3:10 صبح | ۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن
3
پرسشکشتی
کد خبر: 57233 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۷ آبان - 12:40 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

گزینه‌های تصدی پست شهرداری تهران اعلام شد

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گزینه های پیشنهادی اعضای این شورا برای تصدی پست شهرداری پایتخت را اعلام کرد.

به گزارش گفت و گو نیوز از ایرنا ،علی اعطا روز دوشنبه پس از نشست هم اندیشی صبح اعضای شورای شهر تهران درباره انتخاب شهردار جدید تهران در جمع خبرنگاران گفت: محسن هاشمی، علی اوسط هاشمی، سید کامل تقوی نژاد، الهه کولایی، سمیع الله حسینی مکارم، علی مقدس زاده، علی ربیعی، مناف هاشمی، سید محسن پورسیدآقایی، معصومه ابتکار، حجت الله میرزایی، رضا اردکانیان، عباس آخوندی، مصطفی سلیمی، نصرالله جهانگرد، شهیندخت مولاوردی، مصطفی موسوی لاری و ایرج معزی ازجمله گزینه های پیشنهادی اعضا برای شهرداری تهران هستند.
وی افزود: همچنین مصطفی سالاری، جواد امام، حمید امامی، غلامرضا انصاری، رسول کشت پور، ابراهیم شیخ، صادق خرازی، محمد ابراهیم انصاری لاری، پیروز حناچی، واعظ احمدی، محمودرضا خواجه نصیر و علی اصغر احمدی اسامی افرادی هستند که توسط اعضا برای تصدی پست شهردار مطرح شده اند.
اعطا با بیان اینکه فرآیند انتخاب شهردار تهران نسبت به گذشته کوتاه‌تر می شود‌ افزود: امروز هر کدام از اعضا پنج نفر را به عنوان گزینه های شهرداری معرفی کردند که البته میان اسامی اعلام شده اشتراک های زیادی وجود داشت و در نهایت 30 نفر به عنوان فهرست ابتدایی انتخاب شدند.
به گفته سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، بر اساس زمانبندی تعیین شده 12 آبان ماه از بین این 30 نامزد رأی گیری مخفی و پنج گزینه انتخاب می شوند.
وی ادامه داد: 19 آبان نیز این پنج نفر برنامه های اجرایی خود را بر اساس کلیات برنامه سوم ارائه خواهند داد.
سخنگوی شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: 20 آبان طی 2 جلسه صبح و عصر هرکدام از نامزدها یک ساعت وقت دارند برنامه های خود را ارائه کنند و در نهایت 22 آبان گزینه نهایی مشخص می شود.
به گزارش ایرنا، سید محمد علی افشانی 23 ادریبهشت به عنوان شهردار تهران انتخاب اما پس از ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان اعلام شد که باید از این مسئولیت کناره گیری کند.
محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران روز گذشته در جمع خبرنگاران گفته بود: نمایندگان مجلس همچنان طرح استثنا کردن شهردار پایتخت از قانون منع به کارگیری بازنشستگان را دنبال می کنند در عین حال موضوع نحوه انتخاب شهردار را در جلسه هم اندیشی شورا آغاز کرده ایم.110نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
متحدان منطقه ای آمریکا پشت طرح بولتون برای جنگ با ایران / ترامپ فعلا فقط گوش می دهد؛ هنوز تصمیمی در کار نیست اعتراف تلویحی «رودی جولیانی» به تبانی تیم ترامپ با روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ / وکیل رئیس جمهور آمریکا: هیچ وقت نگفتم افراد ستاد ترامپ با روسیه تبانی نکرده‌اند؛ حرفم این بود که خود ترامپ این کار را نکرده جان بولتون بزودی غزل خداحافظی را می خواند؟! هدف «شیطان» دفتر ترامپ در 2019، جنگ با ایران است / همه ی مخالفان بولتون از دولت اخراج شدند، تنها اوست که می ماند! حربه‌های کارلوس مقابل بزرگان قاره/کی‌روش همه را گیج کرد! فرمانده سپاه در زمان تسخیر سفارت آمریکا: موسوی‌خوئینی‌ها دنبال کشف سندی در سفارت، علیه شهید بهشتی بود / اصرار می‌کرد که بگردید، ببینید چیزی پیدا می‌کنید؟ ژنی که از متاستاز سرطان پروستات پیشگیری می‌کند ماکرون: تا پایان ۲۰۱۹ در سوریه و عراق می‌مانیم درمان دیابت با تبدیل سلول‌های بنیادی به سلول‌های مولد انسولین اصولگرایان میانه‌رو برای فرار از بن بست‌های افراطی به دامن اصلاحات پناه آورده‌اند/ امثال زاکانی هم ناگزیرند آرام‌آرم به سمت اصلاح‌طلبی حرکت کنند
تدبیر خبر