12:35 عصر | ۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور
کد خبر: 45410 تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۹ مهر - 6:11 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

کاندیدای حزب موتلفه در انتخابات ریاست جهوری خطاب به اصولگرایان:‌ خواهش می کنم به نفع ما کناره گیری کنید

جریان اصولگرا متشکل از تعدادی زیادی گروه و حزب رسمی و غیررسمیست که هر یک کاندیدای خود را برای انتخابات دارند. یکی از چهره های اصولگرا چندی پیش گفته بود که اصولگرایان ۳۰ کاندیدا در انتخابات‌آتی دارند.
گفت و گو نیوز: درحالی که برخی منابع مطلع خبر داده اند، بادامچیان گزینه ی حزب موتلفه برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ است،‌ وی از اصولگرایان خواست به نفع کاندیدای آنان کناره گیری کند.

به گزارش انتخاب ، نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: حزب موتلفه اسلامی برای تعیین کاندیدای اختصاصی خود بطور رسمی با فردی مذاکره نداشته اما بصورت غیرمستقیم مذاکرات گوناگونی را انجام داده است.

اسدالله بادامچیان افزود: این مذاکرات برای این است که ببینیم چه کسانی آمادگی کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری را دارند و به چه دلیلی خود را واجد شرایط نامزدی در انتخابات می‌دانند.

وی تاکید کرد: این مذاکرات تا زمانی که ما نامزد حزب موتلفه اسلامی را اعلام کنیم ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: پس از تعیین کاندیدای حزب موتلفه اسلامی، با دیگر اصولگرایان در معرض کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری مذاکراتی خواهیم داشت مبنی بر این‌که آیا شما با توجه به شرایط، ضوابط و ارزش‌های اسلامی خودتان را ارجح، افضل و اصلح از نامزد موتلفه اسلامی می‌دانید یا خیر.

نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطر نشان کرد: اگر دیگر کاندیداهای اصولگرا به این نتیجه رسیدند که نامزد موتلفه اسلامی با توجه به سوابق و تجربیات یک حزب نیم قرنی رجحان ویژه ای را دارد، از آن‌ها خواهش می‌کنیم که بنفع او کنار بروند و برای حمایت از او فعال بشوند.

به گزارش انتخاب ، جریان اصولگرا متشکل از تعدادی زیادی گروه و حزب رسمی و غیررسمیست که هر یک کاندیدای خود را برای انتخابات دارند. یکی از چهره های اصولگرا چندی پیش گفته بود که اصولگرایان ۳۰ کاندیدا در انتخابات‌آتی دارند.

110

برچسب هابرچسب ها: گفتگونیوز,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: