1:20 عصر | ۱۳۹۸ شنبه ۲ شهريور
کد خبر: 54578 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير - 8:44 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

تابش: برای رسیدن به اهداف اصلاح‌طلبی لزوما نباید دست به دامن سلبریتی‌ها شویم

عضو فراکسیون امید گفت: هجمه بدخواهان آنقدر زیاد است که رئیس جمهور باید وقت خود را مصروف خنثی کردن توطئه‌ها کند و ارتباط را با اصلاح طلبان که متحدین ایشان هستند بیشتر کنند.

به گزارش گفت و گو نیوز از ایسنا، محمدرضا تابش در حاشیه مراسم ختم خواهر فاطمه کروبی در جمع خبرنگاران در خصوص رابطه اصلاح طلبان با رئیس جمهور گفت:  هجمه بدخواهان آنقدر زیاد است که رئیس جمهور باید وقت خود را مصروف خنثی کردن توطئه ها کند و ارتباط را با اصلاح طلبان که متحدین ایشان هستند بیشتر کنند. ولی اولویت اصلی پرداختن به رتق و فتق امور جهت فراهم کردن مسیر و بستر تحقق خواسته ‌های ملت است.

وی درباره سخنان سعید حجاریان مبنی بر اینکه اصلاحات باید اهداف خود را از طریق افراد معروف دنبال کند، گفت:  حجاریان یک عنصر اصلاح طلب برجسته و تئوریسن قابلی است اما این موضع را قبول ندارم که دست به دامن سلبریتی‌ها شویم بلکه خود جریان اصلاحات اگر مشخصه‌ها و معیارهای اصلیش که حرکت در مسیر اعمال اصلاحات و ایجاد امنیت در عمل باشد و انسان‌هایی که در معرض مسئولیت هستند عهد خود را ناگسستنی بدانند نیاز نیست دست به دامن سلبریتی‌ها بشویم.

تابش تاکید کرد: ما برای اینها ارزش قائلیم ولی در هر صورت عمل یک عنصر اصلاح طلب که با میل و اراده و فهم و آگاهانه این راه را انتخاب کرده اگر در پیوند با مردم باشد و به معیار اصلاحات پایبند باشد تاثیرش بیشتر است.

این نماینده مجلس در مورد جایگزینی عبدالله نوری به جای محمدرضا عارف در شورای عالی اصلاح طلبان گفت: تجدید ساختار شورای عالی و مواجهه اصلاحات با انتخابات در آینده مطرح است در انتخابات‌های گذشته نیز هر بار این تشکل را تقویت کردیم.110نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: