3:32 صبح | ۱۴۰۰ شنبه ۲۸ فروردين
پرسش
کد خبر: 40608 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ شنبه ۷ شهريور - 10:49 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

مرگ 4عضو خانواده در برخورد پیکان با جدول

متاسفانه در بررسی علایم حیاتی مشخص شد که چهار تن از سرنشینان این خودرو جان خود را از دست داده‌اند و تنها دو کودک زنده ماندند که این افراد نیز آسیب دیدگی شدیدی داشتند.

گفت وگو نیوز : سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ 4 عضو یک خانواده در طی تصادف یک دستگاه سواری پیکان خبر داد.

سید جلال ملکی درباره این حادثه گفت: در ساعت 21:25 شب گذشته یک مورد حادثه خودرویی به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان را به محل حادثه واقع در مسیر جنوب به شمال اتوبان تهران – قم نرسیده به عوارضی اعزام کرد.

وی با بیان اینکه محل حادثه در خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانی تهران واقع شده بود و آتش نشانان تهرانی به عنوان نیروی کمکی به محل رفته بودند، گفت: پس از حضور آتش نشانان مشاهده شد که یک دستگاه سواری پیکان با شش سرنشین در حال حرکت بوده که ناگهان از مسیر اصلی خود منحرف شده و پس از برخورد با جدول کناره اتوبان شعله ور شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه تا پیش از رسیدن آتش نشانان شهروندان چهار سرنشین قسمت عقب این خودرو شامل دختر بچه چهار ساله، پسر بچه هشت ساله و دو دختر نوجوان که بین 15 تا 20 سال سن داشتند را از کابین خارج کرده بودند، گفت: آتش نشانان نیز پس از حضور در محل اقدام به اطفای حریق خودرو کرده و دو سرنشین قسمت جلوی خودرو را که زن و مردی میانسال بودند از کابین خارج کردند.

وی با اشاره به تحویل هر شش عضو این خانواده به عوامل اورژانس گفت: متاسفانه در بررسی علایم حیاتی مشخص شد که چهار تن از سرنشینان این خودرو جان خود را از دست داده‌اند و تنها دو کودک زنده ماندند که این افراد نیز آسیب دیدگی شدیدی داشتند.

به گفته ملکی در بدن اجساد آثار و نشانه‌های ناشی از سوختگی و ضربات ناشی از تصادف دیده می‌شد.

وی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام شد گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل در ساعت 21:52 به عملیات خود خاتمه دادند.

منبع: ایسنا نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: