5:24 عصر | ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ بهمن
3
پرسشکشتی
کد خبر: 57299 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۲ آبان - 9:46 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

نشست اول شورای شهر برای انتخاب ۵ گزینه نهایی شهرداری تهران به اجماع نرسید

نشست اعضای شورای شهر که قرار بود بر سر انتخاب پنج گزینه نهایی شهرداری تهران از میان گزینه‌های پیشنهادی به اجماع برسند، بدون نتیجه پایان یافت.

نشست اعضای شورای شهر که قرار بود بر سر انتخاب پنج گزینه نهایی شهرداری تهران از میان گزینه‌های پیشنهادی به اجماع برسند، بدون نتیجه پایان یافت.

به گزارش ایلنا، نشست انتخاب پنج کاندیدای نهایی شهرداری تهران صبح امروز (۱۲ آبانماه) بدون نتیجه پایان یافت.

هفته گذشته هر یک از اعضای شورای شهر تهران حداکثر نام ۵ تن را به عنوان گزینه‌های اولیه برای جایگزینی شهردار تهران اعلام کردند که حاصل آن فهرست زیر است:

۱. محسن هاشمی

۲. تقوی نژاد

۳. الهه کولایی

۴. حسینی مکارم

۵. علی اوسط هاشمی

۶. مناف هاشمی

۷. مقدس زاده

۸. علی ربیعی

۹. محسن پورسیدآقایی

۱۰. معصومه ابتکار

۱۱. واعظ مهدوی

۱۲. اردکانیان

۱۳. عباس آخوندی

۱۴. نصرالله جهانگرد

۱۵. مصطفی سلیمی

۱۶. مولاوردی

۱۷. مصطفی موسوی لاری

۱۸. ایرج معزی

۱۹. مصطفی سالاری

۲۰. جواد امام

۲۱. حمید امامی

۲۲. غلامرضا انصاری

۲۳. کشت پور

۲۴. شیخ

۲۵. پیروز حناچی

۲۶. خواجه نصیر

۲۷. علی اصغر احمدی.

110نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
اعتراف تلویحی «رودی جولیانی» به تبانی تیم ترامپ با روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ / وکیل رئیس جمهور آمریکا: هیچ وقت نگفتم افراد ستاد ترامپ با روسیه تبانی نکرده‌اند؛ حرفم این بود که خود ترامپ این کار را نکرده جان بولتون بزودی غزل خداحافظی را می خواند؟! حربه‌های کارلوس مقابل بزرگان قاره/کی‌روش همه را گیج کرد! هدف «شیطان» دفتر ترامپ در 2019، جنگ با ایران است / همه ی مخالفان بولتون از دولت اخراج شدند، تنها اوست که می ماند! متحدان منطقه ای آمریکا پشت طرح بولتون برای جنگ با ایران / ترامپ فعلا فقط گوش می دهد؛ هنوز تصمیمی در کار نیست فرمانده سپاه در زمان تسخیر سفارت آمریکا: موسوی‌خوئینی‌ها دنبال کشف سندی در سفارت، علیه شهید بهشتی بود / اصرار می‌کرد که بگردید، ببینید چیزی پیدا می‌کنید؟ ماکرون: تا پایان ۲۰۱۹ در سوریه و عراق می‌مانیم ژنی که از متاستاز سرطان پروستات پیشگیری می‌کند درمان دیابت با تبدیل سلول‌های بنیادی به سلول‌های مولد انسولین اصولگرایان میانه‌رو برای فرار از بن بست‌های افراطی به دامن اصلاحات پناه آورده‌اند/ امثال زاکانی هم ناگزیرند آرام‌آرم به سمت اصلاح‌طلبی حرکت کنند
تدبیر خبر