2:39 عصر | ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
کد خبر: 42139 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۶ دي - 9:49 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

صدا و سیما لیست انتخاباتی بدهد

آغلام


صداوسیما تبدیل به یک رسانه جناحی در دست گروه‌های افراطی شده است. این جمله را آقا محمد هاشمی گفته است اما ظاهرا رویش نشده حرف دلش را رک و صاف و پوست کنده به جماعت بزند که آقای صدا و سیما لطف کن لیست انخاباتی ات را هم اعلام کن و ما را از چشم انتظاری برهان...
این که ما را از چشم انتظاری نمی رهاند هم حکایتی است که مجالش در این مقال نیست و نمی گنجد اما نباید به سرافراز خان سخت گرفت.
به هر حال تولید کلیپ های دیدنی علیه سران فتنه بودجه می خواهد و زمان. بودجه و زمان باید صرف این موضوع شود نه صرف برنامه های دیگر.
به هر حال بنده اعلام می کنم که آقای سرافراز خان هر چه زود تر لیست را منتشر کند که ما از این انتظار برهیم.
 البته شاید نگران است که مبادا مهره های اصلی صدا و سیما بسوزد لاکن ما پماد سوختگی در انبان داریم و کیفیتش به قدری خوب است که محل سوخته شده را براحتی درمان می کند چه رسد به مهره سوخته شده.
سرافراز هم در محفلی خودمانی به ما گفته بود که متاسفانه در برخی رسانه ها بی اخلاقی می شود. خدا شاهد است صدا و سیما خانه پدری من است و به من پیشنهاد کارهای دیگر دادند ولی نرفتم. نمی خواهم در خانه ام  یک مدیر بی حاشیه باشم. من حاشیه را دوست دارم. من شخصا حاشیه را دوست دارم. من ادمی نیستم که به خاطر دلم همه کار بکنم. می دانید لیست انتخاباتی خوب است ولی با چه قیمتی؟ به قیمت سوختن مهره ها؟
هر چند ما منظور جناب سرافراز را از این گفته ها نفهمیدیم اما کماکان مشتاقانه منتظر لیست انتخاباتی صدا و سیما هستیم.نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: