3:01 صبح | ۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن
3
پرسشکشتی
کد خبر: 53078 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱ ارديبهشت - 11:10 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

مهاجم ایرانی از دست هواداران خودی جان سالم به در برد؛ سوء قصد با تخم مرغ!(عکس)

بازیکنان شارلروا به سختی توانستند از دست هواداران عصبانی خود نجات پیدا کنند.

به گزارش گفت و گو نیوز از ایلنا، شارلروا دیشب در مرحله نهایی رقابت های لیگ بلژیک با نتیجه 6-0 به بروژ باخت تا در قعر جدول شش تیمی قرار بگیرد.  کاوه رضایی، مهاجم ایرانی شارلروا در این دیدار از ابتدا در ترکیب حضور داشت و در دقیقه 75 تعویض شد.در جدول لیگ گروهی بلژیک شارلوا با 27 امتیاز ششم است.

 پس از این شکست سنگین شارلروا ۱۰۰ نفر از هواداران این تیم در خارج از ورزشگاه منتظر کادر فنی و بازیکنان بودند و یک درگیری لفظی میان آنها صورت گرفت. هواداران شارلروا هنگام سوار شدن بازیکنان به اتوبوس تیم علیه آنها شعار دادند و با مواد محترقه و تخم مرغ اتوبوس را مورد هدف قرار دادند. آنها ته مانده های سیگار خود را به سمت بازیکنان پرتاب می کردند. تعدادی از تیفوسی های باشگاه با شعارهایی به بازیکنان خود طعنه می زدند و به آنها لقب ترسو می دادند و می گفتند ما جنگجو می خواهیم نه بزدل!

سرانجام با دخالت نیروهای امنیتی و پلیس، حدود ساعت 1 بامداد بازیکنان توانستند با اتوبوس از محل ورزشگاه خارج شوند.

مهدی بیات در این باره اظهار داشت:‌هواداران بسیار ناراحت بودند و ما سعی کردیم آنها را آرام کنیم اما واقعا کار سختی بود. خوب کار نکردیم و حالا باید برای آینده بهتر و بیشتر تمرین کنیم.

gent-charleroi-gand-charleroi

13970131000131_Test_NewPhotoFree

13970131000130_Test_NewPhotoFree

 110

برچسب هابرچسب ها: گفت و گو نیوز,,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
متحدان منطقه ای آمریکا پشت طرح بولتون برای جنگ با ایران / ترامپ فعلا فقط گوش می دهد؛ هنوز تصمیمی در کار نیست اعتراف تلویحی «رودی جولیانی» به تبانی تیم ترامپ با روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ / وکیل رئیس جمهور آمریکا: هیچ وقت نگفتم افراد ستاد ترامپ با روسیه تبانی نکرده‌اند؛ حرفم این بود که خود ترامپ این کار را نکرده جان بولتون بزودی غزل خداحافظی را می خواند؟! هدف «شیطان» دفتر ترامپ در 2019، جنگ با ایران است / همه ی مخالفان بولتون از دولت اخراج شدند، تنها اوست که می ماند! حربه‌های کارلوس مقابل بزرگان قاره/کی‌روش همه را گیج کرد! فرمانده سپاه در زمان تسخیر سفارت آمریکا: موسوی‌خوئینی‌ها دنبال کشف سندی در سفارت، علیه شهید بهشتی بود / اصرار می‌کرد که بگردید، ببینید چیزی پیدا می‌کنید؟ ژنی که از متاستاز سرطان پروستات پیشگیری می‌کند ماکرون: تا پایان ۲۰۱۹ در سوریه و عراق می‌مانیم درمان دیابت با تبدیل سلول‌های بنیادی به سلول‌های مولد انسولین اصولگرایان میانه‌رو برای فرار از بن بست‌های افراطی به دامن اصلاحات پناه آورده‌اند/ امثال زاکانی هم ناگزیرند آرام‌آرم به سمت اصلاح‌طلبی حرکت کنند
تدبیر خبر