2:29 صبح | ۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن
3
پرسشکشتی
کد خبر: 43429 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۳ اسفند - 8:21 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

فردای انتخابات

پوریا عالمی
گفت وگو نیوز: فردای انتخابات، صنف واردکنندگان کاغذ، صنف چاپخانه‌داران و صنف تراکت‌پخش‌کن‌ها با قدردانی از کاندیداهای منتخب و غیرمنتخب در مجلس از آنان تشکر کردند. این دوستان گفتند اگر این مجلس هم مثل باقی مجلس‌ها برای مردم آب نداشته باشد برای ما که نان داشت. 
فردای انتخابات، مردم نیز که طبق معمول با گرم‌کردن فضای انتخاباتی دچار گرمازدگی شده بودند رفتند خانه بستری شدند. کاندیداها با ابراز همدردی با مردم گفتند برای گرمازدگی مردم عزیز اولین اقدام ما در مجلس اختصاص یک تشت آب سرد برای هر نفر است که به دلیل حرص‌خوردن زیاد و گرم‌کردن تنور انتخاباتی دچار گرمازدگی شده‌اند. 
فردای انتخابات، یکی از کاندیداها که به دلیل رأی‌نیاوردن از دست مردم عصبانی بود از آنان خواست زنگ آخر جلو در بایستند. 
فردای انتخابات، یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری که در انتخابات مجلس هم شرکت کرده بود و این‌بار از آن‌بار هم کمتر رأی آورده بود اعلام کرد: با توجه به تجربیاتی که به دست آمده، دفعه بعد در انتخابات رئیس ساختمان محل سکونتش شرکت خواهد کرد. 
فردای انتخابات، یکی از زنان نماینده منتخب مردم یک مصاحبه کرد و به انگلیسی حرف‌هایی زد که مجبور شد فردای مصاحبه به فارسی آنها را تکذیب کند. این نماینده گفت اظهارنظر سیاسی مثل شعر ترجمه‌ناپذیر است و در ترجمه معنا تغییر می‌کند، به‌همین‌دلیل حرفی که من به انگلیسی زدم شما به فارسی چیز دیگری برداشت می‌کنید. وی گفت ترجمه شعر هم همین‌طوری است و شما اصلا خیال کنید من شعر گفتم. 
فردای انتخابات، منتخبان مردم از مردم خواستند با همین فرمان بروند و برای اینکه ضعیف نشوند بروند خانه استراحت کنند تا چهارسال دیگر که مجددا بیایند داغش کنند.

شرق

پایان پیام 

880325


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
متحدان منطقه ای آمریکا پشت طرح بولتون برای جنگ با ایران / ترامپ فعلا فقط گوش می دهد؛ هنوز تصمیمی در کار نیست اعتراف تلویحی «رودی جولیانی» به تبانی تیم ترامپ با روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ / وکیل رئیس جمهور آمریکا: هیچ وقت نگفتم افراد ستاد ترامپ با روسیه تبانی نکرده‌اند؛ حرفم این بود که خود ترامپ این کار را نکرده هدف «شیطان» دفتر ترامپ در 2019، جنگ با ایران است / همه ی مخالفان بولتون از دولت اخراج شدند، تنها اوست که می ماند! جان بولتون بزودی غزل خداحافظی را می خواند؟! حربه‌های کارلوس مقابل بزرگان قاره/کی‌روش همه را گیج کرد! فرمانده سپاه در زمان تسخیر سفارت آمریکا: موسوی‌خوئینی‌ها دنبال کشف سندی در سفارت، علیه شهید بهشتی بود / اصرار می‌کرد که بگردید، ببینید چیزی پیدا می‌کنید؟ ژنی که از متاستاز سرطان پروستات پیشگیری می‌کند ماکرون: تا پایان ۲۰۱۹ در سوریه و عراق می‌مانیم درمان دیابت با تبدیل سلول‌های بنیادی به سلول‌های مولد انسولین اصولگرایان میانه‌رو برای فرار از بن بست‌های افراطی به دامن اصلاحات پناه آورده‌اند/ امثال زاکانی هم ناگزیرند آرام‌آرم به سمت اصلاح‌طلبی حرکت کنند
تدبیر خبر