2:07 صبح | ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
پرسش
کد خبر: 39981 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۵ تير - 9:25 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

3 کشته در شاخ به شاخ شدن 2 موتور

بر اثر وقوع این تصادف، یک نفر در سر صحنه حادثه جان سپرد و در مسیر انتقال به بیمارستان هم یکی دیگر از مجروحان جان خود را از دست داد و در بیمارستان نیز یکی دیگر از مجروحان به علت شدت جراحات وارده، جانش را از دست داد.

گفت و گو نیوز: فرمانده پلیس راه چابکسر رودسر در شرق استان گیلان از وقوع تصادف مرگبار دو دستگاه موتورسیکلت در محور کلاچای - رحیم آباد حوالی منطقه بی بالان این شهرستان خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه، سه نفر جان خود را از دست دادند.
 
سرهنگ صادقی عصر پنجشنبه با حضور در محل حادثه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: این حادثه ساعت 15 و 30 دقیقه امروز بوقوع پیوست و دو دستگاه موتورسیکلت که چهار راکب و سرنشین داشت، به صورت رو در رو (شاخ به شاخ) با یکدیگر برخورد کردند که در محل حادثه یکی از سرنشینان در دم جان باخت و بقیه بلافاصله از طریق مرکز فوریت های اورژانس 115 به بیمارستان انتقال داده شدند.

وی علت حادثه را تجاوز به چپ یکی از این موتورسیکلت ها عنوان کرد.

دکتر جلال همرنگ رییس بیمارشتان شهید انصاری رودسر نیز در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: بر اثر وقوع این تصادف، یک نفر در سر صحنه حادثه جان سپرد و در مسیر انتقال به بیمارستان هم یکی دیگر از مجروحان جان خود را از دست داد و در بیمارستان نیز یکی دیگر از مجروحان به علت شدت جراحات وارده، جانش را از دست داد.

وی اضافه کرد: نفر چهارم این حادثه به علت شدت جراحات وارده، به مرکز درمانی مجهزتری منتقل شده است.

رییس بیمارشتان شهید انصاری رودسر خاطرنشان کرد: کشته ها و مجروحان این حادثه، همگی جوان و مرد بوده اند.

شهرستان رودسر در 75 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان و روستای بی بالان در چهار کیلومتری مرکز بخش کلاچای واقع است.
منبع: ایرنا

 


برچسب هابرچسب ها: شاخ به شاخ , موتور,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: