5:15 عصر | ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ بهمن
3
پرسشکشتی
کد خبر: 57319 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۴ آبان - 10:58 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

لاریجانی به کمیسیون اقتصادی ماموریت ارزی داد

رییس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون اقتصادی ماموریت داد تا مشکلات ارزی زائران اربعین را مورد بررسی قرار دهد.

به گزارش گفت و گو نیوز از ایرنا، «علی لاریجانی» در جلسه علنی امروز - دوشنبه - مجلس این مطلب را در پاسخ به تذکر محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد.
پورابراهیمی در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری گفت: زائران اربعین حسینی دچار مشکلات ارزی در این ایام شده اند.
وی افزود: دولت به ویژه بانک ملی در تخصیص ارز دولتی به زائران حسینی سوء مدیریت داشت لذا مجلس باید هر چه سریع تر این موضوع را پیگیری و علت را بررسی کند.
علی لاریجانی رییس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: این موضوع درست است ما از کمیسیون اقتصادی می خواهیم مساله را مورد بررسی قرار دهد.

**لایحه عضویت ایران در همکاری های تایید صلاحیت آزمایشگاهی آسیا-اقیانوسیه تصویب شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با 151 رای موافق، 6 رای مخالف و 4 رای ممتنع از 223 نماینده حاضر با عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در همکاری های تایید صلاحیت آزمایشگاهی آسیا -اقیانوسیه موافقت کردند.
بر اساس ماده واحده این لایحه که به تصویب مجلس رسید به دولت اجازه داده می شود در همکاری های تایید صلاحیت آزمایشگاهی آسیا - اقیانوسیه عضویت یابد و نسبت به پرداخت حق عضویت مربوط اقدام کند، تعیین و تغییر دستگاه اجرایی طرف عضویت بر عهده دولت است.110

برچسب هابرچسب ها: گفت و گو نیوز,مجلس,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
اعتراف تلویحی «رودی جولیانی» به تبانی تیم ترامپ با روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ / وکیل رئیس جمهور آمریکا: هیچ وقت نگفتم افراد ستاد ترامپ با روسیه تبانی نکرده‌اند؛ حرفم این بود که خود ترامپ این کار را نکرده جان بولتون بزودی غزل خداحافظی را می خواند؟! حربه‌های کارلوس مقابل بزرگان قاره/کی‌روش همه را گیج کرد! هدف «شیطان» دفتر ترامپ در 2019، جنگ با ایران است / همه ی مخالفان بولتون از دولت اخراج شدند، تنها اوست که می ماند! متحدان منطقه ای آمریکا پشت طرح بولتون برای جنگ با ایران / ترامپ فعلا فقط گوش می دهد؛ هنوز تصمیمی در کار نیست فرمانده سپاه در زمان تسخیر سفارت آمریکا: موسوی‌خوئینی‌ها دنبال کشف سندی در سفارت، علیه شهید بهشتی بود / اصرار می‌کرد که بگردید، ببینید چیزی پیدا می‌کنید؟ ماکرون: تا پایان ۲۰۱۹ در سوریه و عراق می‌مانیم ژنی که از متاستاز سرطان پروستات پیشگیری می‌کند درمان دیابت با تبدیل سلول‌های بنیادی به سلول‌های مولد انسولین اصولگرایان میانه‌رو برای فرار از بن بست‌های افراطی به دامن اصلاحات پناه آورده‌اند/ امثال زاکانی هم ناگزیرند آرام‌آرم به سمت اصلاح‌طلبی حرکت کنند
تدبیر خبر