5:47 عصر | ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ بهمن
3
پرسشکشتی
کد خبر: 57323 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۴ آبان - 1:21 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

مکانیزم‌های جدید در حوزه پولی و مالی پیچیده و زمان‌بر است

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان این که اگر صبوری کنیم خیلی زود کلیات SPV مشخص و اعلام می‌شود، گفت: مکانیزم‌های جدید در حوزه پولی و مالی پیچیده و زمان بر است.

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان این که اگر صبوری کنیم خیلی زود کلیات SPV مشخص و اعلام می‌شود، گفت: مکانیزم‌های جدید در حوزه پولی و مالی پیچیده و زمان بر است.

مکانیزم‌های جدید در حوزه پولی و مالی پیچیده و زمان‌بر است

به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی در نشست هفتگی خود با رسانه‌ها در پاسخ به سوالی درباره این‌که« اروپایی‌ها گفته بودند ساز و کار مالی SPV  را قبل از نوامبر اعلام می کنند با توجه به این که چند روز از نوامبر می‌گذرد و دور جدید تحریم‌ها آغاز شده است، آیا به نظرتان اروپایی‌ها به دنبال این نیستند که به نحوی این موضوع را مشمول گذر زمان کنند؟ گفت:  نه موضوع به خوبی در جریان است. همان طور که دوستان اشراف دارند، این نوع مکانیزم‌های جدید به خصوص در حوزه پولی و مالی مکانیزم‌های پیچیده‌ای است لذا وقتی قرار است ساز وکار جدیدی ابداع شده و به کارگرفته شود تاحدی زمان بر است و باید با دقت لازم روی آن کار شود.

وی تصریح کرد: به خصوص با توجه به این‌که ایران شرایط مشخصی را از گذشته مطرح کرده بود، در واقع باید این شرایط آماده می‌شد، فکر می‌کنم اگر باز هم کمی صبوری کنیم باید خیلی زود در واقع کلیات SPV مشخص و اعلام شود، امیدوارم در زمان خیلی کوتاه‌تری هم بتواند به مرحله اجرا و اجرایی شدن برسد.

آمریکایی‌ها به تحریم اعتیاد پیدا کرده‌اند

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، اعمال دور جدید تحریم ها علیه ایران از سوی دولت واشنگتن راسرآغازی برای انزوای بیشتر آمریکا در عرصه جهانی دانست.

این دیپلمات کشورمان با بیان این‌که «آمریکایی‌ها به خصوص دولتمردان کنونی کاخ سفید به تحریم عادت و اعتیاد پیدا کرده‌اند» تصریح کرد: ما این نوع اقدام آمریکایی ها را یک نوع خود تحریمی می‌دانیم.

نپیوستن ایران به سازوکار «FATF» مشکلات عدیده ای را در برابر ما قرار می‌دهد

قاسمی  همچنین در پاسخ به سوالی در مورد ایرادات شورای نگهبان به CF T گفت : امیدوارم که شبهات اعضای شورای نگهبان در این مورد رفع شود.

سخنگوی وزارت امورخارجه تاکید کرد: معتقدیم پیوستن ایران به این سازوکار «FATF» برای ایران سودمند است و نپیوستن به این سازوکار می تواند مشکلات عدیده ای را در برابر ما قرار دهد .110

برچسب هابرچسب ها: گفت و گو نیوز,,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
اعتراف تلویحی «رودی جولیانی» به تبانی تیم ترامپ با روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ / وکیل رئیس جمهور آمریکا: هیچ وقت نگفتم افراد ستاد ترامپ با روسیه تبانی نکرده‌اند؛ حرفم این بود که خود ترامپ این کار را نکرده جان بولتون بزودی غزل خداحافظی را می خواند؟! حربه‌های کارلوس مقابل بزرگان قاره/کی‌روش همه را گیج کرد! هدف «شیطان» دفتر ترامپ در 2019، جنگ با ایران است / همه ی مخالفان بولتون از دولت اخراج شدند، تنها اوست که می ماند! متحدان منطقه ای آمریکا پشت طرح بولتون برای جنگ با ایران / ترامپ فعلا فقط گوش می دهد؛ هنوز تصمیمی در کار نیست فرمانده سپاه در زمان تسخیر سفارت آمریکا: موسوی‌خوئینی‌ها دنبال کشف سندی در سفارت، علیه شهید بهشتی بود / اصرار می‌کرد که بگردید، ببینید چیزی پیدا می‌کنید؟ ماکرون: تا پایان ۲۰۱۹ در سوریه و عراق می‌مانیم ژنی که از متاستاز سرطان پروستات پیشگیری می‌کند اصولگرایان میانه‌رو برای فرار از بن بست‌های افراطی به دامن اصلاحات پناه آورده‌اند/ امثال زاکانی هم ناگزیرند آرام‌آرم به سمت اصلاح‌طلبی حرکت کنند نگاه ملی به بودجه در گروی شخصیت ملی مجلس
تدبیر خبر