4:33 صبح | ۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر
پرسشکشتی
کد خبر: 51433 تاریخ انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان - 3:45 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

مازنی: کنفرانس وحدت می تواند در جهت نزدیک شدن افکار و اندیشه های مسلمانان و مقابله با دشمنان جهان اسلام موثر باشد

کنفرانس وحدت می تواند در جهت نزدیک شدن افکار و اندیشه های مسلمانان و مقابله با دشمنان جهان اسلام موثر باشد مشروط به اینکه کنفرانس برنامه هایی که اعلام می کند دقیق و هدفمند و با کمترین تلف شدن زمان برگزار شود.

حجت الاسلام و المسلمین احمد مازنی در گفتگو با خبرنگار تقریب(تنا)، گفت: امام  خمینی(ره) یک هفته ای را که بین اهل تسنن و تشیع در مورد تاریخ ولادت پیامبر اختلاف نظر وجود دارد را به عنوان هفته وحدت اعلام کردند، در این ایام هر اقدامی که در جهت تقریب مذاهب و وحدت امت اسلام شود مفید است.

 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کنفرانس وحدت می تواند در جهت نزدیک شدن افکار و اندیشه های مسلمانان و مقابله با دشمنان جهان اسلام موثر باشد مشروط به اینکه کنفرانس برنامه هایی که اعلام می کند دقیق و هدفمند و با کمترین تلف شدن زمان برگزار شود و بحث های مفید و گفتگو های چهره به چهره و عمیق در ارتباط با موضوعات مشترک انجام شود.
 
عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: باید کمیته هایی برای پیگیری مصوبات و تصمیمات کنفرانس وحدت تشکیل شود و فقط بیانیه قرائت نشود باید بنشینیم حرف هایمان را با صراحت بیان کینم و برای سال آینده قرار بگذاریم؛ گزارش بدهیم که طی یکسال گذشته برای تقویت وحدت چه کارهایی انجام شده است .
 
 


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
تدبیر خبر