2:37 صبح | ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
پرسش
کد خبر: 44796 تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ جمعه ۱۲ شهريور - 10:39 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

ورود اتوبوس مسافربری به پمپ بنزین

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافربری با پمپ بنزین خبر داد.

گفت وگو نیوز: سید جلال ملکی در گفتگو با ایسنا در این باره گفت: در ساعت ۲۲:۲۹ شب گذشته یک مورد حادثه رانندگی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه ۸۶ را به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه واقع در مسیر جنوب به شمال جاده ورامین اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل افزود: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه اتوبوس مسافربری به مقصد یکی از شهرهای شمالی کشور در حال حرکت بوده که در محدوده جاده ورامین مقابل پمپ بنزین قلعه نو از مسیر اصلی خود خارج شده و پس از برخورد با تیر چراغ برق وارده پمپ بنزین شده و با بلوکهای سیمانی مقابل پمپ بنزین برخورد کرده است.


ملکی با بیان اینکه وجود بلوک‌های سیمانی مانع از بروز حادثه‌ای مهیب شده بود، گفت: آتش‌نشانان همزمان با ایمن سازی محل عملیات نجات را نیز آغاز کردند و یک آقا و خانم که دچار آسیب‌دیدگی شده بودند به عوامل اورژانس تحویل دادند.


سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران نوع اتوبوس را ولوو اعلام کرد و افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل به عملیات خود خاتمه داده و در ساعت  23:57 به ایستگاه بازگشتند.


به گفته ملکی علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.

پایان پیام

منبع: ایسنا

 

880325نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: