6:30 عصر | ۱۳۹۷ شنبه ۲۹ دي
3
پرسشکشتی
کد خبر: 42139 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۶ دي - 9:49 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

صدا و سیما لیست انتخاباتی بدهد

آغلام


صداوسیما تبدیل به یک رسانه جناحی در دست گروه‌های افراطی شده است. این جمله را آقا محمد هاشمی گفته است اما ظاهرا رویش نشده حرف دلش را رک و صاف و پوست کنده به جماعت بزند که آقای صدا و سیما لطف کن لیست انخاباتی ات را هم اعلام کن و ما را از چشم انتظاری برهان...
این که ما را از چشم انتظاری نمی رهاند هم حکایتی است که مجالش در این مقال نیست و نمی گنجد اما نباید به سرافراز خان سخت گرفت.
به هر حال تولید کلیپ های دیدنی علیه سران فتنه بودجه می خواهد و زمان. بودجه و زمان باید صرف این موضوع شود نه صرف برنامه های دیگر.
به هر حال بنده اعلام می کنم که آقای سرافراز خان هر چه زود تر لیست را منتشر کند که ما از این انتظار برهیم.
 البته شاید نگران است که مبادا مهره های اصلی صدا و سیما بسوزد لاکن ما پماد سوختگی در انبان داریم و کیفیتش به قدری خوب است که محل سوخته شده را براحتی درمان می کند چه رسد به مهره سوخته شده.
سرافراز هم در محفلی خودمانی به ما گفته بود که متاسفانه در برخی رسانه ها بی اخلاقی می شود. خدا شاهد است صدا و سیما خانه پدری من است و به من پیشنهاد کارهای دیگر دادند ولی نرفتم. نمی خواهم در خانه ام  یک مدیر بی حاشیه باشم. من حاشیه را دوست دارم. من شخصا حاشیه را دوست دارم. من ادمی نیستم که به خاطر دلم همه کار بکنم. می دانید لیست انتخاباتی خوب است ولی با چه قیمتی؟ به قیمت سوختن مهره ها؟
هر چند ما منظور جناب سرافراز را از این گفته ها نفهمیدیم اما کماکان مشتاقانه منتظر لیست انتخاباتی صدا و سیما هستیم.



نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
متحدان منطقه ای آمریکا پشت طرح بولتون برای جنگ با ایران / ترامپ فعلا فقط گوش می دهد؛ هنوز تصمیمی در کار نیست هدف «شیطان» دفتر ترامپ در 2019، جنگ با ایران است / همه ی مخالفان بولتون از دولت اخراج شدند، تنها اوست که می ماند! اعتراف تلویحی «رودی جولیانی» به تبانی تیم ترامپ با روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ / وکیل رئیس جمهور آمریکا: هیچ وقت نگفتم افراد ستاد ترامپ با روسیه تبانی نکرده‌اند؛ حرفم این بود که خود ترامپ این کار را نکرده جان بولتون بزودی غزل خداحافظی را می خواند؟! فرمانده سپاه در زمان تسخیر سفارت آمریکا: موسوی‌خوئینی‌ها دنبال کشف سندی در سفارت، علیه شهید بهشتی بود / اصرار می‌کرد که بگردید، ببینید چیزی پیدا می‌کنید؟ ماکرون: تا پایان ۲۰۱۹ در سوریه و عراق می‌مانیم ژنی که از متاستاز سرطان پروستات پیشگیری می‌کند حربه‌های کارلوس مقابل بزرگان قاره/کی‌روش همه را گیج کرد! سایه‌روشن‌های افزایش ۳۰ تا ۱۴۵ درصدی قیمت خودرو افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح
تدبیر خبر