلال اصلا خوب نیست و با این شرایط ما زمان را برای فصل بعد از دست می‌دهیم. 

افشارزاده در مورد تصمیم ماندن یا جدایی‌اش از جمع آبی‌پوشان برای فصل‌آینده گفت: هنوز هیچ چیز معلوم نیست و من نمی‌توانم در مورد آینده‌ای که نیامده پیش‌بینی داشته باشم. به هر حال کسی که میلیاردها تومان برای خرید باشگاه هزینه می کند قطعا علاقمند است خودش مدیر عامل و اعضای هیات مدیره را انتخاب کند و معلوم نیست مالک جدید بخواهد با من کار کند یا نه. آنچه مسلم است من خودم را به مالک باشگاه تحمیل نخواهم کرد.

مدیر عامل استقلال در مورد برنامه های خود برای فصل آینده گفت: باید ببینیم وضعیت واگذاری باشگاه به کجا می‌انجامد و آن‌وقت در مورد برنامه‌های فصل بعد صحبت کنیم. فعلا که خریدار باشگاه مشخص نیست و تا معلوم شدن خریدار جدید نمی‌شود برنامه‌ای برای آینده داشت.

وی در مورد عملکرد این فصل قلعه‌نویی در تیم استقلال یادآور شد: آنچه مشخص است قلعه‌نویی تمام توان و تجربه اش را برای موفقیت استقلال به کار گرفت و هیچ کم کاری نداشت. البته او اشتباهاتی داشت که خودش هم آن را می پذیرد و اینکه انتظار از این تیم استقلال فراتر از این بود.

مدیر عامل استقلال در مورد ماندن یا جدایی قلعه‌نویی در فصل آینده گفت: فعلا به 2 بازی مهم پیش رو فکر می کنیم و بعد از پایان فصل در این باره تصمیم گیری می کنیم.

افشارزاده در بخش پایانی سخنان خود در مورد ارزیابی خودش از مدیریت باشگاه استقلال گفت: مردم باید عملکرد من را ارزیابی کنند ولی سعی کردم تا در حد توانم حاشیه‌های تیم را جمع کنم تا مسائل جانبی به عملکرد فنی تیم لطمه نزند.
 
 
110
 
 


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: