12:16 عصر | ۱۳۹۸ يکشنبه ۶ بهمن
کد خبر: 50104 تاریخ انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۳ تير - 4:34 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

کتاب باتو دیگر تنها نیستم منتشر شد

کتاب « با تو دیگر تنها نیستم » در تیراژ هزار نسخه توسط نشر زبان آموز وارد بازار نشر شد. «با تو دیگر تنها نیستم» وارد بازار نشر شد

کتاب  در تیراژ هزار نسخه توسط نشر زبان آموز وارد بازار نشر شد.

نویسنده این کتاب پوریا اسدی از اساتید بین المللی دانشگاه آمستردام هلند و مدرس دانشگاه های صدا و سیما ، خبر و هنر می باشد.
وی دارای تحصیلات عالی در رشته تیپولوژی است. از پوریا اسدی كتابی به نام بی نقاب در نشر هفتان به چاپ رسیده است

در یاداداشت نویسنده آماده است:
«نگران فردا نباش، خدای دیروز و امروز ، فردا هم هست»
این كتاب به مقوله تنهایی و رابطه تطبیقی آن با زندگی بشر می پردازد.
این كتاب نگاهی جامع به مقوله تنهایی از منظر قرآن كریم و نهج البلاغه در نگاه اول و در نگاه دوم به مقوله تنهایی از دیدگاه مولانا می پردازد.
شایان ذكر است بخش اعظم این كتاب به رابطه تنهایی و انسان در فلسفه غرب و به خصوص دیدگاه اندیشمندانی همچون نیچه اختصاص دارد.
پایان پیامنظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
منشأ تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی شفاف می‌شود مجلس بعدی مجلس ژنرال‌هاست/ رایزنی با شورای نگهبان نتیجه‌ای ندارد/ اصلاح‌طلبان کنار بایستند/ اصولگرایان توان حل مشکلات مردم را ندارند کدخدایی: عدم تأیید صلاحیت نمایندگان لزوماً به معنای فساد آنان نیست نظرات و تصمیمات سیاست خارجی خود را بر اساس واقعیت ها پایه گذاری کن، نه بر اساس عناوین خبرهای فاکس نیوز یا مترجمان فارسی ات! هیچ مصلحتی بالاتر از رضایت مردم نیست/ از نظر امام (ره) حضور و رأی مردم حق است نه تکلیف واکنش رییس‌جمهور به بخشنامه رییس قوه قضاییه در خصوص تصدی‌گری صداوسیما + متن نامه چین به دلیل شیوع ویروس مرموز حالت فوق العاده شدید اعلام کرد برای تصویب نشدن FATF تهدیدهای سازمان یافته داشتیم/ امیدی به تصویب این لوایح در مهلت باقی‌مانده نیست استقلال 3- الکویت 0؛ سه گل غیرتی در زمین ثالث! خروج کامل «توتال» و «CNPC» از پارس جنوبی / زنگنه: فاز ۱۱ پارس جنوبی را ایرانی‌ها می‌سازند