2:43 صبح | ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۸ مهر
کد خبر: 53473 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۰ ارديبهشت - 9:50 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

به نذر کتاب بپیوندید + جزئیات

پنجمین دوره طرح «نذر کتاب» با هدف ارتقاء فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تجهیز کتابخانه‌های مناطق روستایی و کم برخوردار 24 تا 26 اردیبهشت ماه در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

گفت وگو نیوز: تعدادی از دانشجویان در طرح « نذر و اهدای کتاب» از سال 92 با هدف تجهیز کتابخانه‌های مناطق روستایی و کم برخوردار، اقدام به جمع‌آوری کتاب‌های اهدایی شهروندان و ناشران کرده و تا کنون طی چهار دوره برگزاری در مجموع بیش از 80 هزار جلد کتاب و نشریه جمع آوری کرده اند که این کتاب ها بر اساس نیازهای دقیق مناطق، طبقه بندی و ارسال شده است.

یکی از اهداف دنبال شده در این طرح حضور کودکان و نوجوانان و همچنین آشنایی آنها با فرهنگ بخشش و مشارکت اجتماعی در کنار ترویج فرهنگ فعالیت داوطلبانه و افزایش میل به کتابخوانی است.

گروه «نذر کتاب» در آستانه پنجمین دوره فعالیت خود قصد دارد تا به بیش از 110 منطقه کم برخوردار در سراسر کشور کتاب بفرستد و این طرح را با کمک‌های مردمی و ناشران کتاب اجرایی خواهد کرد.

این طرح از 24 تا 26 اردیبهشت، ساعت 10 تا 20 در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران واقع در بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به پل گیشا، تالار ابن خلدون میزبان حضور علاقه مندان و دریافت کتاب‌های اهدایی آنان خواهد بود.

پایان پیامنظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: