11:38 عصر | ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير
پرسشکشتی
کد خبر: 51406 تاریخ انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۷ آبان - 3:54 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

مازنی: روحانی به وعده های خود وفادار نیست/ غلامی مطلوب دانشجویان نبود

مخالفت من از یک جهت با روش تصمیم گیری دکتر روحانی است، ایشان در ایام انتخابات وعده هایی دادند که اکنون عدم پابندی ایشان به این وعده ها موجب نگرانی هواداران ایشان شده هم چنین رییس جمهور برای مجلس شان مشورتی قائل نیست لذا انتقاد من به روحانی در مورد روش معرفی وزیر است. هم چنین در مورد وزیر پیشنهادی علوم مهم ترین مساله عدم توجه ایشان به مطالبات دانشجویان است، بنده ضمن استماع انتقادات و نظرات دانشجویان از آقای دکتر غلامی تقاضا کردم با دانشجویان جلسه بگذارند اما متاسفانه چنین جلسه ای تشکیل ندادند، گویا ما برای جوانان و دانشجویان فقط نقش پیاده نظام قائلیم و برای نظام تصمیم سازی شانی برای آن ها قائل نیستیم!

نماینده مردم تهران بنا داشت در مخالفت با وزیر پیشنهادی علوم سخن بگوید، اما قرعه به نام او نیفتاد.


به گزارش خبر فوری، متنی که حجت الاسلام احمد مازنی در این باره آماده کرده بود، به شرح زیر است:
بنده در مورد ثبت نام مخالفت با وزارت دکتر غلامی برای وزارت علوم تردید داشتم، تفال به قرآن زدم این آیه آمد"اذن للذین یقاتلون بانهم ظلموا...بر تردید خودم غلبه کردم و ثبت نام کردم اما دوستان فراکسیون امید در جمع بندی به این نتیجه رسیدند که اعضاء فراکسیون را آزاد بگذارند، در نتیجه بنده برای نطق مخالف اعلام آمادگی کردم اما نتیجه قرعه کشی نام دیگران بود، جناب دکتر عارف از طریق کمیته ویژه برای اختصاص بخشی از وقت یکی از همکاران مخالف به اینجانب تلاش کرد اما وجود داوطلبان دیگر سبب شد که بین مخالفین عضو فراکسیون هم قرعه کشی برگذار شود، که این بار نیز قرعه به نام دوست و همکار دیگر افتاد.
اما مخالفت من از یک جهت با روش تصمیم گیری دکتر روحانی است، ایشان در ایام انتخابات وعده هایی دادند که اکنون عدم پابندی ایشان به این وعده ها موجب نگرانی هواداران ایشان شده هم چنین رییس جمهور برای مجلس شان مشورتی قائل نیست لذا انتقاد من به روحانی در مورد روش معرفی وزیر است.
هم چنین در مورد وزیر پیشنهادی علوم مهم ترین مساله عدم توجه ایشان به مطالبات دانشجویان است، بنده ضمن استماع انتقادات و نظرات دانشجویان از آقای دکتر غلامی تقاضا کردم با دانشجویان جلسه بگذارند اما متاسفانه چنین جلسه ای تشکیل ندادند، گویا ما برای جوانان و دانشجویان فقط نقش پیاده نظام قائلیم و برای نظام تصمیم سازی شانی برای آن ها قائل نیستیم!
راستی کسی از حال و روز پوستر چسبانان ستادهای انتخابات خبر دارد؟
مساله دیگر مشکل عمومی دوره های مختلف انتخابات است در هر دوره ای گروهی برنده می شوند اما اگر این برندگان طیف اصلاح طلب باشند در عمل بازنده اند و این طیف رقیب است که برای کرسی های وزارت و استانداری و...شرط و شروط تعیین می کند و در نتیجه دولت نزدیک به اصلاح طلبان را به انتخاب اضعف گزینه ها وادار می کند.
بالاخره چه زمانی قانون اساسی و حق حاکمیت ملت به رسمیت شناخته می شود؟
شیوه برخورد با انتخاب مردم نقض فاحش قانون اساسی است.
در نتیجه اینجانب با حفظ احترام به شخصیت علمی، اخلاقی جناب دکتر غلامی به ایشان رای مخالف می دهم
احمد مازنی


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
وقتی خبرنگار فاکس پوتین را به چالش کشید/ نشان دادن لیست افسران اطلاعاتی روسیه به پوتین +عکس درخواست آمریکا برای برقراری رابطه با ایران، ۱۰ ماه بعد از روی کار آمدن «ترامپ» نامه آیت‌الله شاهرودی به شورای نگهبان درباره‌‌ لایحه «پالرمو»: با برخی «سیاست‌های کلی امنیت ملی» و «اصول قانون اساسی» مغایر است پیشنهاد اروپایی‌ها برای خرید نفت ایران: ایران روزانه یک میلیون بشکه نفت خود را به روسیه بفروشد و این کشور نفت ایران را صادر کند! رونمایی بخشی از بسته پیشنهادی اروپا/بسته پیشنهادی اروپا چتر حمایتی شرکت‌های کوچک و متوسط خواهد بود تشخیص دقیق‌ سرطان با یک سیم مغناطیسی گام دانشمند ایرانی برای کمک به درمان اعتیاد/شناسایی نقش بخش قدامی مغز در حافظه پاداش کشف فساد اقتصادی به ارزش ۲۱ هزار میلیارد تومان در یک سال گذشته نامه دردسرسازی که استقلال به سازمان لیگ داد؛ ما انصراف نداده بودیم! +سند زمان آن است که با آمریکای ضدترامپ گفت‌وگو کنیم/ دیدار هلسینکی نشان داد اروپا علیه رئیس‌جمهور آمریکا متحد شده‌ است
تدبیر خبر