1:26 عصر | ۱۳۹۸ يکشنبه ۶ بهمن
کد خبر: 55269 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۵ شهريور - 4:57 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

واکنش امیرمهدی ژوله به حمله تند کارشناس مذهبی تلویزیون به «خنداننده شو»/ عکس

امیر مهدی ژوله از برداشت نادرست کارشناس مذهبی تلویزیون از مسابقه «خنداننده شو» «خندوانه» انتقاد کرد و تاکید کرد که نتیجه این اظهارنظرهای مشابه را در فصل بعد «خندوانه» خواهید دید.

به گزارش گفت و گو نیوز از خبرگزاری خبرآنلاین، امیرمهدی ژوله که این روزها به خاطرات خود از سانسورهای تلویزیون می پردازد و کمپینی هم در این رابطه راه اندازی کرده است، فیلمی از انتقاد یکی از کارشناسان مذهبی تلویزیون را منتشر کرد و نوشت: «یك باور غلط درباره سانسور در تلویزیون این است كه سانسورهای اعمال شده روی آثار نتیجه كج سلیقه گی و بدفهمی ناظر پخش یا ناظر كیفی یا مدیران میانی یا حتی نظرات ریاست سازمان است.نه! واقعا نه!

عمده نظارت ها و مراقبت ها برای حفظ این اثار از گزند افراد و ارگان ها و نظرات جور واجور بیرون از سازمان اتفاق می افتد. از شورای نظارت برصدا و سیما بگیرید تا نمایندگان مجلس و دولت و فلان نهاد و فلان مركز تا نظیر این كارشناسان عزیز و حتی مردم.

آنها مراقبت میكنند كه مثلا خندوانه از چنین گزندهایی دور باشد یا مثلا سریال فاخری مثل سرزمین كهن به چنین روزی كه افتاده نیفتد. یك نمونه ای كه از نزدیك دیدم مراقبتهایی بود كه از مجموعه شبهای برره شد تا قابل پخش باشد و در همان قسمتهای اولیه به محاق توقیف نرود.

سریالی كه با همین ملاحظات موفق شد نود و دو قسمت پخش شود. میزان حساسیت ها روی این سریال آنقدر زیاد بود كه هنوز كه هنوز است اسم برره را از تلویزیون نمیشنوید، هرگز بازپخش نشده، در هیچ یك از نظرسنجی های تلویزیون حضور ندارد و چندین بار تلاش گروه سازنده برای ساخت سری دوم این مجموعه ناكام مانده ست.

در پست بعدی چند فرازی از اعمال فشارهایی كه به تلویزیون و بالطبع ان به گروه سازنده برره میشد رو براتون تعریف میكنم.

 

 

ببینید چطور یك كارشناس در یك برنامه غیر مربوط تمام تلاشهای یك سازمان یك شبكه و یك برنامه را با برداشت غلط و ناصواب زیر سوال میبرد. نتیجه این اظهار نظر و اظهار نظرهای مشابه رو در فصل بعد خندوانه و سری بعدی خنداننده شو خواهید دید.خدای ناكرده.»

واکنش امیرمهدی ژوله به انتقاد یک کارشناس مذهبی

110

برچسب هابرچسب ها: گفت و گو نیوز,,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
منشأ تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی شفاف می‌شود مجلس بعدی مجلس ژنرال‌هاست/ رایزنی با شورای نگهبان نتیجه‌ای ندارد/ اصلاح‌طلبان کنار بایستند/ اصولگرایان توان حل مشکلات مردم را ندارند کدخدایی: عدم تأیید صلاحیت نمایندگان لزوماً به معنای فساد آنان نیست نظرات و تصمیمات سیاست خارجی خود را بر اساس واقعیت ها پایه گذاری کن، نه بر اساس عناوین خبرهای فاکس نیوز یا مترجمان فارسی ات! هیچ مصلحتی بالاتر از رضایت مردم نیست/ از نظر امام (ره) حضور و رأی مردم حق است نه تکلیف واکنش رییس‌جمهور به بخشنامه رییس قوه قضاییه در خصوص تصدی‌گری صداوسیما + متن نامه چین به دلیل شیوع ویروس مرموز حالت فوق العاده شدید اعلام کرد برای تصویب نشدن FATF تهدیدهای سازمان یافته داشتیم/ امیدی به تصویب این لوایح در مهلت باقی‌مانده نیست استقلال 3- الکویت 0؛ سه گل غیرتی در زمین ثالث! خروج کامل «توتال» و «CNPC» از پارس جنوبی / زنگنه: فاز ۱۱ پارس جنوبی را ایرانی‌ها می‌سازند